098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
הדור הבא משקפי המציאות מדומה סוני וי אר PSVR 2 שנחשפה על ידי סוני עבור קונסולת הפלייסטיישן 5 החדשה שלה, תהיה זמינה לקנייה בסוף שנת 2021.

באוקטובר 2016, משקפי המציאות מדומה הפלייסטיישן VR המקוריות שוחררו לפלייסטיישן 4. משקפי המציאות מדומה היו יותר קלות לשימוש והיו פופולריות בקרב שחקני סוני בעולם. עד סוף שנת 2020, עדיין מדובר במשקפי מציאות מדומה מהנמכרות בעולם למרות שמדובר במשקפי מציאות מדומה פרימטיביות מאוד. 

עם מגוון של משחקים מאולפניו, כולל Moss, משחק הרפתקאות על עכבר קטן, ו- AstroBot Rescue Mission, פלטפורמה חמודה וחדשנית הכוללת את הרובוטים הלבנים הזעירים שהפכו לקמעות פלייסטיישן, סוני תמכה בטכנולוגיה. ה- PSVR הופיע לראשונה גם עם אפקט טטריס, גרסת VR פסיכדלית שזכתה לשבחי הביקורת למשחק הפאזלים הקלאסי.

בדגם הבא של משקפי המציאות מדומה סוני וי PSVR 2-  2 נראה רזולוציה רבה יותר, מעקב ראש מדויק יותר ושדה ראייה רחב יותר, חיבור בכבל יחיד או אלחוטי, משקפי המציאות מדומה יתחברו ל- PS5, מה שמקל על ההתקנה והשימוש בו. בקר תנועה למשקפי המציאות מדומה ישלב בתוכו כמה תכונות נוספות של כרית DualSense של ה- PS5.

​​​​
מאז השקתו בנובמבר האחרון, פלייסטיישן 5 אזל באופן עקבי. על פי דוחות הרווחים של החברה, 4.5 מיליון קונסולות נמכרו בסוף השנה שעברה.

"ברגע שהם ירכיבו את משקפי המציאות מדומה החדשה, השחקנים ירגישו תחושת נוכחות גדולה עוד יותר ויהיו שקועים עוד יותר בעולמות המשחק שלהם," כתב הידיקי נישינו מסוני בהודעת הבלוג פלייסטיישן.


"המחויבות שלנו למציאות הווירטואלית כמדיום למשחקים חזקה מתמיד גם בפלייסטיישן VR וגם במערכת ה- VR מהדור הבא שאנחנו בונים."


אולי גם יעניין אתכם אוקולוס קווסט 2 המנצח לשנת 2021


אולי גם יעניין אתכם בגלל הביקוש, התשובה המלאה, למה כולם רוצים משקפי מציאות מדומה קווסט 2


הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021, כתב ספר על חווייתו עם מציאות מדומה, אינטליגנציה מוגברת ומלאכותית.

המאמר נכתב על ידי מומחה בין לאומי למציאות מדומה, מציאות רבודה ובינה מלאכותית 2021, עמית קיסר.

שלחו לי אימייל לכל שאלה: caesaramit@gmail.com


אולי גם יעניין אתכם: מהם משקפי מציאות מדומה? מה ההבדל בין משקפי מציאות מדומה למציאות רבודה ?

אולי גם יעניין אתכם: מציאות מדומה מההתחלה ועד היום, למי שפספס.
אולי גם יעניין אותכם: