098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

סמסונג ופייסבוק לא משתפות פעולה כבר למעלה משנתיים, בתערוכההאחרונה של גוגל היה נראה שגוגל נוטשת את תחום המציאות המדומה לאחר הכישלון מול HTC, אוקולוס ומיקרוסופט, אפילו על משקפי DAY DREAM 2 לא דיברו בגוגל באירוע.

מה שכן באירוע גוגל דיברו הרבה על משקפי המציאות רבודה googls 
Enterprise Edition 2, שהם למעשה ההמשך הישיר ל- google glasses שנעלם בזמנו.

סמסונג גיר וי הסוף ?
אז מה אנחנו בעצם יודעים ? אנחנו יודעים שהמכשירהאחרון בסוף 2017 היה שחור ועבד על סמסונג S8 וחבריו, הייתה גם אפשרות לעשות קומבינה לסמסונג S9 אבל זה לא היה בריא למכשיר. כמו כן אנחנו יודעים שלא פורסם שום מידע חדש לגביי משקפי מציאות מדומה חדשים מדגמי סמסונג גיר וי אר, במקביל יש שמועות על משקפי STAND ALONE של סמסונג והלא רק עכשיו אוקולס השיקה דגם ALL IN ONE חדש (oculus go & oculus quest) אולי פשוט החברות הבינו שאף אחד לא רוצה סמארטפון בפרצוף.
לסיכום: כל דגמי המשקפי מציאות מדומה הניידים שלא זקוקים לסמארטפון כנראה יחסלו את השוק הזה של משקפי המציאות מדומה לסמארטפונים, לפחות במתכונת הנוכחית. מה שנשאר לנו לעשות זה להמשיך ולעקוב, אני הייתי בעבר מהמאמינים הגדולים של מציאות מדומה מבוססת סמארטפונים ונורא האמנתי בגוגל, היום אני מסתכל אחורה ולא מאמין איך יכולתי להאמין בזה. כותב המאמר: לארי סינגול מומחה במציאות מדומה ורבודה
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?