חפש
מה זה תיקים למציאות מדומה ?
משקפי AR של חברת מיקרוסופט
איך התחילה כל המציאות מדומה הזאת ?

אפל גייסה מומחי vr/ar בשקט מתחת לראדאר במשך שנים, מתי נראה את המשקפי מציאות משולבת שלהם ?

כבר כמה שנים שאנחנו במציאות מדומה ישראל 2013, אוספים פיסות של מידע ברחבי הרשת על משקפי מציאות רבודה של אפל, אני חייב להודות שהם שומרים את זה ממש טוב בסוד, אבל נמצאים בשלב מתקדם.
אפל, לא מדברת על פיתוחים מהפכנים בדרך כלל לפני שיש מוצר מבושל היטב, ועד עכשיו הכל היה שמועות, עכשיו סוף סוף יש לי מקור אמין לכך שאפל נכנסת לתחום המציאות מדומה\רבודה, המקור שלי זה אפל עצמה.

אולי גם יעניין אותכם:

בימים האחרונים, אני נתקל ברשת באתרי מפתחים של מציאות מדומה\מציאות רבודה שאפל מגייסת בהם מומחים מהתחום.

אפל, גם מודה שהמומחים שהיא מגייסת הולכים להשתלב בין אלפי המפתחים הקיימים שלה בתחום המציאות מדומה והרבודה על מנת לפתח יותר מהר את הפלטפורמה למציאות מדומה\רבודה למערכות אפל.

כשמחברים את כל הנקודות והמידע הזמין באינטרנט, אפשר בוודאות להבין שאפל נכנסת חזק לתחום המציאות מדומה\רבודה.

ביינתים, מי שממש חייב משקפי מציאות מדומה של אפל, יהיה חייב להתעזר בסובלנות.

בואו לראות מה מפתחת  חברת אפל במציאות רבודה כבר עכשיו.

אפל נכון לרגע זה עובדת על שילוב של משקפי AR ו- VR כבר חמש השנים לפחות, בהתאם לדיווחים קודמים, לאפל שני מוצרים עיקריים בפיתוח. האחד, שלפי הדיווחים עונה לשם קוד N421, ומדובר במשקפי מציאות רבודה קלים, ואילו המשקפיים האחרים עונים לשם קוד N301 ואומרים שמדובר במשקפי מיקס ריאליטי שישלבו את הטוב ביותר בין מציאות רבודה למציאות מדומה. 

על פי שמועות ודיווחים:

למשקפי מציאות מדומה של אפל N301 יש, עיצוב דומה לשל האוקולוס קווסט של פייסבוק, של פייסבוק, עוד על פי הדיווחים, אפל מתכננת להטמיע את העוזרת הקולית שלה סירי במשקפי המיקס ריאליטי על מנת לשלוט במשקפיים ובסמארטפון.

כותב המאמר: לארי סינגול, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל 2013.