חפש
חברת מיקרוסופט בשיתוף חברת acer, תשלח בסוף החודש את גרסת המפתחים של המשקפי מציאות מדומה\רבודה שלהם, למפתחים ברחבי העולם.
גרסת המפתחים החדשה, תכלול בתוכה את טכנולוגית הסריקה מהמשקף החוצה של מיקרוסופט, אותה הטכנולוגיה שמיקרוסופט פיתחה עבור משקפי המציאות רבודה שלהם הולולנס.
חשוב לציין, שמיקרוסופט עצמה לא משתמשת במונחים מציאות מדומה או מציאות רבודה, במיקרוסופט אומרים מציאות משולבת.

 

משקפי ה- VR\AR של ACER ומיקרוסופט נשלחות למפתחים

שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
גיר וי אר מול גוגל קארדבורד
איך יראה העתיד במציאות מדומה ?
אולי גם יעניין אותכם:
כותב המאמר: עמית קיסר, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 
ps4vr מה הקטע של פלייסטישן ?
למרות שבמשקף החדש, נוכל כבר להשתמש בטכנולוגיה מהפכנית של סריקת העולם מתוך המשקף, עדיין לא נקבל את כל הפיצרים המדהימים שיש כיום במשקפי המציאות רבודה הולולנס של מיקרוסופט, אבל טכנולוגית המציאות המעורבת של מיקרוסופט, תדאג שנראה את כל החפצים בחדר ולא נתנגש בהם.
למען האמת, המשקפי מציאות מעורבת של מיקרוסופט, דומים ממש לכל משקפי מציאות מדומה אחרים, רק שבמקרה של ACER, לא נצטרך גלאים חיצונים שיסרקו לנו את החדר.

 
המשקף החדש, גם נותן לנו הצצה למערכת ההפעלה ווינדוס 10 למשתמשי מציאות מדומה מעורבת או רבודה.
במערכת ההפעלה החדשה של ווינדוס, ניתן לעבוד באוויר מול דפדפן או לעבוד למול שולחן עבודה וירטואלי והכל במחוות ידיים ופנים, אין ספק שמדובר בקפיצה טכנולוגית מדהימה.
בקרוב, אנחנו נראה עוד ועוד מוצרים של מיקרוסופט לתחום המציאות מדומה\רבודה\מעורבת , כגון: פרוייקט סקורפיו למשקפי מציאות מדומה ולאקס בוקס, אז מרגש בהחלט! עוד קצת סבלנות ואנחנו שם :) ואני פה בכדי לעדכן.