098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
end space vr
משחק ארקייד בגוף ראשון שנבנה עבור מציאות מדומה. באמצעות תנועת ראש והג'ויסטיק אתה טייס קרב בחללית קרב במטרה לחסל ולהביס גלים של אויבים. בעזרת האש והלייזרים של הספינה שלך אתם במשימה שהיא אולי התקווה האחרונה של המין האנושי.
מדובר במשחק גרפי מדהים שבהחלט מדגים את היכולות של טכנולוגית משקפי המציאות המדומה ונותן עוד סימן לבאות העתיד שייך ל-VR.
vr flight simulator
אומנם אין עוד הרבה אפליקציות סימולטורים במשקפי מציאות מדומה, אבל שיש משהו ששווה לדבר עליו אנחנו מעדכנים, מדובר בסימולטור מטוס מרהיב, נראה אותכם ממריאים טסים ונוחתים כשאתם ממש בתא הטייס.
cryout
אתם מתעוררים בבית חולים נטוש, אין לכם מושג איך הגעתם לשם, דברים מוזרים מאוד קורים בבית החולים הישן, האם תצליחו לצאת משם בחיים ?
ניתן לרכוש מוצר זה בחנות שלנו בישראל 
crime city gangster killer
מחלקת המודיעין של הימ"מ גילתה שקבוצה של גנגסטרים ושודדים מסוכנים פשוט תקפו את העיר שלך. אתה קומנדו בצבא צריך לבדך לצאת מולם על מנת להציל את העיר. החיים והמוות של תושבי העיר תלוי בך. המטרה שלך ברורה לירות וליירט פושעים בכל פינת רחוב ולחסל אותם בכוח. המשחק משלב גרפיקת 3D מדהימה עם סימולצית קרב פעולה ותרחישי פעולה מרתקים למשוך אותך לתוך הניסיון הקרבי immersive ברגע שאתה מתחיל את המשחק. 
vr rally
משחק מכוניות הכי טוב ל- VR שראיתי עד היום, מדובר במשחק מירוץ מדהים בגרפיקה ברמה גבוה, אנדרלין המהירות לא מספיק לכם ? במשחק הזה הוסיפו לכם גם כלי נשק מגניבים בכדי לחסל את המתחרים האחרים.
שילוב של מהירות גבוה וכלי נשק קטלנים בהחלט מכתירים את המשחק הזה כמלך משחקי המכוניות במשקפי המציאות המדומה שלכם.
commando adventure shooting
האם אי פעם רציתם לשחק תפקיד בקרב בחיים אמיתיים?  לחוות את הריגוש של חייל קומנדו בשטח בזמן אמת. הגרפיקה במשחק מדהימה והמשחק ממש לוקח אתכם לאזור קרב בחיים האמיתיים. אם יש לכם רפלקסים מהירים ומיומנויות ירי אז יש לכם סיכוי למצוא את הדרך החוצה ולחסל את האויב. אתם מצוידים ברובי סער אמצעי לחימה מתקדמים, מקלעים רובה צלפים. השתמשו ברובים אלה להפוך למתנקש, אלוף וגיבור מלחמה עבור המדינה שלך.
bed time story vr
תתארו לכם שבחלום רע כל הבובות תוקפות אותכם, עכשיו תפסיקו לחלום ותתחילו לירות, משחק יריות בסגנון לחסל את צ'אקי.
המשחק משחק מאוד מהנה אבל לא יתאים לילדים שמפחדים מהחושך, גלים אחרי גלים של בובות תוקפות אותכם ,בובות קטנות וגם גדולות ינסו להרוג אותכם אתם מחזיקים רובה רציני אז תשתמשו בכח האש שלכם, בכדי שתוכלו ללכת לישון.
gold miner go cardboard
עדכון חדש למשחק הוותיק שעכשיו מתאים גם למשקפי מציאות מדומה 
