098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
בכנס המפתחים של Vive של HTC בבייג'ינג הציגה החברה טכנולוגית מעקב עיניים של חברת 7invensun, אומנם לא מדובר בחידוש בתחום, אבל המחיר בהחלט בשורה צרכנית במחיר של $ 150 בארצות הברית ותומך בכל הדגמים של VIVE.
 
מרגש מאוד לראות את הטכנולוגיה הזאת משתלבת במציאות מדומה ורבודה, מדובר בטכנולוגיה נדרשת, היתרונות עצומים, תחשבו על זה לבד.
 
המוצר הרשמי של HTC בשיתוף, 7invensun עונה לשם Droolon F1, מיועד למפתחים של HTC וזה קצת מאכזב, אם כי המחיר הנמוך עשוי לפתות מגוון רחב של מפתחים.
חברת HTC השיקה לאחרונה את Vive Cosmos, משקפי המציאות מדומה החדשות למחשב האישי שלה ולמעשה מחליפה את vive הראשון.
ממש כמו כל משקפי מציאות מדומה המציאות מדומה של החברה עד כה, קוסמוס תוכל להשתמש במתאם Vive Wireless הקיים, אך קודם כל יהיה אליכם לרכוש כמה מוצרים שהחברה תמכור בקרוב בחבילת תאימות מיוחדת. :(
 
במידה וכבר יש לכם Vive Wireless זה עובד גם עם Vive Cosmos, רק שתצטרכו לחכות לתמיכה רשמית שלטענת HTC בבלוג שלה אמורה להגיע בהמשך החודש.
 
לדברי החברה, מאוחר יותר החודש היא תשחרר חבילת תאימות אלחוטית לקוסמוס, מתאם ה- Vive האלחוטי עצמו מגיע בדרך כלל עם חבילת סוללות של 10050 mah המספק פלט המסוגל להפעיל את Vive המקורי למשך 2.5 שעות באופן אלחוטי. HTC טוענת שקוסמוס דורש יותר כוח ממה שהסוללה הנוכחית של Vive יכולה לתמוך בגלל המעקב in side tracking.