098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
בכיר בחברת ILMxLAB טוען "שפלטפורמות אימרסיביות כמו מציאות מדומה ורבודה לא צריכות להישאר מאחור בממלכת השיווק בלבד, אנחנו חושבים שזו פלטפורמה בפני עצמה ששווה לקולנוע, לדוגמא, או שתהיה שווה אליו בזמן מסוים".
אז מי למעשה זאת ILMxLAB ולמה זה כל כך חשוב?
ILMxLAB היא חלק ממחלקה חדשה שנפתחה לפני בערך שנה ב- lucasfilm (האולפן שנוצר על ידי ג'ורג' לוקאס האחראי לסרטי מלחמת הכוכבים ואינדיאנה ג'ונס) שמטרתה העיקרית היא לחקור צורות שבהם הסרטים של לוקאספילם (וכרגע בעיקר מלחמת הכוכבים) יוכלו לעבוד יחד עם חוויות שונות של מציאות מדומה. 
לדעתי מדובר באחת מהפעמים הראשונות שאנחנו שומעים על חברה גדולה מחוץ לעולם הגיימינג, אז חוץ מהעובדה שהיא משקיעה משאבים רבים לחקר ופיתוח של הטכנולוגיה, היא גם תורמת בעצמה לחזון שיאפשר לנו בעתיד לצפות בקולנוע בסרטים מתקדמים ב- VR.
לוקאספילם חוזה את העתיד של מציאות מדומה בצורה לא שונה מאיך שאני דמיינתי אותו, אני רק רוצה להדגיש ולומר שהכניסה של לוקאספילם לתחום ה- VR זאת מקפצה אדירה לנו כצרכנים ולתחום המציאות המדומה בעצמו.
המחשבה שיוצרי הסיפורים הטובים בעולם הם אלו שיצרו את הקולנוע של המחר, עושה לי רק טוב, ברגע שלוקאספילם תעשה את הצעד הראשון בתחום יתר חברות הסרטים יבואו גם ואיתם גם המתכנתים.
לוקאספילם לא מסתירים את הרצון שלהם לשנות את הצורה שבה סרטים נוצרים על ידי זאת שיאפשרו לאנשים להיכנס לגרסא וירטואלית של עולם הסרט, הבמאי יכול להראות לנו את הסיפור שלו, אבל נוכל גם ליצור גרסא שלנו של הסיפור, ולחיות בעולם אינטראקטיבי.
בלאוקספילם בעיקר מדברים על ליצור המשכים לספורים בצורה אפיסודית ונאראטיבית (בדומה למשחקים של telltale למי שמכיר) והעובדה שהם עובדים עם אותם אנשים שהביאו לנו סדרה אייקונית כמו מלחמת הכוכבים מרגשת מאוד בנוגע למה שהסטודיו הזה יכול לעשות.
בהודעה ששוחחרה לתקשורת מחברת לאוקספילם הודיעה החברה כי הם כבר עובדים על פרויקט שיהיה קשור קשר הדוק למלחמת הכוכבים, הפרוייקט שקיבל את שם הקוד trials on tatooine, נראה נהדר, וכל מה שלנו נשאר זה לחכות ולראות איך הם עומדים לנסות ולשנות את הצורה שבה סרטים נעשים.
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?