098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
 
 
אבל אולי החלק המכריע ביותר, הוא הטכנולגיית זיהוי חדר המעולה והשלטים הכמעט מושלמים. אתם לא יכולים לתאר עד כמה זה מרגיש טוב כשאומרים לי לקחת משהו מקערה במשחק, ואני צריך ללכת עד אליה להתכופף, ולקרב את האצבעות שלי כדי לתפוס אותה. טכנולוגיית זיהוי החדר של ה- HTC VIVE, יודעת איפה אתה נמצא במרחב מסוים ונותנת לך את החופש להסתובב במרחב הזה בצורה שמתאימה למשחק, להתכופף ולהתגלגל הכבל טיפה מפריע אבל בקרוב יוצא פתרון אלחוטי ל - HTC VIVE.
השלטים מתלבשים באופן מושלם על היד, ומזוהים גם על ידי התוכנה, כך שהם והמיקום שלהם מדויק לגמרי, אפילו כשהידיים הופכים לרובים ענקיים אפשר להזיז אותם ולהרגיש כאילו הם אמיתים, ומשחקים מסוימים אפילו יגבירו את הרטט בנקודות מסוימות כשהם קרובים אחד לשני מה שנותן את התחושה שהם קרובים, ונוגעים אחד בשני, וזה לגמרי עובד על המוח כל פעם מחדש, וכפתורים קטנים מאחורה שאפשר ללחוץ עליהם גורמים ליד של הדמות להיפתח או להסגר במשחקים מסוימים וזה ממש מרגיש מדויק ואמיתי.
 
אבל עם כל הדברים האלה שהדהימו אותי ב- HTC VIVE, היה אחד שניצח את כולם,
תעצמו שנייה עין, עכשיו תעצמו את השנייה, אתם רואים שתי תמונות מאוד שונות אחת מהשנייה, עכשיו קחו סמארטפון ותפעילו אפליקציה של מציאות מדומה, התמונות שונות, אבל ממש בקצת, וזה לא נראה לנו הכי מציאותי בעולם, אבל ב- HTC VIVE אתם מקבלים שתי תמונות מאוד שונות, שעדיין מתחברות לתמונה תלת מימדית מרהיבה, ומציאותית לגמרי במוח שלכם, ועם כל הדברים האלה ביחד ה- HTC VIVE נשאר תענוג יקר מאוד, אבל יחיד במינו.
רועי אלבז, רשמים ראשונים ממשקפי המציאות מדומה HTC VIVE
יש לכם משקפי קארדבורד? gear vr? אולי אתם תרצו לשדרג..
אתמול ביליתי כמה שעות עם המשקפי מציאות מדומה של htc ה-HTC VIVE. אלו משקפי מציאות מדומה כמו אלו שהבטיחו לנו אי שם עם הקיקסטארטר של אוקולוס והראשונות מסוגן שיצא לי לנסות, ואני יכול להגיד לכם דבר אחד, זה לא כמו שום דבר שאי פעם ניסיתם בעבר. מה שהופך את ה- HTC VIVE לשונות ומדהימות כל כך ? אני אפרט לכם בכתבה הבאה.
קודם כל, העדשות של HTC VIVE ברמה הגבוהה ביותר שראיתי עד היום.
חשוב לי להבהיר, שבעבר חשבתי שעדשות לא חשובות במשקפי מציאות מדומה, אלא שכבר יצא לי בעבר להשתמש במשקפיים עם עדשות לא איכותיות בעלות זוויות צפייה גבוהות, ונדמה כאילו ל- HTC VIVE, אין בהכרח יותר מדי מה להציע לי בתחום הזה, אבל המשקפיים הגדולות והרחבות הדהימו אותי פשוט בעובדה שהן לא הדהימו אותי בכלל.
מהרגע ששמתי אותן, הכל הרגיש לי אמיתי ורגיל, ובאמת יכולתי להיכנס למשחק, ולהישאב למה שקורה, והמשקפיים נותנות לך חופש להסתכל, העיניים לא חייבות להיות תקועות על נקודה אחת או שהן יצאו מפוקוס כמו במשקפיים מסוימות, אתה יכול לחקור דברים בפינה או להסתכל שנייה לצד, ולמרות שאלו עדיין לא זוויות גבוהות כמו במשקפיים כמו starVR, זה עושה שיפור ענק.
הדבר הבא שבאמת משפיע במשקפיים האלה הוא הפלטפורמה, נתחיל מזה שמן הסתם, למשקפיים שרצות רק על מחשבים יקרים ומתקדמים יהיו שימושים מעניינים יותר, אבל על המשחקים שקיימים למשקפיים האלה אפשר להגיד בקלות הרבה דברים, כי מן הסתם כשאתה מפתח למשקפיים שעולות אלפי שקלים אתה משקיע את המאמץ הנוסף, ורואים את זה.
את ההשקעה של המפתחים ב- HTC VIVE רואים בכל מקום ומשחקים כמו job simulator עם ההומור הייחודי והמושקע שלהם, או השחזור המהמם של serious sam הראשון, מרגישים שמדובר במשחקים רציניים ששווים את ההשקעה, ותמיד יש מגעים קטנים שלגמרי משלימים את החוויה, כמו איך שאתם יכולים לעצום עין אחת כדי לכוון יותר מדויק עם הרובה, וזה באמת עובד, זה נשמע מטורף וכשאתם עושים את זה, זה מרגיש מטורף, אבל זה לגמרי עד כדי כך מדויק ולפעמים קשה קצת להאמין.
למרות שכמו בסמארטפון, רוב המשחקים הם עדיין רק דמואים קצרים יחסית, ואין ממש חוויה שלמה עדיין, ולמרות שכמה מהמשחקים כאן מתומחרים במחיר קצת גבוה, כשמשחקים בהם רואים שלמפתחים מגיע את זה, ונהנים מחוויה שונה לגמרי.
סופרהוט משחק שיכניס אותך למטריקס
גוגל ארץ מעולם לא היה אמיתי יותר
סוף סוף יש גם לאוקולוס שלטים 
אולי גם יעניין אותכם: