חפש
מציאות מדומה ישראל, מציעה לך מגוון פתרונות פיתוח אפליקציות ותוכנה למציאות מדומה, רבודה ומשולבת AR\VR\MR, מציאות מדומה ישראל, נותנת שירותי פיתוח אפליקציות למציאות מדומה ורבודה, גם בסביבת תוכנה ואפליקציות ב- ENTiTi, Unity, unreal engine.ידע ונסיון בפרוייקטים של מציאות מדומה ורבודה גם לסלולאר, אנחנו מוכנים לעתיד הווירטואלי ומכירים את כל פתרונות המציאות מדומה שקיימים למוסדות ופרטיים ,כגון: פיתוח אפליקציות ותוכנה למציאות מדומה לבתי ספר וכיתות לימוד, אנחנו חברה לפיתוח תוכנה שמתמחה באפליקציות, תכנות ומשחקים בתחומי המציאות המדומה, מציאות רבודה וסלולאר.
 

פיתוח מציאות מדומה

מציאות מדומה ישראל מפתחת בסביבת  – Virtual Reality, מציאות רבודה – Augmented Reality, משחקים בסביבת מציאות מדומה (Virtual Reality Games) ופרויקטים לפיתוח סלולאר. בכל הקשור לפיתוח תוכנה בתחומים הללו יש לנון ניסיון רב ואנחנו מציעים אפשרויות שונות.

 

עוד שירותים

מציאות מדומה ישראל מספקת את כל מה שאתם צריכים כחליפה תפורה במיוחד לצרכים שאתה זקוק להם. מלבד פיתוח תוכנה, אנחנו יכולים לייעץ לכם בשיווק, ייעוץ עסקי וכל מה שדרוש לך על מנת להשיק את המוצר שלכם בהצלחה.

 

מציאות מדומה היא אחת הטכנולוגיות שצומחות הכי מהר בהיסטוריה האנושית. ואנחנו נמצאים שם כבר מההתחלה בפתרונות מציאות מדומה ושילוב של תוכנה וחומרה שמאפשרים לנו לנתק את המשתמש מהמציאות ולשים אותו במציאות אלטרנטיבית לבחירתנו.

 

למציאות מדומה יישומים עסקיים רבים שמאפשרים לנו להעצים את חווית הלקוח, לשפר תהליכים ארגוניים בחברה ועוד. הטכנולוגיה מתאימה למגוון תחומים החל מצרכים שיווקיים ועד אימון והכשרה של עובדים בתחומים שונים.

 

המומחיות שלנו במציאות מדומה ישראל, היא לתמוך בחברות וארגונים בתהליכי חדשנות באמצעות מוצרי מציאות מדומה, מציאות רבודה ובינה מלאכותית, אנחנו מזהים את התהליך ההזדמנויות העסקיות והטכנולוגיות הקיימות, יש לנו את כל מגוון פתרונות ואפשרויות ליישום ונלווה אותכם כל הדרך מחלום למציאות. 

 

מחפשים להטמיע חדשנות בארגון ? זה הזמן גם להגדיל את מחזור המכירות שלכם ולבדל את עצמכם מהמתחרים -  חייגו עכשיו 09-8320333 ונתחיל לעבוד.