098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
בשנת 2021 תשחרר HTC את "משקפי המציאות מדומה החדשות מהדור הבא".

Vive לא חשפה את המפרט של משקפי המציאות מדומה החדשים, אך VIVE רמזה שמדובר בשדרוג משמעותי יותר מהמוצרים הנוכחיים של HTC "מכל הבחינות" עוד אמרו ב- VIVE וכי "זה כנראה משקפי המציאות מדומה הטובים יותר מכל מה שיש כיום." זו טענה נועזת ביותר.

בתור התחלה, בעקבות הציוץ בשבוע שעבר VIVE רומזת על משהו שקשור למעקב מתקדם במציאות מדומה. אפשרות נוספת היא שחברת VIVE תשיק 2 משקפי מציאות מדומה חדשים, אחד נייד לחלוטין ואחד למחשב.


​​​​​​​יש כאן הרבה מה לנתח. ראשית, HTC vive מתייחסת לדגם עצמאי כאל דגם "הדור הבא" של החברה, מה שיכול לרמוז שהוא יורש ישיר ל- Vive Focus. הם שיחררו פרסומות לרשת במערב כמכשיר ברמה פרימיום ללא אפשרות צרכנית, מה שאולי מסביר מדוע משקפי המציאות מדומה העצמאיות החדשות מיועדות להיות המתחרות הישירות של  2 Quest, על פי טענות מצד החברה משקפי המציאות מדומה החדשים יהיו חזקות מהמפרט של הקווסט 2.
אם מדובר במכשיר עסקי או ללקוחות ברחבי העולם, הערכה תהיה כמעט בוודאות יקרה מכדי להתחרות בקווסט 2. בשנה שעברה VIVE שיחררו את משקפי המציאות מדומה VIVE פוקוס בסין חודשים לפני שחברת VIVE החלה לשווק את המשקפי מציאות מדומה במזרח ורק לאחר מכן במערב, כנראה שגם הפעם נראה את משקפי המציאות מדומה החדשים אחרי המזרח.

נצטרך לחכות עד ש- HTC תהיה מוכנה לשפוך קצת אור נוסף על הנושא. מה הייתם רוצים לראות במשקפי המציאות מדומה העצמאיות החדשות של HTC Vive עד אז?


כותב המאמר מומחה למציאות מדומה, מציאות רבודה ובינה מלאכותית, עמית קיסר, מציאות מדומה ישראל 2013.


אולי גם יעניין אתכם: מהם משקפי מציאות מדומה? מה ההבדל בין משקפי מציאות מדומה למציאות רבודה ?


אולי גם יעניין אתכם: מציאות מדומה מההתחלה ועד היום, למי שפספס.
אולי גם יעניין אותכם: