098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר הזה לא יעודכן מחדש.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו:
www.vr-glassese.co.il

וגם באתר החדשות הבין לאומי:
www.caesarvr.com
פשוט משחזרים את החומר שלך
 

אודות החברה

שקיפות מלאה

עבודת שחזור המידע בחברתנו מתבצעת בשקיפות מלאה מול הלקוח. לאחר הבדיקה תקבל דו"ח מסודר לגבי מהות הבעיה בדיסק כולל תמונות והסברים, דרכים לטיפול בבעיה, זמן העבודה והעלות. רק לאחר שתאשר את השחזור, נבצע את עבודת השחזור בצורה המקצועית ביותר!
 

סודיות מובטחת

חברתינו הינה ספק מורשה של משרד הביטחון בנושא שחזור מידע בכל התחומים והרמות. החברה הינה עומדת בתקנים המחמירים ביותר ומקפידה על נהלים קפדניים המאפשרים לנו לעבוד עם כל סוג של מידע ברמה הביטחונית הגבוהה ביותר. שקיפות ואמינות מובטחת!
 

שלם רק על הצלחה

במסגרת עבודתנו בנושא שחזור המידע, אנו מאמינים בעקרון שרק על הצלחות משלמים. עקרון זה מבטיח את שביעות הרצון שלכם. התשלום מתבצע רק לאחר שהחומר שאבד לכם שוחזר במלואו על ידי מומחי השחזור שלנו. שחזור דיסק קשיח עושים בצ'יפ מחשבים.

קבל הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד בשבילך!
 

הסיפור שלנו

צ'יפ מחשבים בע"מ היא ספקית שרותי שחזור המידע מהמובילים בתחום שחזור דיסקים קשיחים, מחשבים ניידים, שרתים ומערכות RAID. בשילוב עם מחקר ופיתוח שוטף, ציוד בטכנולוגיה המתקדמת בעולם, אנו מציעים את השירות המהיר והיעיל ביותר כדי להחזיר במהרה את המידע שאבד. צ'יפ מחשבים בע"מ היא החברה הראשונה שהציעה לצרכן את אחריות "לא שחזרנו – לא שילמת". אתם מוזמנים לגלות מדוע צ'יפ מחשבים בע"מ נחשבת אחת החברות האמינות ביותר בתחום שחזור המידע בישראל ובעולם.

 

צ'יפ מחשבים נוסדה בשנת 1996, אנו מתמחים בשחזור כל סוגי האחסון, מדיסק-קשיח בודד ועד כדי מערכי RAID הכוללים 16 דיסקים קשיחים. שחזור כונני רשת ושרתי NAS ו-XNAS המסוגלים לכלול מאות דיסקים קשיחים. אנו מצוידים בטכנולוגיה מתקדמת ומסוגלים לשחזר קבצים שנמחקו בטעות או בזדון מהמחשב, דיסקים קשיחים שנפגמו פיזית, כונני SSD, התקני USB חיצוניים, כרטיסי פלאש למצלמות / סלולרי או כל התקן אחסון חיצוני.

 

תעשיית אחסון המידע והדיסקים הקשיחים בפרט מתפתחת באופן קבוע, ולכן אנו נוסעים לכנסים והשתלמויות בארץ ובחו"ל כדי להישאר מעודכנים בכל הפיתוחים האחרונים. צ'יפ מחשבים בע"מ מתכנתת בעצמה את התוכנה, החומרה והחלקים האלקטרונים כדי להגיע לשלמות והצלחה מרובה בעת שחזור המידע ללקוחות שלנו.

 

אין לקבוע לעולם שבלתי אפשרי לשחזר את המידע החשוב שלכם כל עוד לא עברתם אצל המומחים שלנו במעבדת השחזור של צ'יפ מחשבים. ברזומה שלנו אפשר למצוא מאות מקרים בהם חברות מתחרות קבעו שאין אפשרות להציל את המידע של הלקוח, אך כאשר הלקוחות הגיעו למעבדת צ'יפ מחשבים מהנדסינו הצליחו לשחזר במיומנות רבה את המידע ולהחזיר את השקט הנפשי ללקוח.

 

הצלחנו לשחזר מידע מדיסקים קשיחים שעלו באש, טבעו בהצפות או נפלו מגובה רב והפסיקו להגיב. במקרים בהם הדיסק קשיח לא מגיב בעקבות ריבוי סקטורים פגומים, באפשרותינו לשלוט על הדיסק הקשיח באמצעות מודלים אלקטרונים שתיכננו במיוחד ו"להכריח" אותו לקרוא את המידע בסקטורים הבריאים בלבד ישירות על הדיסק קשיח.
 

יש על מי לסמוך!

 

מקצועיות והסמכה

אנו משקיעים משאבים רבים על מנת להביא את טכנאי החברה לרמה הגבוה ביותר כולל הסמכות בארץ והסמכות בין לאומיות.
מרבית עובדי החברה הינם בעלי תואר אקדמי או טכני והם ממשיכים להתמקצע וללמוד כל העת.
כחלק מתהליך התמקצעות העובדים נערכים בכל עת קורסים והדרכות ייעודיות, ימי עיון במעבדות חברות הטכנולוגיה והתוכנה המובילות, כגון: MICROSOFT, HP, LENOVO.

לאור המקצועיות של החברה בתחום שחזורי המידע, קיבלה החברה הסמכה בין לאומית לביצוע ולימוד שחזור מידע בישראל.

למה דווקא אנחנו?

להחליט לאיזה חברה לשחזור מידע לגשת עם המידע הרגיש שלכם זאת החלטה חשובה. החומר שאבד הינו יקר ערך והבאת המדיה לחברה לא מקצועית עלולה להביא לאובדן גמור של החומר ואי אפשרות עתידית לשחזרו.

 

יש מספר חברות שעוסקות בשחזור מידע, חלקם הקטן מקצועיות, רובן טוענות שהן ברמה הגבוה, אך הדבר אינו כך.

 

כאשר אתה שולח לנו את המידע שלך אתה מפקיד בידינו את אמונך, אמון שהמידע שלך במקום בטוח ושנצליח לשחזר לך את המידע באופן המקצועי והיעיל ביותר, תוך שקיפות מלאה בכל התהליך, שירות יחודי לצ'יפ מחשבים.

 

אצלנו בצ'יפ מחשבים מעוסקים טכנאי שחזור מידע ברמה הגבוה בעולם, כולם מוסמכים ומעת לעת עוברים השתלמויות וקורסים שונים בחו"ל כדי להעשיר את הידע.

 

כל הטכנאים יעודיים לשחזור מידע שחזור RAID. כך תדע, המידע שלך מופקד בידיים הנכונות. לטכנאי השחזור ידע יוצא דופן, ואנו מסוגלים לשחזר מידע, מכל התקן ובכל פורמט שקיים.

 

בצ'יפ מחשבים השירות מעל הכל, עם שירות איסוף הדיסק והחזרה לבית הלקוח ללא עלות. כל התהליך נמצא בשקיפות מלאה עם הלקוח, תוך דוחות מצב, כמו כן אצלנו קיים "שירות לאחר שחזור" כך שאנו נהיה לצידכם גם אחרי השחזור עצמו.

אצלנו בצ'יפ משלמים רק על הצלחות, לא שחזרנו? לא שילמת!

 

כמו כן אנו זולים באופן מסורתי מהמתחרים המקצועיים בתעשייה, כתבה על כך פורסמה בגלובס.


שחזור מידע בשקלים כתבה בגלובס


בסופו של דבר, אתה צריך חברה שתציל את המידע האבוד שלך, כדי שתוכל לישון בשקט ולא לחשוש מאיבוד מידע נוסף. חברה שתיתן לך יחס אישי, בין אם אתה סטודנט או מנכ"ל חברה, המידע שלך חשוב, ואנו נעשה את מירב המאמצים לשחזרו עם 97% הצלחה. בחברתנו כ-80% מהלקוחות מגיעים דרך המלצות מפה לאוזן, ולקוחות קיימים.
 

הגנה על הפרטיות והמידע האישי שלך זה ערך עליון מבחינתינו.

אצלנו, המידע שאתה מפקיד נמצא בידיים בטוחות

אנו מתחייבים להגנה מלאה על פרטיותך, שמירה על סודיות ודיסקרטיות הינם בראש סדר העדיפויות שלנו. לעבוד בהתאם בהתאם לחוק הגנת הנתונים אנו בעלי חובה משפטית להגן על כל מידע שנאסף על ידינו מלקוחותינו.

לא לעשות כל שימוש במידע ששוחזר על ידינו

לא להעביר את המידע לגורם שלישי

אפשרות לחתימת החברה על הסכם סודיות
 

אם יש לך שאלות בנודע להגנת פרטיות או שאלות בנושא שחזור המידע אנא צור עימנו קשר:

09-8320333 או בנייד מספר 055-8876899 , רב-קווי | בין השעות 09:00-17:00

 

 

גם אורי גלר שחזר והמליץ! 

 

"הגעתי לצ'יפ מחשבים עם בעיה בשחזור חומר חשוב שאיבדתי. תוך זמן קצר קיבלתי את החומר. עוד לפני ששילמתי דאגו להראות לי את כל החומר ולוודא איתי שזה החומר החשוב שאיבדתי. השירות היה מהיר, אדיב ומקצועי. "
 

אורי גלר שחזר מידע