098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

עלייתה של אוקולוס ריפט, פי שלוש בגודל והרבה יותר מדוויק
אוקולוס Touch סוף סוף איתנו, וסוף סוף יש לי את ההזדמנות לבדוק אותו. למי שלא יודע מדובר בבקרים החדשים של משקפי המציאות מדומה אוקולוס ריפט, שעונים לשם "oculus touch".
החלטתי להכניס את הבקרים והמערכת המשופרת של אוקולוס למבחן, בדקתי את מערכת המעקב האופטית, את העוצמה שלה, בדקתי מה הגודל של ה- roomscale, והתרשמתי לטובה מאוד מאוד למול ההבדלים בין אוקולוס ל-
HTC VIVE.
כידוע, אוקולוס אימצה בתחילת דרכה את מדיניות "המשרד" , שחקנים שיושבים בחדר או זזים ממש קצת כניסיון חומרה צרכני ראשון, לכן, אוקולוס המשיכה למכור את משקפי האוקולוס שלה ביחד עם בקר אקסבוקס רגיל.

האוזניות של פייסבוק ואוקולוס
איך התחילה המציאות מדומה ?
איך יראה עתיד המציאות מדומה ובכלל
אולי גם יעניין אותכם:

בניגוד למכשיר ה- lighthouse של HTC VIVE, (אותו מכשיר לייזר שסורק את החדר), אוקולוס משתמשת בטכנולוגיה אחרת לאותו שימוש, שמבוססת על המחשב שלכם, הטכנולוגיה של אוקולוס מבוססת על IR LED.
בקרי התנועה הייעודיים של החברה oculus touch, מופעלים על ידי אותה קרן אינפרה שמבוססת על מערכת המעקב "קונסטליישן", בדיוק כמו האוזניות VR של אוקולוס.
בניגוד ל- מגדלור Valve של HTC, פתרון המעקב באוקולוס מבוסס על ראייה ממוחשבת, עם אחד עד שלושה (תלוי בכמה תרצו להשקיע) חיישני מעקב roomscale. הפתרון הזה אלגנטי ופשוט, מצלמה אחת על השולחן שלכם ליד המחשב זה כל מה שצריך כדי ללכוד את התנועות שלכם בחדר.
אבל איך החוויה למול HTC VIVE אתם שואלים? לא פחות ממדהימה! רמת הדיוק של  ה- oculus touch, זה משהו שרק בסרטון הבא שמצאתי באינטרנט תוכלו להבין.

בסרטון ניתן לראות, איך המפתח מנסה למצוא את גבולות חיישני המצלמה של אוקולוס והוא מצא כמה עוצמות בלתי צפויות לתרחישים השונים. היופי בטכנולוגית ה- roomscale, שיש שימוש בכל גודל אפשרי של חדר, בניגוד ל- HTC VIVE שמגביל את הגודל המינימלי למשחק. שטח המשחק המומלץ שקבעו באוקולוס עבור מצלמה 1 או 2 או 3 נותנת לנו את החופש לזוז במרחבים קטנים במיוחד, במקביל ליכולת לשחק בשטח גדול במיוחד.
במצלמה אחת קידמית של אוקולוס, נקבל 180 מעלות, זה מתאים במיוחד לחדרי ילדים שיש להם חדר קטן, מה שבהחלט לא ניתן להגיד על HTC VIVE שמתאים יותר לאנשים שיש להם חלל חדר גדול ופנוי.
2 חיישני מצלמה, יעמדו אחד ליד השני ויתנו לנו מרחב גדול בהרבה, למעשה כפול, ויוכלו לעקוב אחר תזוזה של השחקן במהירות גבווה ביותר.
3 חיישנים, יסגרו את החדר לסריקה של 360 מעלות, וזה הכי מומלץ על פי אוקולוס, והכי יקר שקיים כרגע בתחום המציאות המדומה.
הוספת מצלמות נוספות, מגבירה את יכולת המעקב של ה- roomscale, ואת הדיוק של הבקרים של אוקולוס לרמה אחרת.
אוקולוס משיקה היום את  ה- oculus touch, רשמית ברחבי העולם.