חפש
ניתן לשלם בהעברה בביט או ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח.
הפעלות ואירועים
הרצאות בנושא מציאות מדומה ורבודה ועתיד הטכנולוגיה

הרצאות בנושא חדשנות,עתידנות וכמובן מציאות מדומה ומעורבת, החיים של כולנו עומדים להשתנות מקצה לקצה תוך כמה שנים, איך להתכונן ובמה להשקיע ? איך טכנולוגיה צבאית ומציאות מדומה ישתלבו לתוך רובוטים ומחשבים, עד מתי נחייה ? ומה צופה לנו העתיד הלא רחוק בכלל, הרצאה מרתקת שמעביר עמית קיסר ממציאות מדומה ישראל, מומחה בנושא מציאות מדומה ורבודה.
 
מציאות מדומה ישראל עושה לכם את האירוע, הזמינו אותנו לאטרקציות MR\VR וחוויות מציאות מדומה ממגוון רחב של אפשרויות והפעלות לכל מקום בישראל.
מציאות מדומה ישראל כאן כדי לעזור לכם להרים אירוע יחודי ובלתי נתפס, בשילוב הטכנולוגיות מציאות מדומה המתאימה לאירוע שלכם ובעזרת לווי צמוד של המקצוענים הכי וותיקים בשוק בישראל.
יש לנו מעל 5 שנים ניסיון, שירות לקוחות אנושי אדיב ומקצועי, מציאות מדומה ישראל מפעילה עמדות מציאות מדומה בכל הארץ ובעשרות אירועים והשקות.

הפעלות מציאות מדומה ורבודה לאירועים, חגיגה של כיף באירוע שלכם. יש לכם אירוע ? הגעתם למקום הכי נכון במזרח התיכון. אצלנו תוכלו למצוא את מיטב טכנולוגיות המציאות מדומה לאירועים לכל הגילאים ולכל אירוע שתקיימו. אנחנו במציאות מדומה ישראל מבינים את הצורך שלכם באטרקציות מיוחדות לאירוע. במיוחד לשם כך בנינו עבורכם את מתחם המציאות מדומה\רבודה הטוב ביותר בתחום אירועים. כל סוגי הפעילות כוללים הפעלה ומדריכים ע"פ הצורך. תוכלו לקבל ייעוץ ללא עלות ע"י המומחים שלנו, שיעזורו לכם לבחור את הפעילות הטובה ביותר עבור הקהל שלכם.
משקפי מציאות מדומה\רבודה זה העתיד של המין האנושי, מדובר בעולם וירטואלי קסום וחוויתי, בו תוכלו לטייל במקומות בעולם, לשחק משחקים ואף לרכב במתקני השעשועים, הכי מפחידים בעולם.
הטכנולוגיות שבהם אנו משתמשים יעוררו את אותן הרגשות כמו לחוות זאת בעולמנו האמתי,
אנחנו במציאות מדומה ישראל פעילים מעל לשלוש שנים בתחום המציאות מדומה ומעל 10 שנים בתחום המחשוב והייטק, ברשותינו את כל סוגי הטכנולוגיה מתחום המציאות מדומה\רבודה.
מציאות מדומה\רבודה היא למעשה תחנת מעבר בין ממדית שתשגר אותכם במרחבי הזמן חלל , למחוזות הדמיון והפנטזיה של המציאות המדומה.
אנחנו מפעילים עמדות של מציאות מדומה באירועים פרטיים, כנסים, תערוכות ומייצגים בארץ ובעולם.
מציאות מדומה ישראל מפיקה לכם את האירוע, הזמינו אותנו לאטרקציות מציאות מדומה ממגוון רחב של אפשרויות והפעלות ואנחנו מגיעים לכל מקום בישראל.
מציאות מדומה ישראל מומחים באירועי מציאות מדומה ורבודה ואנחנו מבטיחים שגם האירוע שלכם יהיה יחודי ובלתי נתפס, בשילוב טכנולוגיות מציאות מדומה באירוע שלכם ובעזרת לווי צמוד של עמית קיסר מומחה המציאות מדומה והרבודה הכי מקצועי וותיק בישראל
למציאות מדומה ישראל מעל מ- 6 שנים ניסיון, שירות הלקוחות שלנו אנושי, אדיב ומקצועי, למציאות מדומה ישראל ניסיון רב בהפעלות מציאות מדומה, מיום הולדת חגיגי ועד הפקת ענק.

