יוצרים נכס דיגיטלי מניב, בונים קהילה ונהנים מהכנסה!
 

יוצרים נכס דיגיטלי מניב, בונים קהילה ונהנים מהכנסה!

רכשו אתר תוכן, בסיסי או מניב החל מ- 50 אלף שקלים, בחברת הדיגיטל מהמובילות בתחומה ותיהנו מהכנסה חודשית

  •  הכנסה חודשית שאינה מצריכה השקעת זמן או ידע
  •  גורם עכשווי בסל ההשקעות האישי שלכם
  •  צפי לנקודת איזון כוללת בין 3.5 ל - 4 שנים
  •  אפשרות מינוף של הון עצמי נמוך
  •  הכנסה הגדלה ומתפתחת בהדרגתיות
  •  בעלות מלאה על הנכס הדיגיטלי

לייעוץ חינם ומענה על שאלות, אנחנו כאן לשירותכם

 
 

"אם נדל״ן אז דיגיטלי״


גיוון בסל השקעות האישי שלכם

בנוסף להשקעות מליונים בנדל"ן או השקעות של מאות אלפי שקלים להקמת עסקים, עולם המדיה הדיגיטלי מאפשר יצירת הכנסה המשתבחת משנה לשנה. ניתן למנף הון עצמי נמוך לטובת הכנסה חודשית נוספת באמצעות נכס דיגיטלי המנוהל בפורשופ על ידי מאות עובדים בארץ ובעולם.


הכנסה חודשית מתפתחת

למעלה מ-1000 לקוחות כבר נהנים מהכנסה חודשית הדרגתית הנובעת מהשכרת שטחי פרסום, תנועת גולשים, מכירת מוצרים ודטאות בנכס שלהם. באמצעות שיתופי פעולה עם חברות פרסום בעולם, אנחנו מייצרים הכנסה חודשית המתחילה בעשרות שקלים ומגיעה עם הזמן למאות ואלפי שקלים בחודש.


ראש שקט

גם אם אין לכם ידע קודם או זמן פנוי, פורשופ מנהלת, משביחה, מפתחת ומקדמת באופן שוטף כל נכס דיגיטלי בעבורכם תחת שקיפות מלאה. כתוצאה של מחקר מילות מפתח מעמיק, איתרנו נישות רווחיות על פיהן נבנו אתרי התוכן של לקוחותינו.
 

יוצאים לדרך! מהם השלבים?

בחרו נכס דיגיטלי, ואנחנו מעבירים את האתר לבעלותכם

לחברה מגוון אתרים פופולריים שנבחנו במחקרי שוק. האתרים בעלי ביקוש גבוה לצד תחרות סבירה, מתוך מגוון האפשרויות נבחר יחד את הנכס הדיגיטלי הנכון ביותר עבורכם ונבצע העברת בעלות מלאה.השבחה שוטפת של הנכס הדיגיטלי

עכשיו זה החלק של פורשופ! צוות המפתחים שלנו עובד באופן שוטף על תחזוקת האתר, הגדלת התנועה וההכנסה החודשית. זאת בעזרת יצירת כלים שיווקיים, תוכן מקורי, חיבור לחברות מדיה ויצירת קשר עמוק עם קהילת הגולשים באתר.
 

קוצרים את הפירות!

באזור האישי תוכלו לעקוב אחר ההכנסות מהנכס הדיגיטלי שלכם. לקראת ה-15 לכל לחודש תוכלו לצפות בהכנסות ובהישגיים של האתר שלכם. את הסכום המופיע תוכלו למשוך לחשבון הבנק שלכם.
 


 


לייעוץ חינם ומענה על שאלות, אנחנו כאן לשירותכם