098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
מה קרה בשבוע החולף ועד היום ?
חברה העונה לשם 
Industrial Training International, פיתחה מערכת חדשה למציאות מדומה, שבעזרתה עובדים יוכלו ללמוד על כלי עבודה כבדים במציאות מדומה\רבודה.
החברה הציגה בלאס ווגאס את הטכנולוגיה החדשה שלהם, שתוכל גם לעבוד במשקפי מציאות מדומה לסמארטפונים, מה שיהפוך את הטכנולוגיה הזאת להרבה יותר נגישה לכולם.
הסרטון לפניכם, ואתם מוזמנים להתרשם בעצמכם.
VIVE TRACKER פלא גדול
מצלמה 360 ,עכשיו גם לאפל
אולי גם יעניין אותכם:
החברה מדגימה את הטכנולוגיה שלהם על אוקולוס ריפט כרגע, אבל מהחברה נמסר שבקרוב נוכל לראות את התוכנה שלהם בעוד פלטפורמות, עד סוף השנה.
השבוע צפינו בעלייתה של חליפת גוף למציאות מדומה באתר קיקסטאטר, החליפה החדשה מבית NullSpace VR, לא רק שתכניס לכם את כל הגוף למציאות מדומה, אתם גם תרגישו בתוך המציאות מדומה.
למרות שיש לא מעט חברות שעובדות על טכנולוגיות גוף מלא במציאות מדומה, אני חייב לציין שהפעם ממש התרשמתי.
בתוך החליפה יש 16 חיישנים, במקומות שונים בגוף החליפה, כגון: גב, זרועות, חזה, כתפיים ועוד...
NullSpace VR, היא חברה שמכוונת גבוה ולכן היא צירפה לפרוייקט הפיתוח שלה גם את חברת המשחקים האינדים 
recent Indie favourite Sairento VR.

 
NullSpace VR, הציגה את החליפה החדשה שלה בכנס "NANO" ,רק על מנת להשוויץ ביכולות של החליפה החדשה, ממש כמו בסרטון שאני מדביק לכם.
 
NullSpace VR, אומרת שלמרות הגאווה הגדולה שלהם, עוד יש כמה דברים לשפר ברמת הדיוק של החליפה.
המטרה היא, שהחליפה תתמשק בצורה מושלמת לתוך הסביבה הוירטואלית ולכן עוד דרושה קצת עבודה.
חברה נוספת בשם "LOGIX", פיתחה מערכת חדשה לבניית אפליקציות בצוות בתוך העולם הוירטואלי, למערכת החדשה שבנו קוראים NeosVR ​, שזה למעשה מנוע וירטואלי עצום, הדבר המדהים במערכת החדשה, שמעכשיו המתכנתים יכולים לשתף פעולה בצורה פיזית, בתוך המרחב הוירטואלי, וגם הפעם אני מדביק לכם סרטון שמסביר את הכל.​
יש לי בשורות טובות לכל הגיימרים שואהבים את המשחק Fallout, בקרוב מאוד תוכלו לשחק Fallout 4 במציאות מדומה.
החברה מאשרת שהמשחק יצא גם ל
אוקולוס ריפט וגם ל- HTC VIVE, וגם במשקפיים החדשים שיוצאים לאקסבוקס פרוייקט Scorpio, שכבר כתבנו עליו פה בעבר.
גם הפעם אני משאיר את המילים מאחור ומדביק לכם סרטון מגרה חושים.
ולא רק את Fallout4VR אנחנו נראה בקרוב, ממש בקרוב, יוצא משחק נוסף לעולמות המציאות מדומה, מי שמכיר ואהב את הסרט ג'ון וייק, ישמח לדעת שהמשחק ג'ון וייק למציאות מדומה, יוצא ממש בקרוב, ועל פי הביקורות מדובר במשחק חוויתי מדרגה ראשונה.
מי שכבר רכש משקפי מציאות מדומה טובים כגון: אוקולוס ריפט או HTC VIVE, יוכל לספר לכם מנסיון, שיש מחסור עדיין במשחקים מלאים בעלי גרפיקה מדהימה, ולכן כל משחק רציני שנוסף לטכנולגיית המציאות מדומה, רק פותח לנו את התאבון לכיוון המציאות המדומה העתידית, מה שאומר מבחינתי, שאין שום הבדל בין מציאות מדומה, למציאות האמיתיות, במידה ויש כזאת בכלל ?
סרטון המשחק ג'ון וייק לפניכם...
השבוע, הודיעו בחברת VELVE, שהם מכרו רק בחודש האחרון משחקים ב- STEAM, בסכום של 250.000 דולר.
חברת VELVE, אומרת שהעתיד שייך בהחלט למציאות מדומה\רבודה, אבל הבעיה היא לא במכירת המשחקים והתוכנות שנמכרות בקצב מסחרר, אלא בקצב פיתוח המשחקים והתוכנות, החברה מגדילה את כמות המתכנתים ועולה שלב בקצב יצור המשחקים למציאות מדומה.
כמו שאתם כבר בטח יודעים, כל חברות הטכנולוגיה הגדולות מושקעות ב-
VR\AR, ולכן עדיין כיום יש מחסור במתכנתים.
למי שלא יודע 39% מהמתכנתים בעולם עבר לעבוד בתחום המציאות מדומה\רבודה, זה רק מוכיח לכולנו שהעתיד שייך למציאות מדומה\רבודה.

לסיכום, רציתי להמליץ לכם על אחד המשחקים הכי טובים למציאות מדומה כיום, לצערי ניתן לשחק בו כרגע רק ב-
ps4vr וזה מאכזב.
המשחק 
Resident Evil 7, הוא בהחלט אחד המשחקים הכי טובים למציאות מדומה כיום, עם גרפיקה מרשימה, עלילה בלתי נשכחת, ועולם מציאות מדומה מלא, הכל כל כך אמיתי ומפחיד.
אז תרשו לי להציג בפניכם, באמת בגאווה, את המשחק VR Resident Evil 7, מדביק לכם קישור לסרטון ביוטיוב...
וכך עבר לו עוד שבוע מלא בפרטים חדשים, ומידע מסעיר, אין רגע של נחת בעולם המציאות מדומה\רבודה, אבל, לפנינו נבנה עולם חדש ואין סופי, ממש כמו הדמיון האנושי, זהו הצעד הבא באבולוציה שלנו כבני אדם.
אני ממשיך לעקוב, וכמובן לעדכן אותכם ללא הפסקה, נתראה בסיכום של שבוע הבא ושיהיה סוף שבוע מקסים.אולי גם יעניין אתכם ישנם מגוון אביזרים נהדרים שתוכלו לקנות כדי להפוך את חווית המציאות מדומה שלכם לנוחה עוד יותר, סוחפת ועמידה לאורך זמן.


אולי גם יעניין אתכם בגלל הביקוש, התשובה המלאה, למה כולם רוצים משקפי מציאות מדומה קווסט 2


אולי גם יעניין אתכם הדור הבא משקפי המציאות מדומה סוני וי אר PSVR 2 שנחשפה על ידי סוני עבור קונסולת הפלייסטיישן 5 החדשה שלה, תהיה זמינה לקנייה בסוף שנת 2021.הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021.
דעה: HTC VIVE VS OCULUS RIFT