098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
היה חלק קטן בתערוכת המחשבים ב- E3 שהזכיר לי את אחד מהנושאים החשובים יותר כרגע במציאות מדומה, ובהחלט את הגאדג'ט המשפיע ביותר כרגע בתחום.
מעכשיו אפשר לקחת את המציאות המדומה לכל מקום
לאלו מכם שלא יודעים, משקפי מציאות מדומה כגון ה- rift oculus ו- HTC VIVE באות עם כבל hdmi שמחברים לכל מכשיר שרוצים להשתמש בו. למרות שזה מביא את האיכות הכי טובה, יש לזה חיסרון במציאות מדומה, קשה לנצל את הפוטנציאל המלא של תנועות הראש, אי אפשר לעשות סיבוב שלם למשל בלי שהכבל יסתובב ויסתבך סביבך.
זאת אחת מהסיבות העיקריות שתיקי המציאות המדומה הם חיונים לכל האנשים שרוצים להתחיל לשחק במשחקים במציאות מדומה באופן קבוע ולהשתמש את הפוטנציאל המלא של הטכנולוגיה.
מה הפתרון אתם שואלים ? תיק מציאות מדומה ! פשוט מאוד, זה תיק שבתוכו יש מחשב מאוד קל וחזק המחובר למשקפי מציאות מדומה (לרוב oculus) ומאפשר לך לשחק תוך כדי שאתה עומד עם שליטה מלאה על התנועה שלך ותחושה חזקה מאוד של אימרציה.
מן הסתם זה פותר להרבה אנשים שרגע אין להם מחשב חזק מספיק על מנת להריץ משחקי מציאות מדומה, אבל מה אם יש לכם מחשב העומד בדרישות ?
כל מה שאתם צריכים לעשות זה למצוא תיק ובהגדרות המחשב לדאוג שהוא לא יכבה כשתסגרו את המסך.
בסופו של דבר למדיום כמו מציאות מדומה תיק כזה והצורה שבה משחקים איתו במשחקים נראית הרבה יותר יעילה מאשר השיטות הקיימות היום.
מה שנשאר לנו לעשות זה רק לחכות ולראות מה יביא איתו היום הבא בפרק הבא של המציאות המדומה.
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?