חפש
ברוכים הבאים לאתר מציאות מדומה ישראל!
אתר משקפי המציאות המדומה הכי גדול וותיק בישראל, מציאות מדומה ישראל הוקמה על מנת לתת מענה לתחום המהפכני ביותר בעשורים האחרונים, תחום המציאות המדומה והרבודה.

באתר ניתן למצוא חדשות טכנולוגיה ופורומים בנושאים טכנולוגיים כמו גם סקירות מוצרים כגון: משקפי מציאות מדומה, מציאות רבודה, צילום 360, תמיכה טכנית, ועוד.

האתר מסקר גם את תחום מערכות ההפעלה, האפליקציות והרשתות החברתיות, גם סטארטאפים בתחום, מקבלים סיקור אצלינו.

צוות מציאות מדומה ישראל מחויב למשימה להעמיד לרשותכם מידע רלוונטי, איכותי, אמין ואובייקטיבי. דעתכם חשובה לנו –  הצוות שלנו זמין לכל שאלה, טענה, ביקורת, הצעה, רעיון ואף מילה טובה פה ושם.

ידעו אותנו בנוגע לכל עדכון טכנולוגי שברצונכם לשתף
וצרו עמנו קשר בנוגע לכל נושא אחר, קריאה מהנה

מדיניות החזרת מוצרים

ביטול הזמנה יתבצע בכתב באמצעות פנייה לצוות האתר עד 14 ימים מיום קבלת המוצר
ההחזר לא יהיה מלא והלקוח יישא בדמי ביטול בגובה 5% מעלות המוצר או 100 ₪ (הנמוך מביניהם).
באם יבחר הלקוח לקבל שובר זיכוי במקום החזר כספי –לא יחויב בדמיי ביטול.
בהחזרת מוצר אלקטרוניקה, מכל סיבה שהיא, שאריזתו נפתחה –לא ניתן להחזיר את המוצר או לקבל זיכוי על המוצר.
נירה זהר "מציאות מדומה ישראל" שולחת את החבילה (המוצר) בדואר עד 24 שעות מרגע קבלת ההזמנה, לקוח שהזמין מוצר בחנות וביטל לפני שהמשלוח יצא לא יחוייב בכלל.
לקוח שיבטל את ההזמנה לאחר שיצאה החבילה מהחנות ונשלחה בדואר, יחוייב הלקוח בעלות הדואר עד ליעד המשלוח ובחזרה לחנות, כמו כן ההחזר לא יהיה מלא והלקוח יישא בדמי ביטול בגובה 5% מעלות המוצר או 100 ₪ (הנמוך מביניהם). באם יבחר הלקוח לקבל שובר זיכוי במקום החזר כספי –לא יחויב בדמיי ביטול.
 
אופן החזרת התמורה
אופן החזרת התמורה ללקוח תהייה בהתאם לאמצעי התשלום ברכישת המוצר ובניכויי דמיי הביטול.
החזרת התמורה ובניכויי דמיי הביטול, תיעשה בסמוך למועד ביטול העסקה ובכפוף להחזרת המוצר ,כאמור לעיל, ולא יאוחר משבעה ימיי עסקים.
באם נעשה התשלום במזומן או בשיק, השבת התמורה ובניכויי דמיי הביטול, תיעשה במזומן או בשיק תוך חמישה ימיי עסקים ממועד ביטול העסקה.
היה ובוצע התשלום בשיק-תוחזר התמורה ובניכויי דמיי ביטול,רק לאחר שנפרע השיק במלואו. ואז דמיי הביטול ישולמו ע"י הלקוח במזומן או בכרטיס אשראי במועד החזרת התמורה ללקוח.
היה ובוצע התשלום בכרטיס אשראי-יבוטל החיוב ע"י החברה וזאת ע"י הודעת החברה לחברת כרטיס האשראי של הלקוח על ביטול העסקה ובניכויי דמיי הביטול.
 

מציאות מדומה ישראל שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר או לשנותו בכל עת שתחפוץ.
מציאות מדומה ישראל זכאית לבטל או לשנות את תנאי קבלת ההזמנות, וכן את כל המחירים המתפרסמים בכל שלב, מציאות מדומה ישראל רשאית להפסיק או למנוע את ההתקשרות או הגישה של הרוכש לכל חלק שהוא באתר.
 
מדיניות החלפת מוצרים
מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך קבלת המוצר וזאת רק כאשר המוצר יוחזר כחדש, שלא נפתחה האריזה ובאריזתו המקורית ובתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש ובצירוף אישור החלפה ו/או חשבונית הקנייה.

