אותו אתר אינטרנט ואותה החנות משנת 2013 בישראל.
אנחנו משאירים את האתר ממש כמו שהיה בתחילת דרכנו, יש דברים שלא משתנים. ללקוחות קיימים בלבד, שירות לקוחות 09-8320333.
חפש
Sansar - מערכת הפעלה לתחום המציאות מדומה מהיוצרים של המשחק המדובר SECOND LIFE, החברה ששמה הוא Linden Lab, מציעה גישה חדשה למשחקים חברתים ב- VR.
 
איזה פיתוחים מחכים לנו במציאות מדומה ב- 2020 ?
שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה
AXON מציגה מהפכה ב- VR
המשחקים החדשים של אוקולוס
העתיד מפחיד ?
אולי גם יעניין אותכם:
כותב המאמר: עמית קיסר, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 
Sansar, שלפני עשור השיקה את המשחק המדובר second life, עקבה אחרי הנתונים המרשימים של תחום המציאות מדומה\רבודה בשנת 2016 והבינה שהשוק של המציאות מדומה פה בכדי לעשות היסטוריה, שלא כמו בעבר הטכנולוגיה הפעם בשלה.
חברת 
Linden Lab ,מציעה פלטפורמה שונה לפיתוח עולמות מציאות מדומה, המערכת של Sansar, רוצה שהעולם הווירטואלי שלה יהיה עולם אחד גדול מתחילתו ועד סופו.
ב- Linden Lab,
 רוצים שהעולם הוירטואלי יראה כמו שלבים מלאים בקישורים, שיוכלו להעביר אותנו מעולם לעולם בדומה לאינטרנט של ימינו, ולא עולם פתוח של מציאות מדומה.
למעשה 
Sansar, היא סוג של חנות אפליקציות למציאות מדומה שעובדת בשיטה של דפי אינטרנט בדומה ל- WordPress.
בכדי להבין יותר טוב את הטכנולוגיה של
Linden Lab , תנסו לדמיין עולם מציאות מדומה שבו ניתן להוריד אפליקציות מציאות מדומה, וניתן לעבור ממקום למקום בתוך העולם הוירטואלי השלם, משהו כמו מנוע חיפוש עצום בתוך המציאות מדומה.
העולם הווירטואלי של
Sansar, שואף לתת לנו חווית משתמש אישית לכל אדם, מציאות מדומה פרטית שממנה נגיע לעולם כולו, כל אדם יוכל לבנות את החלל האישי הפרטי שלו ממש כמו שהיום מעצבים דפי אינטרנט.
Panasonic VR - בתערוכה שנגמרה לא מזמן בלאס ווגאס שבארצות הברית, התקיימה כמו בכל שנה תערוכת ה- CES 2017, השנה גם חברת פאנסוניק העולמית גם הייתה שם.
החברה הציגה בתערוכה, משקפי מציאות מדומה חדשות שעוד אין להם שם, אבל נתונים על המשקף החדש יש גם יש.
המשקפיים החדשים של חברת פאנסוניק, מצויידות ביכולת זווית ראייה של 220 מעלות ,ומערכת עדשות יחודית. ולמרות שעוד צריך שיפורים, מדובר במוצר מאוד מעניין.
אז קודם כל, מדובר במשקף ראשון שהתקינו בו 4 עדשות 2 לכל עין וכל עין מקבלת איכות של 1600×1440, שזה בטוטאל 6400×1440 בסך הכל.
העדשות החדשות שמציגה פאנסוניק, מציגות בהחלט גישה חדשה לתחום המציאות מדומה, חשוב לציין שהעדשות לא זהות ונעשה שימוש בשני סוגי עדשות לכל עין, מה שנותן חדות מדהימה.


 
זווית הראייה במשקפי המציאות מדומה של פאנסוניק, מאוד דומות בזווית למשקפי StarVR רק שהאיכות הייתה נמוכה יותר ועוד היו קצת מריחות בתזוזה של הראש.
אבל למרות כל זאת, המשקף החדש של פאנסוניק, מצליח בכמה מקומות אחרים, למשל כשמביטים דרך המשקפיים, לא מרגישים בתוך משקפת כשצופים בהם, מרחב הראייה פתוח, וכמעט שלא רואים את המשקף עצמו.

 
בחברת פאנסוניק, רוצים להכנס לתחום ההוראה, החינוך, רפואה וכדומה, המשקפיים יושקו בתחילת 2018.
 
