098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
גוגל ו- lenovo מנסות לפרוץ מחדש לשוק משקפי המציאות המדומה עם project tango

חברת גוגל וחברת lenovo מנסות לפרוץ מחדש לשוק ה-vr (מציאות מדומה) עם project tangoש
פרויקט טאנגו הינו ההתקדמות הגדולה הראשונה שגוגל מציעה בתחום ה-vr (מציאות מדומה) מאז ה- google cardboard שכמו שאנחנו יודעים, שינה את פני השוק לגמרי. אז מה גוגל מציעים עכשיו כשהם מבקשים מאיתנו לרקוד איתם את הטאנגו?

פרויקט טאנגו הוא למעשה פרוייקט של גוגל שבו משלבים טכנולוגיה חדשה, שני מצלמות מטורפות שבין היכולות שלהן נמנית האפשרות לחוש בעומק (בקיצור, מצלמה תלת מימד) האפליקציות מציאות מדומה בסמארט פון שלכם ישתמשו בשני המצלמות האלה ויוכלו ליצור את הסביבה של המשחקים שאתם משחקים בהם, לפי הסביבה שלכם. לדוגמא, במידה ואתם משחקים משחק יריות בסלון שלכם והמשחק רוצה להציב אויב שיתכבה וירה בכם ממסתור, הוא ישים אותו מאחורי הספה שלכם, ואתם כנראה תראו קיר בטון. 
זהו שילוב נהדר בין מציאות רבודה למציאות מדומה והוא בעצם מאפשר לנו לשחק במשחקי מציאות מדומה תוך כדי שאנחנו הולכים בעולם ומסתובבים במקומות ורואים לגמרי עולם משחק, שגם נותן לנו את האפשרות ללכת כחלק מהמשחקים במקום לעמוד במקום. 
זוהי תוספת מטורפת לחווית המציאות המדומה שקיימת כרגע בסמארטפונים והיא פותחת כל כך הרבה אפשרויות, הבעיה היחידה היא שצריך סמארטפון שיגיע עם מצלמות הפרויקט. הגרסת מפתחים הראשונה יצאה בשנת 2014 והייתה בגדול של טאבלט מאוד מגושם, לא שום סוג של סמארטפון שהייתם רוצים לקנות, אבל במידה ואתם מעוניינים בפרויקט טאנגו לחברה lenovo יש את הפתרון בשבילכם, כי lenovo וגוגל עובדת כבר די הרבה זמן ביחד על הפרויקט ושתי החברות הצליחו להקטין את גודל המצלמות כך שהן מתלבשות על סמארטפון טיפה יותר גדול מהממוצע בגודל 6.4 אינץ' שיצא בארצות הברית עוד הקיץ.
אז עומדים להיות לנו כמה חודשים מלאים בהתפתחויות עם lenovo ופרויקט טאנגו שבתקווה ישנו לנו לגמרי את חווית המציאות המדומה לפלטפורמת משחקים הענקית שהיא מחכה להיות.
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?