מדיניות תיקונים ואחריות על מוצרים
אחריות על מוצרים, תכונותיהם ואיכותם הינם באחריות היצרן בלבד ואינם באחריות החברה.
החברה מעניקה אחריות יצרן לתיקונים ותקלות הנובעות מפגמי ייצור בלבד. אחריות זו ניתנת בחינם למכשירים חדשים בלבד בצורה אוטומטית ולמשך שנה מיום הרכישה ובהצגת חשבונית הקנייה.
מוצר הנלקח לתיקון ,יוחזר ללקוח תוך פרק זמן שלא יעלה על 14 ימיי עבודה מיום מסירת המוצר לתיקון בנקודת המכירה. תאריך המסירה ייחשב התאריך המצוין על גביי טופס התיקונים.
החזרת המוצר המתוקן ללקוח תיעשה אך ורק כנגד מסירת טופס תיקון ובהצגת תעודה מזהה.
החברה אינה אחראית לטיב התיקון והשירות המסופק ע"י היצרן/יבואן ו/או המשווק.

מדיניות משלוחים
לקוח שרכש מוצר באתר מציאות מדומה וביקש לקבלו בדואר ישראל, יקבל את המשלוח עד 14 יום מרגע קבלת ההזמנה באתר מציאות מדומה ישראל, לקוח שרוצה להגיע לקחת את המוצר בעצמו, יוכל לעשות זאת בימים ובשעות הפעילות באתר מציאות מדומה ישראל וזאת בתיאום מראש ובמידה והמוצר קיים במלאי. (קישור לדף שעות הפעילות)

 
אמצעי תשלום
אין כפל מבצעים והנחות.התשלום יעשה באמצעות מזומן או כרטיס אשראי ובשיקים לפי שיקול דעת החברה.
זיכוי
זיכוי יהיה תקף ל 6 חודשים מיום הנפקתו בלבד. זיכוי שהונפק עקב החזרת מוצר לא יוכל להשתתף במבצעים והנחות.
לא יהיה ניתן להנפיק זיכוי מחדש.

הגנת פרטיות
נירה זהר "מציאות מדומה ישראל" לא תעביר את פרטי הלקוח לצד ג.

שמירת זכויות
החברה שומרת לעצמה את הזכות לתקן ו/או לשנות את תקנון החזרת ו/או החלפת המוצרים בכל עת שתמצא לנכון.
מדיניות החלפת ו/או החזרת מוצרים זו נוסחה בלשון זכר מטעמיי נוחות בלבד, אך מיועדת לנשים וגברים כאחד.


 

תנאי שימוש ומדיניות פרטיות לאתר, מציאות מדומה ישראל 2013.
www.virtualrealty.co.il

