098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
משקפי מציאות מדומה של גוגל, הנו פרויקט שגוגל השיקה באמצע שנת 2014. מה שמדהים הוא שמעטים שמעו על הפרויקט, נכון לתאריך 13.04.15, על אף שמדובר באחד הפרויקטים היצירתיים במיוחד של גוגל בשנים האחרונות. הפרויקט, הנו מוצר חוויתי אשר מעצים את חווית הגלישה, הצפייה והמשחקים הווירטואליים. ניתן לדמות זאת למשקפיים גדולים אשר מרכיבים על הראש ובתוכם אנו מניחים את מכשיר הנייד שלנו כך שאנו צופים בו בקירוב, באופן ברור יותר, דמו את עצמכם יושבים אל מול מסך גדול, שכל שאתם רואים זה אך ורק את המסך, בנוחות ומבלי לאמץ את העיניים. המוצר קליל ונוח וכמעט שלא מרגישים אותו, כמעט כמו להרכיב משקפיים אשר בהם רואים את מסך הטלפון בגדול, בקירוב ובתלת מימד. נשמע מדהים נכון? אז זהו, שזו באמת חוויה מדהימה.
אז איך זה התחיל? גוגל פתחה בפני המפתחים שלה את הרעיון בנושא
משקפי מציאות מדומה של גוגל והיה חשוב לה ליצור מוצר מדהים וחוויתי בעלות נוחה לכל כיס.
למי שעוד לא התעדכן, שנת 2016 הולכת להיות שנה מאוד מעניינת בתחום הגאדג'טים הלבישים. מוצרים כגון: משקפי המציאות המדומה של ישראל Caesar-VR, משקפי המציאות מדומה של פרויקט אוקולוס שנרכש על ידי פייסבוק, משקפי המציאות המדומה של סמסונג "סמסונג גיר וי אר", 
hololens משקפי המציאות הרבודה של מיקרוסופט, וכמובן HTC VIVE


משקפי מציאות מדומה של גוגל מציעה תכנים אין סופיים של משחקים, גלישה באינטרנט, גלישה קולית, צפייה בסרטים והאזנה למוסיקה והכל בחווית תלת מימד 360 מדהימה!!!
משקפי מציאות מדומה של גוגל מתחלק לשני תחומים: האחד הינו תחום פיתוח האפליקציות עבור משקפי מציאות מדומה של גוגל. התחום השני הינו יצירת משקפי מציאות מדומה של גוגל ביצירה חופשית. מה הכוונה ? הכוונה היא שכל אדם יכול לבנות לעצמו את המשקפיים כראות עינו, על ידי מפרט באתר גוגל העולמי, באתר תמצאו את המידות, החלקים והמפרט הנדרש.
ישנן הרבה דוגמאות ברשת ל
משקפי מציאות מדומה של גוגל שבנו אנשים. יש אנשים שבנו מתבנית ביצים, ברזל, פלסטיק, פחית, נייר, מקלות של ארטיק וכדומה... ובשילוב עם עדשות, מגנט, חתיכת רוכסן, וו, לולאה וגומייה יש לכם סוג של משקפי מציאות מדומה של גוגל. משקפי מציאות מדומה של גוגל מעניק סוג של חווית מציאות מדומה, ותצוגה סטריאוסקופית של 360 מעלות.

משקפי מציאות מדומה של גוגל מאפשרות לאדם לראות את המציאות כמציאות נפרדת ובמימד מקביל שבו השמע והתמונה מציאותיות לא פחות מהמציאות עצמה. המשחקים מהממים ביופיים והמשחקים מגוונים.
הצפייה בתכנים כגון יוטיוב, הופכת לחוויה מטריפת חושים. הטיול בגוגל ארץ דומה לטיול בפארק, ניתן לבקר במקומות כגון: ארמון וורסאי בטיול מודרך, או לבקר בטוסקנה, ובלחיצת כפתור אחת להשקיף על כדור הארץ מלמעלה בספינת חלל.
נכון לרגע זה, יש מאות אפליקציות להורדה וזה קרה תוך חודשים ספורים בלבד.
אני זוכר שלפני מספר חודשים היו כמה אפליקציות ספורות בלבד, המפתחים הבינו את מה שמעריצי הטכנולוגיה הבינו מזמן, שאנו נמצאים בחוד החנית של מהפכה של ממש, ומה שנשאר זה רק לראות דו משמעי מה צופן לנו העתיד ב
משקפי המציאות מדומה של גוגל.
משקפי מציאות מדומה של גוגל
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?