כריית זהב ב 57 רמות מרגשות, ממקומות מוכרים כמו אוסטרליה, אמזונס ועוד...  היצורים במשחק ממש כמו במשחק הרגיל בנוסף למפלצות חדשות, אבל המטרה נותרה אותה מטרה להשיג את הזהב בכל מחיר.
בפעם הראשונה אי פעם, אתה יכול לחוות את עולם כורת הזהב בסביבת מציאות מדומה מלאה! 
תצטרך לאסוף כמות מסוימת של זהב כדי להגיע לרמה הבאה. במסע שלך.ולהשמיד סלעים בדינמיט. 
house of terror vr 
בית הטרור נקמתו של ואלרי, הוא משחק מציאות מדומה שבו תצטרכו לחפש דרך סביבות חשוכות מלאות מלכודות ומפלצות. לפתור את החידות, לחפש רמזים ובעיקר לא להתפס, על ידי מפלצות מהסיוטים.
משהו לא בסדר סביבך. אתה אפילו לא יודע למה ואיפה אתה אבל אתה יודע שאתה צריך להמשיך, להתחיל לחקור את הסיפור בחזרה כי אולי אז אתה יכול לצאת ולהשאיר בחיים. האם אתה חושב שאתם יכולים לעמוד באתגר  הזה?
hardcode
משחק הרפתקאות פעולה מדהים! ניתן לשחק גם לבד וגם כמשחק רשת, במשחק יש שני סוגי משחק, הראשון משחק הרפתקאות שבו צריך לעבור אתגרים ולאסוף מטבעות, כל שלב האתגרים קשים יותר ויותר.
המשחק השני זה משחק רשת מרובה משתתפים שבו כל אחד שיש לו משקפי מציאות מדומה יכול להשתתף, במשחק רשת אנחנו נלחמים אחד כנגד השני, המשחק מאוד מאתגר ומהנה מאוד מאוד מומלץ.
nitro nation
היכנסו פנימה למושב הנהג של מכונית מירוץ אמיתית, Nitro במציאות מדומה באמת נותן לכם את ההרגשה שאתם בכסא הנהג.
שחקנים יכולים לצפות בגרסה מלאה בעתיד!
יש במשחק  הרבה שלבים מענים ובמשחק מתנגנת מוזיקה שעושה אנדרנלין בגוף, בואו לזכות בטורניר ולבנות מכונית ייחודית.
galaxy vr
משחק חלליות שממש נותן הרגשה של חוסר כבידה, כששיחקנו במשחק הזה ממש הרגשנו בתוך חללית ממלחמת הכוכבים.
המנוע הגרפי של המשחק מראה עד כמה אמיתי משחק יכול להיות כשמשחקים אותו במשקפי המציאות המדומה, משחק שנותן לכם שעות של הנאה.
sniper vr
מתח עוצר נשימה! קול ירייה בבסיס האויב ? האם ירייה אחת תהרוג ! היום במשחק המציאות המדומה הזה תוכל להיוולד מחדש בתור צלף.

- תהיה הראשון להרוג את האויב שלך לפני שגילה אותך.

- להרגיש את האויב ולעבור למצב צליפה.


 
returning home
צי חלליות ענק חוקר את החלל העמוק בכדי לגלות את מוצא האדם, הצטרפו להרפתקאה קסומה בין כוכבים שבו המטרה שלכם לדעת מה מוצא האדם, היקום זה חידה אין סופית ממש כמו הדמיון של המין האנושי.
משחק הרפתקאות של מיסתורין.
deer hunter vr
אפלייקצית ציד,לא לטבעונים, צמחונים שבינכם.
space city war vr
מסתבר שמשחקי מציאות מדומה בחלל זה מוצר מבוקש מאוד ומשחקי חלליות בכלל, ממש היינו רוצים להגיד לכם שהמשחק הזה בינוני אבל זה ממש לא כך.

בהחלט מדובר במשחק שישפר לכם את הרפלקסים, הפעם מדובר במשחק חלליות אסטרטגי ומלא פעולה שבו תוכלו להוכיח שאתם טייסי חללית מקצועיים.
 
משחקי ג'ויסטיק לאוקולוס