ברוכים הבאים למציאות מדומה ישראל 2013, אתר המספק עדכונים, סקירות, ובקורות בנושאי מציאות מדומה  (להלן: “האתר” או “מציאות מדומה ישראל 2013”), שבבעלות לארי סינגול.
 1. האמור להלן מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד ומתייחס לשני המינים כאחד.
 2. תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות (להלן: “התנאים”) נועדו על מנת לקבוע את היחסים בין מציאות מדומה ישראל לבין המשתמשים בו, והם מהווים הסכם משפטי מחייב בינך לבין האתר.
 3. בכפוף לכך שתציית לתנאי הסכם זה, ניתן לך בזאת רישיון שימוש מוגבל, עבור עצמך בלבד, בשירותי האתר.
 4. במידה שאינך מסכים לאמור בתנאים אלה, אף אם באופן חלקי בלבד, עליך לחדול באופן מיידי מכל שימוש באתר.
 5. בכל מקום בהסכם זה בו ישנה הגבלת אחריות של האתר כלפי המשתמשים בו, יש לראות בהגבלת אחריות זו כחלה גם על עובדי האתר, נציגיו וכל הפועלים מטעמו.
 6. האתר יהא רשאי לשנות את התנאים מעת לעת, לפי שיקול דעתו הבלעדי, כאשר שינוי התנאים יחייב את המשתמשים מרגע פרסומם באתר.
 7. מובהר בזאת שהאתר אינו אחראי בשום צורה לנזקים ישירים או עקיפים שעלולים להיגרם לך כתוצאה משימוש באתר; כך, למשל, הסקירות הטכנולוגיות המופיעות באתר מהוות המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהן. האחריות לקניית מכשיר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד.
 8. קיימת באתר אפשרות, למי שמעוניין בכך, לשתף מידע מתוכו באמצעות רשתות חברתיות כגון פייסבוק וטוויטר. ברור לך כי גאדג’טי אינו קשור לרשתות חברתיות כלשהן, וכי כל שהוא מציע לעניין זה הוא האפשרות של פעולת שיתוף התוכן מהאתר ותו לא. אשר על כן, האתר לא ישא באחריות כלשהי בגין נזק שעלול להיגרם מהשיתוף, ככל שיגרם.
 9. ישנה אפשרות להרשמה לעלון חדשות (להלן: “ניוזלטר”), בנוגע לעדכונים באתר. כמו כן, האתר מציע מדי פעם מבצעים ושיתופי פעולה מסחריים עם גופים שונים (“מבצעי מכירות”).
 10. הרשמה לניוזלטר ו/או למבצעי המכירות מהווה אישור לאתר, או מי מטעמו, לשלוח הצעות פרסומיות מסחריות בדוא”ל, ב-sms, בטלפון, ברשתות חברתיות, ובכל דרך המצויינת בסעיף 30א’ לחוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב – 1982 (להלן: “החוק”).
 11. דין אישור תנאים אלה, כדין מתן הסכמה כאמור בסעיף 30א לחוק; דהיינו, הנך מסכים למשלוח דיוור ו/או אס.אם.אסים על ידי האתר, לרבות הודעות שיווקיות. אם אינך מעוניין במשלוח דברי פרסום אנא שלח הודעה בעניין לאתר, בכתובת הדוא”ל:klnyou2018@gmail.com
 12. מובהר לך בזאת שחלק מהמידע המופיע באתר מתבסס ו/או מפנה לתכנים של צדדים שלישיים, וכי נירה זוהר (מציאות מדומה ישראל) אינו מתחייב לבצע פיקוח או בקרה כלשהם על מידע זה.
 13. בנוסף, ידוע לך שחלק מהתכנים המופיעים באתר הם תכנים מסחריים-שיווקיים הממומנים על ידי צדדים שלישיים, שאין האתר אחראי לנכונות האמור בהם; האחריות לגבי תכנים אלה היא באופן בלעדי של הגורם המממן את אותם התכנים.
 14. השירות באתר ניתן על בסיס AS-IS וללא כל אחריות. ידוע לך כי השירות עשוי להיות לא זמין, לא פעיל, לא מתפקד או פגום וכי לא ישא באחריות כלשהי, ישירה או עקיפה, בגין האמור בסעיף זה.
 15. ייתכן שהאתר ישתמש בקבצי “עוגיה” (cookies). זאת, על מנת לזהות את המכשיר ממנו אתה גולש, לאסוף נתונים סטטיסטיים על השימוש שלך באתר, ולשפר את חווית השימוש שלך.
 16. כמו כן, ייתכן שיוצבו באתר קבצי עוגיה על ידי צדדים שלישיים, אשר יציבו פרסומות באתר; השימוש בקבצים אלה יהיה כפוף לתנאי השימוש של אותם מפרסמים, ולא של מציאות מדומה ישראל, אשר מהווה פלטפורמה להצבת פרסומות אלה בלבד.
 17. כמו כן, לצורך איסוף נתונים סטטיסטיים ייתכן כי תבצע אתוס מדיה שימוש בשירותים של חברות צד-שלישי כגון Google Analytics, אשר להן מדיניות פרטיות שונה ממדיניות אתר מציאות מדומה ישראל. המבקר באתר מציאות מדומה ישראל נדרש לעיין מעת לעת במדיניות הפרטיות של חברות אלו על מנת לאשר את הסכמתו להן.
