חפש

HTC משיקה את vive focus בצפון אמריקה ובאירופה

באירוע מיוחד היום בסן פרנסיסקו, הודיעה HTC כי Vive Focus, משקפי המציאות מדומה הניידים של החברה, משיקה ללקוחות ארגוניים ב -37 שווקים, כולל צפון אמריקה ואירופה.


Vive השיקה לפני חצי שנה בסין. עכשיו החברה משיקה את משקפי המציאות מדומה העצמאיות שלה במדינות נבחרות כמכשיר ממוקד ארגוני.

שתי הצעות ספציפיות מונחות על השולחן: Vive Focus ו Vive Focus "Advantage", האחרון שבהם מגיע עם תוכנית שירותים מקצועיים מתן רישוי מסחרי, תמיכה ייעודית, שירות עבור תמיכה בחומרה. תהיה גם תוכנית "יתרון +" אשר מציעה אחריות חומרה ארוכה יותר.

התקן הסטנדרטי ללא שירותים נוספים מתומחר ב $ 600, בעוד החבילה החדשה של Vive מתחילה ב 750 $. למרות ההתמקדות של החברה בארגונים, למרות השדרוג הצרכנים הרגילים לא יוסרו, את השירות החדש כל אחד יכול לקנות אותו ישירות מהאתר של הארגון פונה אל.

 

המשקפיים החדשות של vive עצמאיות שיש בהן את כל הדרוש עבור חוויית VR החומרה כולה בתוך המכשירים  - כולל הסוללה, המעבד, הגרפיקה והתצוגה - במקום להסתמך על טלפון חכם מעוגן. המשקפיים מופעלים על ידי שבב 835 של קואלקום, HTC מתגאה במסך 1,600 × 1,440 OLED עבור כל עדשה, מעקב חדש ROOM SCALE 6DOF, התאמת IPD, בקר 3DOF יחיד.

מנכ"ל HTC צפון אמריקה, דן אובריאן, חיזק כי בקרי VIVF 6DOF של Vive יצאו בקרוב, למרות שעדיין אין לוח זמינים לצרכנים וכרגע השלטים נמכרים אך ורק למפתחים.

Vive Focus משיקה ברחבי העולם את Vive Wave SDK, הפלטפורמה הניידת של החברה שפותחה במיוחד על פני הקונספט של Vive Focus בסין. התוכן יבוצע מתוך הגרסה הניידת של Viveport.

Vive Wave SDK היא פלטפורמה פתוחה המציעה יכולת פעולה הדדית בין מספר סוגים של משקפי מציאות מדומה ניידים ואביזרים, משהו שהחברה מכנה "צעד ברור קדימה בתחום המציאות מדומה".

הנה רשימת המפרטים למקרה שלא שמעתם:

 

Tracking technology&sensors: World-Scale tracking(inside-out 6-degree-of-freedom),9-axis sensors, proximity sensor
Display: 3K AMOLED, resolution 2880 x 1600
Refresh rate: 75 Hz
FOV: 110 degrees
Adjustable IPD: Supported
Processor: Qualcomm Snapdragon™ 835
Storage: MicroSD™ slot,up to 2TB MicroSD™ external memory
For data and device charging: USB Type-C
Audio input/output: Built-in microphones, built-in speakers, 3.5mm stereo audio jack
Wireless: Wi-Fi® 802.11 a/b/g/n/ac, support to transmit contents to Miracast™ compatible devices
Power and battery: Built-in rechargeable battery, QC3.0 fast charging, up to 3 hours* of active use time, over one week* standby time
שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
oculus go כל מה שרציתם לדעת
הסדרה העולם המטורף כל מה שגיימינג
oculus santa cruz בקרוב ?
אולי גם יעניין אותכם:
נכתב על ידי, לארי סינגול, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.