098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

יש לכם רחפן ואתם רוצים משקפי FPV על מנת להטיס אותם בגוף ראשון כאילו אתם הטיסים ? כל מי שמטיס רחפן יודע שהעלות יכולה לנוע בין 600 ל- 1000 דולר למשקף איכותי.
הפתרון שאני מציע לכם פה, גם יותר זול וגם הרבה יותר יעיל ומגניב במשקפי מציאות מדומה ניתן לשלוט על הרחפן בתנועות הגוף כאילו הגוף זה הטייס. 

איך משתמשים במשקפי מציאות מדומה לרחפנים ?
במשקפי המציאות מדומה ניתן להשתמש ברחפנים מהדגמים phantom 1, 2, 3 , ו- Inspire 1, נשמח לשמוע על עוד דגמים כמובן.
כל מה שנותר עכשיו זה להוריד אפליקציה מתאימה מחנות ה- 
google play או מחנות ה- app store, שם האפליקציה 3D FPV by Visual Vertigo יש אומנם עוד אפליקציות אבל מנסיון שאת הכי שווה, האפליקציה הזאת היא תלת מימדית כך שנראה שהכל קופץ לכם למול העיניים, האפליקציה עולה 20 דולר אבל זה שווה כל שקל , על תתפשרו על איכות התוכנה בגלל הכסף, זה ממש שווה את זה.
אז איך מתחילים ?
ברגע שיש לכם משקפי מציאות מדומה ואת האפליקציה, אפשר להתחיל...   קודם נדליק את השלט, הרחפן ואת האפליקציה, חשוב שבחיבור הראשון תהיו מחוברים לאינטרנט על מנת ש- DJI SDK יתחבר לשרת ב- DJI's. ברגע שאתם רואים תמונה תלחצו options ותפעילו מעקב ראש, באנגלית (options), שימו לב לכייל מצפן כמה פעמים 6 או 9 ב- function עד שהאור הצהוב ידלק ברחפן.
ברגע שהטיסן באוויר תלבשו את משקפי המציאות מדומה, יש אפשרות ללחוץ על C1 בכדי להשתמש במצלמה של הסמארטפון בכדי לראות לאן אתם הולכים, יש גם אפשרות ללחוץ על C2 בכדי לצלם תמונת מסך, בכדי לראות את מצב הרחפן תסתכלו קדימה או למעלה, בשביל לראות את התמונה בתלת מימד בצורה הטובה ביותר תטיסו את המטוס קצת על הצד.
ברגע שאתם מוכנים תעבירו את השלט שלכם ל- F ועכשיו הטיסן יגיב לתנועות גוף שלכם ועל פי התזוזה שלכם יטוס הרחפן, חשוב לציין שבמצב F הג'יסטיק מפסיק לשלוט ברחפן, במידה ותרצו להפסיק תצאו ממצב F, לעומת זאת מצב CSC ימשיך לעבוד, אז תהיו זהירים.
לא תתאכזבו :)