 18. מובהר בזאת כי נירה זהר תהא רשאית להמחות זכויותיה וחובותיה באתר בכל עת, ועל פי בחירתה הבלעדית.
 19. מובא לידיעתך שאין בסימני המסחר של החברות המסחריות, אשר מופיעים באתר, במידה שמופיעים, כדי להעיד על זיקה כלשהי בין האתר לבין בעלי הסימן.
 20. כל הזכויות למפורסם באתר, לרבות על ידי המשתמשים בו, הן של האתר, למעט אם נאמר בפירוש אחרת, והן מוגנות על-פי כל דין; זאת, לרבות חשבונות, כותרות, קוד מחשב, נושא, אובייקטים, תווים, שמות, סיפורים, דיאלוגים, משפטי מפתח, מיקומים, רעיונות, מצגים אמנותיים, אנימציות, צלילים, יצירות מוסיקליות, אפקטים של תמונה ושמע, שיטות תפעול, רשימות לקוחות, פילוח שוק, רשימות משתמשים, גרפיקה, מידע שסופק על-ידי המשתמשים, ממשק משתמש וכדומה.
 21. כל העתקה, צילום, תרגום, אחסון במאגר מידע, שידור או קליטה בכל דרך אחרת, בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי, מכני או בכל אמצעי אחר, שימוש מסחרי אינו מורשה, כולו או מקצתו, ו/או יצירת יצירה נגזרת מן התכנים אסורים בהחלט, ומהווים, בין היתר, עבירה פלילית, עוולה אזרחית וחוזית. ככל שהנך חפץ בשימוש כלשהו כאמור לעיל, עליך לקבל את הסכמת הנהלת האתר בכתב.
 22. חל איסור מוחלט לבצע באתר כל סריקה ו/או פעילות רובוטית באתר ו/או להטיל על שרתיו עומס בלתי סביר ו/או להטריד את המשתמשים האחרים בו, לרבות בכתיבת תגובות באתר.
 23. מציאות מדומה ישראל עושה ככל שביכולתו על מנת לאבטח ולגבות את המידע שנמצא באתר, ומשתמש לצורך כך בטכנולוגיות העדכניות והחדישות ביותר. עם זאת, הוא אינו יכול להבטיח באופן מוחלט כי מערכי ההגנה שלו יעמדו בפני כל התקפה בלתי חוקית או בפני כל תקלה טכנית. באישורך הסכם זה, אתה מצהיר כי הנך מודע לסיכונים אלה, החלים גם לגבי המידע האישי שמסרת לאתר.
 24. הנך מצהיר ומסכים כי המידע שהנך מעלה או מפרסם באתר, בתור מגיב או בתור כותב אורח, אינו סודי, וכי האתר רשאי להשתמש בכל מידע שסופק על ידך, או נאסף בעת שימושך בו, לצרכים שיווקיים ו/או מסחריים, לרבות לצורך הקמת מועדון לקוחות או צרכנות, ניתוח ופילוח נתונים ושיווק ישיר.
 25. האתר אינו אחראי לתכנים שמעלים המשתמשים בו, הן בתור מגיבים והן בתור כותבים אורחים, אולם מובהר לך בזאת שהאתר רשאי, על פי שיקול דעתו הבלעדית, להחליט האם לפרסם או למחוק תכנים אשר כתבת, ולא תהיה לך כל תלונה לאתר בקשר לעניין זה.
 26. אתה מצהיר בזאת כי לא תפרסם, בתור מגיב או בתור כותב אורח, תכנים כלשהם למטרות מסחריות.
 27. האתר יבצע מעת לעת, בהתאם לשיקול דעתו בלעדי, ו/או בהתאם לתלונות שיקבל מהמשתמשים הנוספים בו, בדיקות לגבי פרסומים של משתמשים באתר; באם ימצא האתר כי הפרת את התנאים, הוא יהיה רשאי לנהוג בך על פי שיקול דעתו הבלעדי, לרבות חסימתך לצמיתות מהאתר ונקיטה בהליכים משפטיים כנגדך.
 28. באם נתקלת בתוכן הפוגע בך או בזכויותיך, או המהווה הפרה של הדין, פנה אלינו בכתובת הדוא”ל:klnyou2018@gmail.com, ונדאג להסירו, במידה שנמצא את הדבר מוצדק, לאחר עריכת בירור בנושא.
 29. האתר עומד בדרישות החוק, ועל כן יעביר כל מידע עליך אשר נמצא בידיו, באם ידרש ממנו לו לעשות כן, על פי אחת מרשויותיה המדינה.
 30. הנך מתחייב לשפות את האתר או כל צד שלישי בגין נזקים שיגרמו להם כתוצאה משימושך באתר בניגוד לתנאים ו/או בניגוד לכל דין.
 31. הדין החל על הסכם זה הוא הדין הישראלי, וכל מחלוקת הנוגעת לו או לשימוש באתר, תידון בבית המשפט המוסמך לכך במחוז נתניה בלבד.
 32. כל הודעה לאתר ו/או המצאת מסמכים משפטיים אליו, יחשבו כאילו נמסרו אך ורק בתוך 7 ימי עסקים מעת משלוחם בדואר רשום עם אישור מסירה לכתובת המופיעה במבוא להסכם זה ובדוא”ל klnyou2018@gmail.com.
משלוח מסמכים בדואר רשום אל כתובת הדוא”ל ו/או כתובת הגולש שסופקה לאתר, ככל שסופקה, תהווה המצאה כדין בתוך 14 ימי עסקים, אף ללא אישור מסירה. הדבקה על דלת הכניסה למען שניתן כאמור, אף אם הנמען אינו מתגורר באופן קבע בכתובת זו, תהווה המצאה כדין

עקב משבר הקורונה חלו שינויים רבים.