האם אפשר לשחק  באוקולוס קווסט משחקים של אוקולוס אס ?

במשקפי המציאות מדומה,אוקולוס קווסט , בהחלט ניתן כיום לשחק משחקים של אוקולוס אס, אבל לא רק.
ניתן גם לראות סרטים, סדרות, והופעות בחווית צפייה תלת מימדית אמיתית 360 אינטראקטיבית ומדהימה, מאוד שימושי למי שאוהב משחקים, שטס הרבה ורוצה לראות סרטים כמו בקולנוע פרטי, לחובבי התלת מימד ולכל מי שרוצה חוויה מרגשת, כמובן שזה הפתרון המושלם לתקופת הקורונה.

במשקפי אוקולוס קווסט , ניתן לשחק משחקים בתלת מימד וממש להיות בתוך המשחק, זאת חוויה מדהימה לילדים ולמבוגרים כאחד.

דווקא עכשיו בתקופת הקורונה הקשה, במידה ואתם רוצים לטייל בעולמות מרהיבים, לעמוד על הבמה ממש קרוב למיק ג''אגר, לקפוץ לפריז ולארמון וורסאי או שבא לכם להירגע באחד מחופי הים של הקאריבים, הפתרון שלכם זה בהחלט משקפי מציאות מדומה.

במשקפי אוקולוס קווסט תוכלו לשחק במשחקים החדישים ביותר, תהיו נהג מירוצים,תצילו את העולם מכוחות האופל במזגן, ותהיו שחקנים ראשיים בתוך סרט.

במשקפי 
אוקולוס קווסט לדוגמה של חברת פייסבוק, שמים דגש רב בעיקר על צד האופטיקה, סאונד, ומערכת מצלמות 360 לסריקת החדר

במשקפי המציאות מדומה של פייסבוק תמצאו מנגנון כוונון נוח להתאמה אופטימלית כמעט לכל מבנה פנים וצורה.
אפשרויות כוונון פוקוס, חדות, וכיוון לפי צורת הפנים והעיניים.

למשקפי הקווסט גם רצועות איכות מדגם oculus quest Elastic head  לתמיכה מלאה בראש בנוחות מירבית, גם ניתן להוסיף שיפורי נוחות למי שלא נוח.לרכישת המוצר בחנות מציאות מדומה ישראל או מהאתרים הגדולים- אמזון ואיבייאולי גם יעניין אתכם ישנם מגוון אביזרים נהדרים שתוכלו לקנות כדי להפוך את חווית המציאות מדומה שלכם לנוחה עוד יותר, סוחפת ועמידה לאורך זמן.


אולי גם יעניין אתכם בגלל הביקוש, התשובה המלאה, למה כולם רוצים משקפי מציאות מדומה קווסט 2


אולי גם יעניין אתכם הדור הבא משקפי המציאות מדומה סוני וי אר PSVR 2 שנחשפה על ידי סוני עבור קונסולת הפלייסטיישן 5 החדשה שלה, תהיה זמינה לקנייה בסוף שנת 2021.הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021.
 
אולי גם יעניין אותכם: