098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
מגוון מתקני לונה פארק
מתקני VR שיקום
סקי שלג אקסטרים
משחקי אקסטרים
רחבה למגוון משחקי VR
בעלי עסקים, חושבים לעסוק בתחום ה- VR? , אז כדי לכם להכיר אותנו.

בקצרה, מי אנחנו?

מציאות מדומה ישראל היא החנות הפיזית הראשונה בעולם למוצרי, מציאות מדומה, רבודה ומיקס ריאליטי \ מציאות משולבת. VRisrael קיימת משנת 2013 ומציעה לכם מגוון פתרונות בתחום המציאות מדומה והמשולבת, משלב המוצר ועד שלב התוכנה וההדרכות.

מציאות מדומה ישראל, נותנת שירותי יבוא למכונות משחקים ושעשועים למציאות מדומה ורבודה ובמידת הצורך גם מפתחת תכנים ואפליקציות ב- ENTiTi, אחדות, מנוע לא אמיתי, פיתוח במציאות מדומה.

מציאות מדומה ישראל, פועלת בכמה מישורים, האחד הנו היבוא מהמפעלים בעולם ועד שחרור ממכס. השני, הנו הרכבת הציוד במקום אותו בחר, לקנות לקנות מתקדם VR או משקפי מציאות מדומה למתקנים שלכם ואף לקבל ייעוץ והדרכה, בחברתנו, דואגים לעדכונים על המתקני וי אר שלך ולתחזוקה שוטפת.

בנוסף חברתינו מייעצת להשתמשים עסקיים במציאות מדומה, אנחנו מעבירים לימודי VR, מציאות מדומה להדרכות, למידה באמצעות מציאות מדומה, פתרונות מציאות מדומה לבתי ספר ומוסדות חינוך.

אנחנו במציאות מדומה ישראל, מוכנים לעתיד הווירטואלי שהגיע ועוקבים מקרוב על כל סוגי הדגמים של משקפי המציאות מדומה והמשולבת כולל את כל דגמי 2020

במציאות מדומה ישראל מעלים לכם כתבות חינמיות משנת 2013, אנחנו לא מפספסים אף תערוכה, מאמר, סיקור או טכנולוגיה חדשה מתחום המציאות מדומה והמשולבת, מציאות מדומה ישראל, מקימה חדרי VR המבוצע מציאות מדומה מיקס ריאליטי ורבודה בכל הארץ ובעולם.
אולי גם יעניין אותכם: