098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

שנת 2020 היא בהחלט שנה של כמה כותרים מבטיחים בתחום המציאות מדומה, אין כמו מראה עיניים, אז בואו נעבור על המשחקים.

 

 

Astro Bot Rescue Mission

$39.99
PlayStation VR 

ב משחק פעולה הזה, עליכם להציל את חברי הצוות שלכם שמפוזרים בחלל. המשחק מציע 20 רמות עיקריות שונות ו 26 רמות אתגר, המשחק בהחלט מבדר במשך זמן רב. המשחק מציע עולמות ב- 360 מעלות עולמות וכלי נשק שונים, כולל זריקת כוכבים, אקדח מים, ועוד.

 

Beat Saber

$19.99
HTC Vive, Oculus Rift, PlayStation VR, Windows Mixed Reality

Beat Saber הוא משחק מוזיקה קצב עם טוויסט פעיל. ההתקנה דומה למשחקי מוזיקה אחרים, כגון Audiosurf, Guitar Hero ו- Rock Band, אבל במקום לשלוט בגיטרה וירטואלית או באמצעות מכשירים מזויפים, אתם חותכים את דרככם באמצעות חרבות לייזר וירטואליות. Beat Saber מייצר דפוסים שונים של בלוקים מקודדים על המסך ואתם חייבים להכות עם הבקר הנכון (ימינה או שמאלה) כשהם מחליקים. יש גם מכשולים שמופיעים בזמנים שונים ומאלצים אותכם להתכופף.

 

Budget Cuts

$29.99
HTC Vive, Oculus Rift

האם תרשו לרובוטים לקחת את כל החותמות החשובות שלכם ואת הגשת המסמכים? במשחק הזה אתם חייבים להילחם בסביבת המשרד שלכם ,באמצעות טקטיקות התגנבות ,או על ידי שימוש באלימות אגרסיבית.

 

Danger Goat

$5.99
Windows Mixed Reality

החיים של העז מעולם לא היו קלים, כפי שתוכלו לחוות ממקור ראשון , מדובר בסוג של סימולטור. מדובר במשחק מוזר אבל מעניין , תוכלו להשתמש במלכודות, טילים, וכל מה שעומד בדרכם על מנת להתקדם במשחק.

 

 

Farpoint

$19.99
PlayStation VR

כותר ראווה של יכולות ה- V4 של PS4 ואת המשחק הראשון שמשתמש ב-  PS VR AIM, בקר בצורת אקדח שתוכנן במיוחד עבור משחקים מגוף ראשון.  ב Farpoint, אתם חייבים לשרוד מפגשים אם אויב קטלני בסביבה של חייזרים מסוכנים, במאמץ לגלות מה קרה לשאר צוות המחקר שלך. 

 

 

I Expect You To Die

$24.99
HTC Vive, Oculus Rift, PlayStation VR, Windows Mixed Reality 

במשחק ,אני מצפה שתמות, אתם מרגלים שחייבים לברוח מסדרה של מצבים מסכני חיים, לפני שנגמר הזמן. לרשותכם השכל שלכם, מיומנויות לפתרון בעיות, ו- telekinesis.

 

 

Moss

$29.99
HTC Vive, Oculus Rift, PlayStation VR, Windows Mixed Reality

משחק הרפתקה קסום זה, אתם מלווים עכבר בשם מוס, אשר, לאחר שעורר בטעות קסם עתיק ביער, חייב לצאת למסע כדי להציל אאת המצב. לאורך הדרך, אתה  נתקלים ב- פאזלים, אויבים, ואנימציה ואפקטים מרשימים המשחק מתאים לשחקנים מכל הגילאים.

 

 

No Man's Sky

$59.99
HTC Vive, PlayStation VR

המטרה הבסיסית של המשחק היא להגיע למרכז היקום, אתם יכולים לחקור אינספור כוכבי לכת של המשחק שנוצר לפי איך שאתם רוצים, בנייה של בסיס, וגם מלחמות בחלל.

