098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
עור לביש חדש מאפשר לכם לגעת בדברים ב- VR וגם להרגיש אותם באמת.

עור לביש חדש מאפשר לכם לגעת בדברים במציאות מדומה ולהרגיש אותם, הטכנולוגיה החדשה מרגישה טבעי ללא תנודות אלקטרוניות, מדענים מהמכון הטכנולוגי הפדרלי של שוויץ לוזאן המציאו עור דק במיוחד שיכול לעוות את עצמו ולהסתגל לגופך הנע. העור נועד לתת למשתמשי מציאות מדומה ורבודה נגיעה של משוב שמרגיש טבעי ללא שימוש ברטט אלקטרוני.

זו יכולה להיות פריצת הדרך שחיכינו לה במציאות מדומה.

המחקר פורסם ב- Soft Robotics, ומתאר עור רך בעובי של פחות מ -500 ננומטר. העור מצויד במפעילים פנאומטיים שבאמת יגרמו לכם להרגיש שאתם נוגעים במשהו אמיתי ולא רק בסימולציה של מנוע האפטי אלקטרוני שמרגיש באמת כמו הדבר האמיתי בכלל. לעור המלאכותי יש גם חיישנים משולבים המעבירים נתונים המשמשים למודולציה של הלחץ. המדען טוען שזו הפעם הראשונה שהושגה תוצאה טובה כל כך.
על פי המחקר, "עור ה- SPA שלהם הוא מערכת רב-שכבתית הניתנת ליישום בקלות כממשק דו-כיווני מהיר ולביש על מנת לחוש מגע ומשוב." במילים אחרות, אם אתם לובשים כפפות או חליפה העשויה מעור מלאכותי, המוצר יאפשר לכם להרגיש משטח אמיתי בעולם המציאות מדומה. 

עם זאת, העור לא מונע ממכם להזיז את האצבעות, כאשר מפעילים את הממברנות בכדי לתת לכם אשליה של מגע אמיתי.


המדענים שהציגו את הפיתוח החדש, לא ממש נותנים שום צירי זמן מתי ניתן להפוך את הפיתוח החדש למכשיר המיוצר בהמונים. החוקרת הרששל סונאר אומרת כי "השלב הבא יהיה פיתוח אב-טיפוס נייד לחלוטין ליישומי שיקום ומציאות מדומה ומוגברת." היא גם הוסיפה כי הם מחפשים לבדוק את אב הטיפוס במחקרים מדעיים עצביים. מדענים חוזים כי הרופאים יוכלו "לעורר את גוף האדם בזמן שחוקרים חוקרים פעילות מוחית דינמית בניסויי תהודה מגנטית." אתם יכולים להיות בטוחים כי - אם זה באמת יעבוד כמו שאנחנו מתכננים שזה יעבוד - העור הלביש יהיה בקרוב בשוק. אחרי הכל, מגע הוא היצירה האחרונה הדרושה ליישום תחושה אמיתית של מציאות מדומה. רק בשבועות האחרונים פייסבוק משחקת כיצד היא משלבת שימוש בידיים שלכם כבקרים עבור משקפי המציאות מדומה Oculus Quest.
הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021, כתב ספר על חווייתו עם מציאות מדומה, אינטליגנציה מוגברת ומלאכותית.

אולי גם יעניין אתכם: מהם משקפי מציאות מדומה? מה ההבדל בין משקפי מציאות מדומה למציאות רבודה ?

אולי גם יעניין אתכם: מציאות מדומה מההתחלה ועד היום, למי שפספס.