כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים, ניתן לשלם במזומן בלבד.  09-8320333 רב קווי  מוקד עשרים וארבע שבע. 
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה. 
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.

 
חפש
ניתן לשלם בהעברה בביט או ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח.
חנות המציאות מדומה סגורה עד להודעה חדשה.
התגוננות מפני קורונה | קניית מסכות אונליין וציוד הגנה
קניית מסכות קורונה באינטרנט | רכישת מסכות הגנה מקורונה און ליין | איפה קונים מסכת קורונה? | היכן ניתן לרכוש מסכות לקורונה?)
הקורונה כבר מתפשטת בישראל, היא כאן. קניית מסכות קורונה אונליין עבור התגוננות מפני הנגיף שכולם מדברים עליו. אוטוטו בחירות 2020 והדבר היחיד שחשוב לכולנו זה הגנה מפני הנגיף שמאיים על כולנו. רכישת מסכות אונליין כאן. 
אתם מוזמנים להתגונן מפני הקורונה, הנגיף שמאיים על כולנו. ההמלצה הגורפת היא לא להמתין לעדכונים של ערוצי החדשות, כי כרגע המצב הוא שיש מעט מאוד מידע וידע לגבי הנגיף. בעוד שאפילו המדענים לא בטוחים כיצד הנגיף מועבר, ההמלצה המוחלטת היא להתגונן באמצעות מה שאפשר. הכנו עבורכם רשימת ציוד שחובה להחזיק בבית, כולל:
מסכות קורונה לכל המשפחה
מסכות לילדים הגנה מפני קורונה
מסיכות וירוסים מתקדמות 
אמצעי הגנה כמו ספריי משמיד חיידקים
חליפות הגנה מלאות מפני קורונה
מסיכות מקצועיות עם מסנני פילטר פחם פעיל ועוד
מדוע כדאי להתגונן מפני הקורונה? כמה זמן ייקח למצוא חיסון? 
כרגע, נראה כי עומד לעבור זמן מה עד שימצאו חיסון מפני הנגיף. בעוד שהשיח הציבורי מדבר על כך שעומדת לעבור כשנה ועד שנה וחצי עד שימצאו חיסון לנגיף, אין ספק שבינתיים אנחנו חייבים להתגונן עד כמה שניתן. בסופו של דבר, אל תאמינו לחדשות, ולא בגלל שהן לא אמינות או שמא משקרים לכם, חלילה. 
מדוע לא להאמין לחדשות? 
מפני שכרגע לאף אחד אין באמת עצות מועילות. זאת, משום שאנחנו יודעים מעט מאוד על המחלה. מה שאנחנו יודעים, זה שחובה עלינו להתגונן. אנו מציעים רכישת ציוד הגנה מפני קורונה אונליין, תוך שאנחנו מנסים להקפיד להיענות לכולכם. ישנו עומס רב, אך אנחנו עושים מה שאפשר בכדי לספק לכולם את מה שצריך. אנחנו איתכם, פנו אלינו עבור קנייה באינטרנט של מסיכות קורונה וציוד הגנה רב ונוסף. 

אתם יכולים לרכוש מסכות קורונה לילדים, מסיכות מקצועיות לקורונה לכל המשפחה, מדחום אקדח דיגיטלי אינפרא אדום לגילוי תסמיני קורונה, מסכת אנטי וירוס (מסיכות אנטי וירוסים), ערכת ריסוס וירוסים ועוד. 


המסכות לא מגיעות מחו"ל! על תקחו סיכון! כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי מאנגליה וארצות הברית בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,שימו לב לתקנים, ועכשיו גם מבצע מטורף עד גמר המלאי למשלמים ב- paybox. מורידים את האפליקציה לנייד ומשלמים למספר 0558876899, וזהו, תקבלו חשבונית קבלה במייל. ההזמנה התקבלה. וגם תקבלו 20% הנחה.
המחלקים שלנו עובדים 24/7 כולל שישי שבת! במתכונת חירום. שאלות דחופות ניתן לשלוח למייל  
caesaramit@gmail.com
המבצע עד גמר המלאי, אין ביטולים לאחר הזמנה ואין החזרות.