098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

אז מתי נראה סוף סוף השקה של משקפי המציאות מדומה החדשים של  HTC ?, משקפי המציאות מדומה Vive Cosmos החדשות הולכות להכות בשוק כך נאמר לנו על ידי החברה , מדובר במשקפי המציאות מדומה STAND ALONE ( ללא מחשב וללא סמארט פון ) של חברת HTC העולמית ולמרות שאין עוד תמחור ומועד השקה של Vive Cosmos, החברה ציינה כי היא צפויה להשיק את הדגם החדש שלה Vive Cosmos להמונים ברבעון השלישי של 2019.

 

HTC חשפה פרטים על Vive Cosmos עוד בינואר , אבל החברה לא משחררת כרגע פרטים נוספים ,למרות שכבר עברו חמישה חודשים מאז הצגת המוצר לציבור,

אף גורם חיצוני עוד לא קיבל הזדמנות לנסות את ה- Vive Cosmos.

 

 

למי שלא מעודכן, ב- HTC בחודש ינואר, HTC אמרה שתשיק את ערכות Vive Cosmos dev "בתחילת 2019", ושהמוצר לצרכנים יושק מאוחר יותר השנה. למיטב ידיעתנו, ערכות dev Vive Cosmos עדיין לא זמינות.

 

הבלוגר VR Developer  אנטוני "SkarredGhost" Vitillo , נסע לבקר ב- HTC בטייפה, טייוואן . הוא שאל את הצוות שאלות וגילה שהם עדיין לא מוכנים לשתף פרטים על ה- Vive Cosmos, נאמר לו כי כנראה שתאריך השחרור הצפוי הנוכחי עבור Vive Cosmos הוא Q3, 2019.

 

 

ויטילו כתב כי דובר החברה אמר לו כי החברה ואני מצטט "בלחץ לוח זמנים מאז שהמשקף שהוכרז ב CES".(אולי HTC קפצו מעל הראש ועכשיו מנסים להדביק את הפער) ?

במהלך ביקורו, ב- HTC  אמר Vitillo כי לקוסמוס כנראה יהיה  מתאם אלחוטי, אם כי לא ברור אם זה יהיה  Vive Wireless , מתאם כלשהו  או פתרון אחר.

 

 

חשוב לציין התפתחות מאוד מעניינת, חברת Valve פיתחה חלק ניכר מהטכנולוגיה שמאחורי ה - Vive המקורי, Valve יצרה שותפות שתביא אותה לשוק תחת אחריותה של HTC.,וזה הלך בסדר עד עכשיו, אבל בקרוב חברת Valve משיקה משקפי מציאות מדומה משלה valve index, מה שהופך אותה במובנים רבים למתחרה ישירה מול השותפה שלה מהעבר HTC עצמה.

 

זה כנראה הסיבה ש- HTC לא משתפת מידע אם חברת - Valve, ולמעשה מדובר בפעם הראשונה שחברת HTC לא עושה שימוש בטכנולוגיית המעקב של- SteamVR של Valve, למרות שהמשקפיים יתמכו גם ב - SteamVR, נראה כאילו HTC מתכננת חנות משלה ב-  Viveport במשקפי המציאות מדומה החדשים Vive Cosmos.

הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021, כתב ספר על חווייתו עם מציאות מדומה, אינטליגנציה מוגברת ומלאכותית.

אולי גם יעניין אתכם: מהם משקפי מציאות מדומה? מה ההבדל בין משקפי מציאות מדומה למציאות רבודה ?

אולי גם יעניין אתכם: מציאות מדומה מההתחלה ועד היום, למי שפספס.