כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים09-8320333 רב קווי
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה.  עובדים תמיד כולל בסגר! משלמים ב- BOX ומקבלים ספריי 99% משמיד חיידקים במתנה.
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.
 
חפש
ניתן לשלם בהעברה ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח. עובדים גם בחול המועד.
חברת IKinema, מומחית עולמית בתחום תפיסת תנועה בתזוזה, הציגה השבוע טכנולוגיה לא פחות ממדהימה!
החברה הציגה פיתוח חדש, שסורק את כל הגוף לעולם המציאות מדומה במחיר נמוך במיוחד, הפיתוח החדש עושה סריקה בעזרת הגלאיי לייזר של VIVE, כדי לסרוק את הגוף בצורה כמעט מושלמת לתוך העולם הוירטואלי.

חברת IKinema’s מציגה סריקת כל הגוף לעולם המציאות מדומה

שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
פתרון תקלות ל- HTC VIVE
פרוייקט ניאו של מיקרוסופט יוצא לדרך
PROJECT CARS 2 שווה ביותר
אולי גם יעניין אותכם:
כותב המאמר: עמית קיסר, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 
חברת IKinema, שיושבת באנגליה, משתמשת במעט מאוד נקודות ציון על מנת לעקוב אחרי גוף אדם שלם שזה מרשים מאוד.
בתוספת נעליים מיוחדות שהגלאים סורקים, ניתן לדעת את מיקום הרגליים, מרכז הגוף נסרק גם הוא על ידי השלטים של ה- VIVE, הראש שנקלט על ידי הקסדה, וקיבלנו את התוצאה המדהימה שאותה אתם יכולים לראות בסרטון של החברה, ואת כל זה עושה החברה בעזרת שני גלאי VIVE בלבד.
מדובר במוצר זול, איכותי וחכם. טכנולוגית שיתנו לנו את האפשרות להיות כל כולנו בתוך המציאות המדומה ולהתנהג בעולם הווירטואלי בדיוק כמו בעולם המציאות.