 

 

Project Cars 2

$59.99
HTC Vive, Oculus Rift

פרויקט רכב 2 נותן לכם לשבת במושב הנהג של מכונית ראליסטית, מעגל מרוצי ניסיון. המשחק ממש משחזר את התחושה של העולם האמתי עד הפרט האחרון, הרכב, למשל, נראה מעולה, גם מזג האוויר  מדובר בהחלט במשחק מכוניות שכל חובב מירוצים חייב..

 

 

Rez: Infinite

$24.99
HTC Vive, Oculus Rift, PlayStation VR

משחק הפולחן הקלאסי זמין כעת עבור פלטפורמות VR. סיפורו של וירוס מחשב (Swayzak) שיוצא למשימה באמצעות רשת של מערכות הנקראות Project-K כדי להציל את עדן (מערכת השליטה של ה-AI) מהרס עצמי. 

 

 

Space Junkies

$39.99
HTC Vive, Oculus Rift, PlayStation VR

Ubisoft  של Junkies הוא  ארקייד שמתרחש בחלל. במשחק, אתם נלחמים עם אויבים עם נשק עתידני בתוך זירות מסלוליות.

 

 

Space Pirate Trainer

$14.99
HTC Vive, Oculus Rift, PlayStation VR, Windows Mixed Reality

ארקייד מושלם על פלטפורמת ה- VR. במשחק, המשימה שלכם היא להפיל אויבים, במשחק יש כלי נשק רבים ושדרוגים לנשקים, זכרו כי לא תוכלו להגיע רחוק מאוד מבלי לעסוק באופן פעיל במשחק. אתם צריכים להתחמק פיזית ולהימנע מהתקפות נכנסות.

 

 

Subnautica

$24.99
HTC Vive, Oculus Rift

Subnautica היא הרפתקה שמתרחשת בעתיד הקרוב. לאחר התרסקות מטוס נוסעים על כוכב לכת באוקיינוס, הנקרא 4546B, אתם נשארים נטושים על האי, הנקראת פלטפורמת אכיפת ההסגר.  אתם מקבלים הוראות כיצד להימלט מהכוכב, אבל לפני שאתם עושים זאת עליכם להשבית את מערכת הביטחון. בינתיים, אתם חייבים גם לשמור על הבריאות של הדמות שלכם ולבנות כלים ותשתית מן הסביבה הימית של 4546B. ככל שתתקדמו, תתחילו לגלות יותר מהנרטיב העתיק של הפלנטה.

 

 

Tetris Effect

$39.99
PlayStation VR

טטריס קיים בצורות רבות על פני חלק ארי משלושת העשורים האחרונים. טטריס אפקט הוא המשחק איטרציה האחרון שיצא, ואולי, אחד הטובים ביותר אי פעם. 

 

 

The Climb

$39.99
Oculus Rift

הטיפוס הוא דוגמה מצוינת של שימוש ב- VR על מנת לתרגם ביעילות חוויה של העולם האמיתי. The Climb, מבוסס בגסות על מפרץ האלונג של וייטנאם, ואילו הצפון לוקח את ההשראה מהמעגל הארקטי. בכל מקום שתבחרו, מנוע של Crytek מסוגל ליצור נופים מרהיבים.

 

 

The Lab

Free
HTC Vive, Oculus Rift, Windows Mixed Reality

האם אי פעם רציתם לבקר ב- Aperture Labs לאחר השלמת פורטל 2? Valve מחזירה אותכם לשם ובגדול.

 

 

The Talos Principle VR

$39.99
HTC Vive, Oculus Rift, Windows Mixed Reality

אם משחקי פאזל אינטלקטואלי  עושים לכם את זה, תתכוננו לשקוע שעות מהנות רבות לתוך עקרון הטאלוס VR. במשחק, אתם משחקים כמו רובוט אינטליגנטי, anthropomorphic המוטל עם ניווט מבוכים ומכשולים על פני סדרה של סביבות מסתוריות עמוסות בטכנולוגיה המודרנית.

הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021, כתב ספר על חווייתו עם מציאות מדומה, אינטליגנציה מוגברת ומלאכותית.

אולי גם יעניין אתכם: מהם משקפי מציאות מדומה? מה ההבדל בין משקפי מציאות מדומה למציאות רבודה ?

אולי גם יעניין אתכם: מציאות מדומה מההתחלה ועד היום, למי שפספס.

אולי גם יעניין אותכם: