098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר הזה לא יעודכן מחדש.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו:
www.vr-glassese.co.il

וגם באתר החדשות הבין לאומי:
www.caesarvr.com

מתי נראה את המשקפיים החדשים של אפל ?

מאת עמית קיסר

אנו שומעים על משקפי המציאות רבודה של אפל במשך שנים אחדות, אך סוף סוף אנו מתקרבים לתאריך השחרור שלהם. על פי מידע מאנשי מפתח מובילים בתחום משקפי המציאות הרבודה של אפל נכנסו לייצור ניסיון עם חברת העל למעבדים בטיוואן "טאיוואן סמיקונדקטור", ואנחנו עשויים לראות את משקפי המציאות רבודה של אפל כבר באמצע שנת 2022.

משקפי המציאות רבודה (משולבת) של אפל כנראה יעבדו בשילוב הם מכשיר האיפון בקישור אלחוטי. על פי הדיווחים, אפל השלימה חלק ניכר מהעבודה, כולל עיצוב ערכת השבבים, בשנת 2020 ,על פי הדיווחים, גם חיישן תמונה ומנהל התצוגה הושלמו.ישנם כבר כמה פרטים שדלפו על המשקפים של אפל לרשת האינטרנט למשל שאפל מתכוונת להשתמש במסכי 8K, מעקב עיניים ועדשות פרנזל היברידיות קצרות במיוחד העשויות פלסטיק כדי לשמור על משקלן מתחת ל -150 גרם, בנוסף למשקפיים יהיו 15 מצלמות, שמונה מתוכם ישמשו לחוויית הליבה AR/VR ואילו השאר יועסקו בפונקציות ביומטריות שעוד לא ידועות או עוד לא הוגדרו.

אחד הדברים המענינים ביותר לגביי המשקפיים החדשות של אפל הוא שעל פי הנראה המשקפיים יתמכו גם במציאות מדומה וגם במציאות משולבת כמו כן על פי השמועות כנראה שחברת אפל תודיע על המשקפי אפל מתישהו בחודשים הקרובים, מדובר במכשיר העיקרי שהחברה משיקה משנת 2015.

מארק גורמן מבלומברג אמר "שחברת אפל תשתדל במידת האפשר שלא לפרסם הודעה כה קריטית באירוע מקוון" והמטרה של החברה תהיה קודם כל להציג את משקפי האפל החדשות לעובדים, שותפים ומפתחים. "המכשיר עשוי להשתחרר בתחילה למפתחים ורק לאחר מכן לשוק הצרכנים מתישהו בשנה הבאה.

המחיר למשקפי המציאות משולבת של אפל יהיה על פי הערכות כ -499 $ בארצות הברית בתוספת דמי רישום, מה שבהחלט מצביע על ירידת מחיר דרסטית במיוחד בהשוואה למשקפי המציאות רבודה של מיקרוסופט ההולולנס 2 שמתומכרת נכון לעכשיו במחיר פנטסטי של 3500$ לגרסה הזולה.
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?

המאמר נכתב על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה ומציאות רבודה.


​​​​​​​נושאים נוספים שאולי יעניינו אתכם:
 

סקירה : אפוד ורצועת תהודה של חברת WOOJER

20 משחקי מציאות מדומה לקיץ 2021

טיפים חשובים למשתמשי אוקולוס קווסט 2

שיפצורים ושידרוגים לאוקולוס קווסט 2.


הירשמו לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים הכי חמים.