הפעלות במציאות מדומה ורבודה באירועים זאת חגיגה של כיף באירוע שלכם. אז כשיש לכם אירוע ? הגעתם למקום הכי נכון במזרח התיכון. אצלנו תוכלו למצוא את מיטב טכנולוגיות המציאות מדומה לאירועים לכל הגילאים ולכל אירוע שתקיימו. אנחנו במציאות מדומה ישראל מבינים את הצורך שלכם באטרקציות מיוחדות לאירוע. במיוחד לשם כך בנינו עבורכם חבילת חוויות והפעלות של מציאות מדומה ורבודה שתעשה לכם את האירוע. סוגי הפעילות שלנו כוללים הפעלה ומדריכים מקצועיים. תוכלו גם לקבל ייעוץ ללא עלות ע"י המומחים שלנו, שיעזורו לכם לבחור את הפעילות הטובה ביותר עבור הקהל שלכם.
משקפי מציאות מדומה\רבודה זה המרחב העתידי והאין סופי של של המין האנושי, מדובר בעולם של קסם וחוויה. ניתן לטייל במקומות בעולם, לשחק משחקים, לבקר בלונה פארק או בקרקס שיש בו את כל המתקנים, הכי כייפים ומפחידים בעולם.
מציאות מדומה מעוררת את אותן התחושות והרגשות זה ממש כמו לחוות זאת בעולמנו האמיתי ואנחנו במציאות מדומה ישראל פעילים מעל לשש שנים בתחום המציאות מדומה ומעל 20 שנים בתחום המחשוב והייטק, ברשותינו גם חנות פיזית היחידה בישראל בה ניתן לבוא ולהתרשם מהמגוון האין סופי של טכנולוגיות המציאות מדומה והרבודה שלנו.
 
אנחנו מפעילים עמדות של מציאות מדומה באירועים פרטיים, כנסים, תערוכות ומייצגים בארץ ובעולם.ימי הולדת- בר/בת מצווה
בואו לחוות מציאות שעולה על כל דמיון. אצלנו יש את האפשרות לחבר גם עשרות ילדים לשחק בו זמנית.
התהליך פשוט, אתם מתקשרים ומספרים לנציג שלנו מה תרצו ממבחר האטרקציות שלנו לימי הולדת, ניתן להתאים אירועים ספציפית לכל ילד והסגנון יום הולדת שירצה
הילדים יוכלו לבחור ממגון משחקים והנציג ידע להתאים את הרמה המתאימה של המשחק או החוויה לפי גיל או בקשת הילד.

בגלל הניסיון הרב שלנו בתחום אנו מכירים את כל ההפעלות וכל המשחקים ואנחנו גם מציעים חבילות יצרתיות כגון יום הולדת פורטנייט מציאות מדומה.אירועים למבוגריםאירועים עסקיים
מציאות מדומה למבוגרים זוהי חוויה מלאה באנדרנליין ואתם רק צריכים להוציא ניידים ולצלם את הצחוקים.

מבחר חדרי בריחה, בואו להיות גיברי על, בואו להתגבר על הפחדים הכי חשוכים, בואו להרגיש שוב צעירים.
פתרון מצויין לגיבוש עובדים, בואו להפיק לעובדים שלכם חוויה שלא ישכחו ולבדוק איזה אישיות מתחבאת אצל העובדים במשרד.

ניתן להתייעץ על ידי המומחים שלנו על מנת להתאים את מטרת האירוע למקום העבודה או על פי בקשה אישית שלכם, ניתן להביא עליכם את חדרי הבריחה הטובים ביותר, ניתן להריץ ערב צחוקיםפ בלתי נשכח או סתם לצרוח כל הערב מהתרגשות.
משחקים משותפים ותחרויות בין העובדים יגרמו לכולם לצאת מהשגרה ולחזור לעבודה רעננים ומגובשים יותר.

כמו כן, ניתן להשתיל סרטוני מיתוג והסברה במשקפיים בתערוכות ובאירועים שונים. אם אתם מחפשים לבלוט מול המתחרים ולקחת את תשומת הלב של האורחים.


לסיכום: מציאות מדומה ישראל מפיקה פתרונות למגזר העסקי והפרטי, מגזר החינוך וההדרכה, סימולציות, שיווק, קידום מכירות, ,כח אדם והפעלות לאירועי V.I.P והשקות כנסים טכנולוגים, פסטיבלים, אירועי חברה ופעילויות גיבוש, ובמגזר הפרטי ימי הולדת, בר\בת מצווה, מסיבות ולמעשה אירוע מכל סוג שאפשר לחשוב עליו
לקוחותינו – עיריות וגופים, פסטיבלים , כנסים, ‘חבר’ ועוד...

יש לכם שאלות ? התקשרו עכשיו 09-83203333להתרשמות מתמונות ליחצויצור משקפי גוגל קארדבורד - GOOGLE CARDBOARD


מציאות מדומה ישראל, הינו האתר הכי גדול ומקצועי בישראל, אנו
 מתמחים בייצור ויבוא של משקפי מציאות מדומה מדגם גוגל קארדבורד.
כל משקפי הגוגל קארדבורד שלנו, נבנים ומעוצבים על ידינו, במפעל שלנו בשאנזן סין, ואנחנו עובדים על פי הדרישות של גוגל העולמית.
משקפי הגוגל קארדבורד, זה מוצר פרסומי נהדר, המשקפיים זולים, ניתן למתג אותם, ולחלק ללקוחות. כיוון שהמוצר שימושי, הוא לא נזרק על ידי הלקוחות והפרסום נשאר אצל הלקוח בבית לתקופה ארוכה מאוד.

לצפייה בדגמי גוגל קארדבורד ממותגים לחצו על הקישור: