098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
בצעד מסקרן, HTC חשפו את משקפי המציאות המדומה החדשות לטלפון הנייד, בשם Link, שאינם חלק מהמהמותג של Vive. המהלך קרה רק שבוע לאחר שהחברה הצהירה על משקפי Mobile Standalone Vive בשיתוף עם גוגל.
HTC היא כעת אחת מהחברות המובילות בעולם בתחום של מרחב מציאות מדומה. החברה למעשה ייסדה את חברת הבת HTC Vive Tech Corporation כבר ב-2015, כאשר היא המעטפת לכל פעילויות החברה הקשורות במציאות מדומה. כך שזו הייתה הפתעה לראות את ההכרזה על משקפי מובייל חדשים שאין להם שום דבר במשותף עם המותג Vive, כך החברה אישרה ל- Road to VR, למרות הלוגו של המכשיר שמעוצב בצורה דומה מאוד לזה של Vive.
 
[משקפי HTC Link מופעלים על ידי הטלפון החכם 11U שלהם ועושים שימוש במצלמה חיצונית למעקב אחרי סימנים במשקפיים ובשלטים].
במקום לעשות שימוש במותג Vive, משקפי Link מעוצבים כדי לעבוד עם הטלפון החכם החדש 11U שרק נחשף. כמו כן, המכשיר יעשה שימוש במערכת מעקב התנועה outside-in כדי לתמוך במעקב מיקום (DOF6). זהו אחד ממשקפי הסמארטפון הראשונים שמגיע מחברה מרכזית שמשתמש בטכנולוגיה הזו. באופן מסקרן, משקפי Link אמורים לצאת לשוק לראשונה ביפן, כך מוסרים HTC ל- Road to VR.
ההכרזה של Link הגיע רק שבוע אחרי ההכרזה של גוגל על העבודה שלה עם Vive (בין השאר) כדי לבנות משקפי Daydream חדשים בטכנולוגיית Standalove עבור המכשיר הנייד, לחוויית 
מציאות מדומה באיכות גבוהה שנבנית עבור אנדרואיד. במקביל, HTC עצמם טרם הציעו טלפון Daydream שיעבוד עם משקפי Daydream של גוגל.
[החלק הרחב מעל האורות של המשקפיים יעבוד כסמן מעקב אופטי, בדומה לסמן הזוהר של PSVR ו- Playstation Move.]  
ההצהרה של צוות הטלפון של HTC על Link וההימנעות מההשתתפות של הפיתוח ביוזמת Daydream של גוגל, חושפת גבולות עסקיים ברורים של עיסוק החברה במובייל לעומת חברת הבת Vive. למרות ש Vive היא אחד החלקים הזוהרים של החברה שניסתה לפלס את דרכה אחרי הפסדים כבדים בשנים האחרונות, המותג מקבל מקום קטן בדף הראשי של האתר של HTC, שנמצא בכותרת הדף בקישור ששולח את המשתמש לאתר של Vive. לעומת זאת, האיזכור היחיד של האתר הרשמי של HTC בדף הבית של Vive נמצא בקישור בסרגל התחתון של העמוד.
כדי ליצור השוואה, המהלך הזה יהיה כמו שפייסבוק יחשפו את המותג המקורי שלהם למציאות מדומה, שאין לו קשר ל Oculus.
Vive היא אחד השמות המוכרים ביותר בתחום של מציאות מדומה בעולם כיום. לא להשתמש בתנופה שהמותג יכול להביא, כחלק מההשקה של משקפי המציאות המדומה החדשים למובייל – מה שנראה שאינו עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה של Vive – נראה כטעות מוזרה וחוסר מפתיע של רווח הדדי בין שני החלקים של אותה החברה.