Eonite - תכירו את EONITE, חברה שמתיימרת לתת פתרון לסריקה מהמשקף החוצה ולא מהחוצה למשקף, מה זה אומר ? אוקיי, בניגוד למשקפי HTC VIVE, אוקולוס ושאר ירקות, שסורקים את החדר על ידי גלאים ומעבירים את המידע לקסדה, הקסדה החדשה של EONITE, חושפת קסדה שסורקת בעצמה את החלל ואין לה שום צורך בגלאי חיצוני, מה שאומר שאנחנו בכיוון של הפחתת הסירבול.
ישנם מוצרים נוספים בשוק שמבטיחים לנו שיפור משמעותי בעולם הווירטואלי, כמו למשל TP CAST ,שיהפוף את הקסדות בעתיד הקרוב לאלחוטיות וללא צורך בחיבור פיזי של המחשב לקסדה.
חברת EONITE, מבטיחה, שמשקפי המציאות מדומה שלה יהיו יותר מדוייקים, פחות בזבזניות בצריכת חשמל, וקלות במיוחד.
בזכות הטכנולוגיה החדשה של סריקת החדר בתוך המשקף, ניתן לסרוק ב- 
EONITE את כל חלל החדר, כולל הרהיטים ולהכניס אותם למשחק.
אומנם, מדובר בטכנולוגיה שכבר ראינו עד היום כגון: 
 Microsoft’s HoloLens ,קסדת מציאות רבודה שכוללת בתוכה מחשב, ומערכת הפעלה ווינדוס 10, אבל בחברת
EONITE, מבטיחים משקף זול הרבה יותר שמגיע לאותה רמה של  Microsoft’s HoloLens.
חברת EONITE, קיבלה מימון מכמה גורמים אמינים מעולם המציאות מדומה, כגון: חברת Presence Capital וחברת  The VR Fund ,חברות מובילות בתחום המציאות מדומה\רבודה העולמי.
בחברה, משקיעים יותר תשומת לב בתוכנה ולא בחומרה, מכיוון שבחברה אומרים, שתוכנות יעילות שוות יותר מחומרה חזקה יותר.
היופי במשקפיים החדשים,זה, שהם יכולות לסרוק כל מרחב ולכן המציאות מדומה לא מוגבלת רק לחדר אחד וניתן לסרוק ממש את כל חדרי הבית וואו!
חברת EONITE, למעשה נותנת לנו אפשרות להפוך את המרחב בו אנו נמצאים, לעולם מציאות מדומה שהמשחק יוכל להשתלב במציאות, אכן יש למה לצפות, אני בהחלט מתרגש מההתקדמות בנושא ואני חושב שכל מי שנמצא בתחום מתרגש לפחות כמוני.
lumus - בתערוכה ces 2017 ,נתקלנו במשקפי מציאות מדומה\רבודה חדשים, למשקפיים יש זווית צפייה של 55 אינץ ועדשות אופטיות בעובי של 2 מילימטר בלבד! החברה הישראלית שמפתחת את lumus, עובדת על העדשות שלה משנת 2000.
החברה שמכרה את העדשות פטנט שלה לטכנולוגיות צבאיות ולחברות הייטק גדולות, זיהתה את הכיוון הטכנולגי שהעולם נא עליו ולכן החליטה לשווק את הטכנולוגיה שלה גם במערכות מציאות רבודה.

 
lumusמתכוונת כבר בשנת 2017 לייצר גרסאות לצרכן בכמה דגמים של עדשות הפטנט שלה.
ישנם כמה חברות נוספות בעולם שמפתחת משקפי מציאות רבודה, כגון: חברת 
Meta, אבל היתרון של חברת
lumus הישראלית, נמצא, בעובי העדשות וביכולת שלהם לשדר תמונה באיכות גבווה במיוחד, למרות הזווית המצומצת שלהם, בעתיד אני בטוח כשהטכנולוגיה תוזל, נראה יותר ויותר משקפי מציאות רבודה בעלות קוטר גדול יותר של זווית הראייה שלהם, וגם המחיר יהיה שפוי.
lumus, איך זה עובד ? זה בעצם הישג די מדהים של פיסיקה, בטכנולוגיה החדשה,  מתעלים אור על פיסה דקה של זכוכית ולאחר מכן זה מופיע בצורה של תמונות או וידאו היכן שנרצה כי הזכוכית מוליכה למחצה.
מדובר בטכנולוגיה, שהיא לא פחות ממהפכנית ותביא לקפיצת ענק בתחום המציאות רבודה, בהחלט אפשר כבר לצפות למוצרים חדשים של
lumus כבר באמצע שנת 2017.