חפש
דף הבית >> חנות >> מקרנים אינטראקטיביים לחינוך ומשחק >> שולחן חול הקסם - מערכת משחקים אינטראקטיביים על חול מתחייבים למחיר הכי זול בישראל (מחיר לארגז בלבד ) interactive sandbox
 
שם המוצר/פריט:שולחן חול הקסם - מערכת משחקים אינטראקטיביים על חול מתחייבים למחיר הכי זול בישראל (מחיר לארגז בלבד ) interactive sandbox
מחיר מחירון:₪5,281.20
המחיר שלנו:₪9,036.21
מע"מ:כולל מע"מ
זמן אספקה:7 ימי עסקים
תקופת אחריות:שנה
מק''ט:df8

הוסף לסל 


מידע נוסף
מערכת אינטראקטיבית למשחקי התפתחות וחשיבה מקורה לילדים ולמבקרים - interactive sandbox , שולחן חול הקסם מבוסס על טכנולוגיית מעקב 3D אשר ממפה את פני שטח ומזהה את האינטראקציה בין האדם למחשב.
 

שולחן חול הקסם מבוסס על טכנולוגיית מעקב 3D אשר ממפה את פני שטח ומזהה את האינטראקציה בין האדם למחשב,  בשפה המקצועית interactive sandbox זהו שילוב מושלם של משחק פיזי מסורתי בתוספת חוויה לימודית, הטכנולוגיה האינטראקטיבית. מגרה את הדמיון ואת היצירתיות.

שולחן חול הקסם הוא אינטראקטיבי ולכן המשתתף במשחק יכול להשיג צילומי גובה ומים זורמים והכל מהחול עצמו, אפשר לתאר את זה כמו המשחק MINECRAFT חי.

 

ההדמיה מראה בהדרגה את הטופוגרפיה של האוקיינוס, המדף היבשתי, החוף, הקרקע, הגבעות, וההרים. כל עוד אתם מנופפים בעדינות, יהיו לכם פרחים וצמחים בהרים והמישורים. אם אתם מזיזים את האצבעות שלכם, שחף הים או צב יהיה מפחדים מהתנועה לדוגמה. אתם גם יכולים להלגלגל לתוך הר געש ועוד.


https://www.youtube.com/watch?v=j9JXtTj0mzE

מוצרים קשורים
CA-3000 מקרן רצפה אינטראקטיבית לקניונים מתחייבים למחיר הכי זול בישראל

CA-3000 מקרן רצפה אינטראקטיבית לקניונים מתחייבים למחיר הכי זול בישראל

מק''ט f3000 זמן אספקה: 14 ימי עסקים תקופת אחריות: שנה כולל מע"מ סה"כ המחיר: ₪24,816.17