098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
מה זה מצלמות 360 ?
מתי נראה משקפי VR של אפל ?
גם בית המקדש קיים במציאות מדומה
אולי גם יעניין אותכם:

‘Grav|Lab’ הצצה ראשונה למשחק המדהים של Mark Schramm
שם המשחק: Grav|Lab
מפתח: Mark Schramm
מפיץ: Mark Schramm
לשימוש ב-  Oculus Rift, HTC Vive (Oculus Home & Steam)
בשימוש: Oculus Rift with Oculus Touch
תאריך הפצה:  Dec 3rd (OH), Oct 21st (Steam) 2016

המשחק Grav|Lab, מגיע מחברה וותיקה שיצרה כבר מספר להיטים. למרות שהיא עוד בשלבים האחרונים שלה בפיתוח המשחק החדש Grav|Lab לאוקולוס, המשחק בהחלט יכול להיות הפתעת השנה של אוקולוס והבקרים החדשים שלה.
אומנם המשחק Grav|Lab לא עשה עד היום רעש גדול כמו השמות החמים בתחום המשחקים למציאות מדומה וצריך עוד לעבוד על באגים וכמה שיפורים, אבל בהחלט מדובר במשחק חדש למציאות מדומה שיקפיץ את המכירות של אוקולוס.

קצת על המשחק החדש
Mark Schramm המפתח של Grav|Lab עד היום לא ממש היה בכותרות, למעשה מי שלא מכיר את המשחק  שלו Lemmings משנת 1991 לא יכיר את מארק. אבל אני בתור שחקן שרוף של המשחק Lemmings מכיר את המשחק שלו טוב.

Mark Schramm, יצר משחק חדש שממש מזכיר את המשחק Lemmings ברעיון הכללי. למעשה, במשחק החדש אתם משתמשים במכשירים ובכלים במעבדה דמיונית, אתם סוג של אלוהים מדעי שצריך להשלים משימות מורכבות.
ניתן להגדיר במעבדה את כוח המשיכה, בתור סוג של אלוהים. כמו כן, ניתן להחליט על המשקל של חפצים וניתן לדאוג שחפצים ירחפו או יהיו כבדים במיוחד.
כמו בכל פאזל משימות טוב בסגנון Lemmings, אתם צריכים לשים לב לפרטים כי השטן נמצא בפרטים הקטנים. במשחק יש שלבים, מקל מאוד ועד קשה מאוד.
Grav|Lab מציע גם משימות בחוסר כבידה כמו בחלל ומה שעבד לכם במשימה קודמת לא בטוח שיעבוד לכם במשימה הבאה. ההגיון שלכם צריך לעבוד בצורה מירבית על מנת להתקדם בשלבי המשחק Grav|Lab.

כמו שאמרתי Grav|Lab מתרחש במעבדה, כלומר, עד שאתם מבינים כי כל חדר הוא בעצם בד ריק. אתם יכולים להשתמש בבד הדמיוני שלכם כדי לצייר פתרונות מרהיבים. כל מה שאתם מייצרים במשחק, נמוג לתוך הרקע כמו כל האנרגיות הנפשיות שאתם תשקיעו (כשתשחקו תבינו למה אני מתכוון). ב- Grav|Lab יש תחושה נפלאה של להיות בצד הפנימי של מכונה, התבוננות בפעולות פנימיות שבדרך כלל מוסתרות מהעין.
למשחק עלילה נסתרת לעין שמתגלה לאט לאט, מדובר בעלילה מאוד איכותית ומענינת ולכן אני לא אתן לכם עוד פרטים, כי מה שאוהב משחק פאזלים טוב חייב להתנסות בעצמו.
חשוב לי לציין, ששעות על גבי שעות הולכות לאיבוד במשחק בלי להרגיש.
עם יכולת לנוע בחדר על ידי טלפורטציה, המשחק הוא נוח לתזוזה בצורה מושלמת בכל העת. אתם עלולים למצוא את עצמכם בביצוע משימות מורכבות בתוך רכיבים של מוכנה. בנוסף, תהיו צריכים לנקוט בגישות שונות של בעיות בחדרים שונים במשחק, לתת לשרירים להתחמם לפני שאתה משחקים במשחק הזה לא יהיה הרעיון הכי גרוע בעולם.