098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
גם Oculus Home נבנתה מחדש
שדרוג Rift Core 2.0 מביא חלל Oculus Home חדש לחלוטין, עם תכנון חזותי מציאותי, עם "התאורה העדכנית ביותר" ו-"צללים רכים משתנים|", המונעים על ידי Unreal Engine 4. דבר זה מותאם באופן אישי לצעצועים, ריהוט, איורים ולמימוש, והוא מתוכנן להיות חלל חברתי תמידי, עם האפשרות ליצירת חלל משותף בעתיד.
 
הורדת מחיר קבועה של Rift 
הוגו בארה, סגן נשיא למציאות מדומה ב-Oculus הודיעה על הורדת מחיר ערכת  Riftו-Touch ל-399$.
החבילה תכיל את אותה חומרת משקף, שני חיישנים, שני בקרי מגע ושש אפליקציות חינמיות – למרות שישנן עוד מספר אפליקציות חינמיות נוספות בחנות.
 
הרחבת Echo Arena FPS, עוד Lone Echo מגיעה
 
בהמשך להצלחה של הרפתקת המדע הבדיוני Lone Echo (2017), של Ready at Dawn, ואופן רב המשתתפים, העצמאי Echo Arena, האולפן אישר רב משתתפים חדש, עם חווית מנוע first-person shooter, בשם Echo Combat, אשר יגיע בשנת 2018. בנוסף, תכנים נוספים לשחקן הבודד, עבור Lone Echo יצאו לדרך, אשר ממשיכים את החויה של Captain Olivia and Jack.
 
Respawn Entertainment מפתחת כותר מציאות דמיוני בלעדי של Rift
ההכרזה המסכמת של ג'ייסון רובין (Jason Rubin), מוביל התוכן ב-Oculus, הייתה כי Respawn Entertainment, לשעבר Call of Duty, המפתחים והיוצרים של Titanfall, בונים כותר מציאות מדומה מרכזי חדש עבור Oculus Rift.
המשחק מיועד להשקה בשנת 2019, ויו"ר Respawn, פיטר הירשמן (Peter Hirschman) העניק מספר פרטים בנושא בבלוג החברה.


תורגם על ידי, לארי סינגול, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 

סיכום היום הראשון של Oculus Connect 4Oculus Go, נפיל מחירי Rift, אב טיפוס חדש של Santa Cruz, ועוד
נאום הפתיחה של ועידת המפתחים השנתית הרביעית של Oculus Connect, שחררה כמה הכרזות מאת מנכ"ל פייסבוק, מארק צוקרברג, סגן נשיא למציאות מדומה, מר הוגו בארה (Hugo Barra) ואחרים.
אלו כללו חומרת מציאות מדומה עצמאית, מחיר חדש עבור Rift, וחשיפות מרובות של תוכנה ומשחקים חדשים.
 
נחשף המשקף העצמאי, בר ההשגה Oculus Go
במחיר של 199$, Oculus Go הינו משקף עצמאי זול, הכל כלול, אשר יושק ב-2018.
מעל הבמה, הוגו בארה, טען כי המשקף תוכנן על מנת לשלוח את "הבהירות הויזואלית הכי טובה שבנינו אי פעם", בעזרת "LCD מהיר החלפה" בגודל 1440X2560, ו-"תכנון אופטי אישי חדש לגמרי".
העדשות הינן התפתחות של הכלאת האופטיקה הקיימת ב-Rift, שיתוף אותו קלט בקר כמו Gear VR – בקר יחיד ועקיבה סיבובית בלבד – האפליקציות יהיו "תואמות השיטה הבינארית", ויעבדו על שתי המערכות.
במהותה, Oculus Go הינה גרסה משופרת ועצמאית של Gear VR.

MIX REALITY יהרוג את הסמארטפון
מה זה GRAV LAB ?
הצמיד MYO שליטה מהשרירים
אולי גם יעניין אותכם:
התנסות מעשית: ערכות מפתח של פרוייקט Santa Cruz יגיעו ב-2018
מתוארת כ-"מערכת המציאות המדומה, המלאה, העצמאית, הראשונה, עם עקיבה מעמיקה ונוכחות יד, ערכות המפתח של Santa Cruz יהיו זמינות בשנה הבאה. החברה חשפה מספר שיפורים לאב הטיפוס המאוחר ביותר, כולל בקר שש דרגות חופש חדש לחלוטין, הדומה ל-Touch.
בשונה מ-Oculus GoSanta Cruz מתוכנן כמערכת עצמאית יוקרתית, עם עקיבת מיקום מלאה הן במשקף והן בבקרים, ברם אולם היא תהיה מוגבלת על ידי ביצועי ה-PC הנייד התומך.
 
Oculus Dash הינה שיפוץ ממשקים מלא, המערכת תומכת בממשקי דסקטופ.
נייט מיטשל (Nate Mitchell), מוביל Rift, תיאר כיצד Oculus בנתה מחדש את תכנת הליבה, מהבסיס, במהלך השנה שעברה, בהכנסת שיפורים שונים ל-Rift Core 2.0. המשמעותי ביותר, Oculus Dash הינו שיפוץ מלא של ממשק המשתמש של Rift, אשר תוכנן במיוחד לקלט התנועה. הוא מאחד את השימושיות של תפריט הבית והעולם, בעודו מאפשר גישה לאפליקציות דסקטופ מסורתיות. מר מיטשל טוען כי Dash תאפשר "ביצועים ואיכות ויזואלית הכי טובים בכיתה", עבור אפליקציות PC במציאות המדומה, אשר ייקבעו את המסדת (פלטפורמה) "על מסלול להחלפה מלאה של הצגים".