098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com

14 משחקי VR שאתם חיביים לשחק בשנת 2020 שנה טובה לכולם, זה דוקטור VR\AR עמית קיסר, וואו כבר 2020 מי היה מאמין ? VR זה מדהים, 2019 הייתה טובה למציאות המדומה לעומת זאת 2020 תהיה מטורפת,גם בגלל השפע של המשחקים החדשים,  2020  מביאה איתה שורה של כותרים בעלי תקציב ענק, המשחקים החדשים אמורים להכניס אותנו לעוד יותר זמן במשקפי המציאות מדומה שלנו.

כרגע גשם בחוץ ואולי זה זה מדומה בכלל, אז ישבתי ותרגמתי ושכתבתי לכם כתבה מעולה למשחקים, לכלל פלטפורמות ה- VR שבחוץ, SteamVR Rift, Vive, Windows MR, Valve Index Oculus Quest ו- PSVR,וכו ..

עדכון שקיבלתי מ- ROAD TO VR: פלייסטיישן 5 אמור להגיע לעונת החגים 2020, פלייסטישן 5 מגיע עם שלל משחקים חדשים עבור PSVR כולל הדגם הראשון שגם יעבוד. (PS VR זה לא VR נקודה) סוני עדיין לא הודיעה על האיטרציה השנייה של PSVR, ולכן אנו מקווים ללמוד בקרוב יותר על משחקי פלטפורמת ה- PSVR.שם המשחק: Half-Life: Alyx
משקפי מציאות מדומה: VELVE SteamVR
חברה מפתחת: Valve
תאריך שחרור: מרץ 2020
זה סיפור על מאבק בלתי אפשרי נגד גזע חייזרים אכזרי המכונה הקומביין, המשחק קורה בין אירועי Half-Life ו- Half-Life 2. משחק בתור אליקס ואתם הסיכוי היחידי לאנושות להישרדות.

 

שם המשחק: איירון מן
משקפי מציאות מדומה: PSVR
חברה מפתחת: Camouflaj
תאריך שחרור: 28 בפברואר 2020
משחק: איש הברזל, סופרמן למציאות מדומה, נוקם השריון "בהרפתקה מקורית של איירון מן! באמצעות שני בקרי התנועה של PlayStation Move נכנסים לנעליו של איירון מן כולל כל מאגר הנשק שלו, ארסנל עצום של נשק אייקוני. חסלו את האויבים הגדולים ביותר של איירון מן מהסרטים.

שם המשחק: אחרי הסתיו
משקפי מציאות מדומה: SteamVR, PSVR
חברה מפתחת: Vertigo Games
תאריך שחרור: 2020
חקרו את שרידי הקרקע של ציוויליזציות בשנות השמונים החלופיות, תיצרו כלים וכלי נשק והשתמש בכוחות על הרסניים עם תנועות בחיים האמיתיים.

 

שם המשחק: פנטום: Covert Ops
משקפי מציאות מדומה: Rift, Quest
חברה מפתחת: nDreams
תאריך שחרור: 2020
השתמשו בכלי נשק וציוד צבאי כדי להתחמק ולנטרל את איום האויב. צרו קשר עם היעדים, תסתננו מבלי שישמו לב מהצללים: תהיו פנטום סמוי בהרפתקאת התגנבות.

 

שם המשחק: VR BUNDLE
משקפי מציאות מדומה: Rift, Quest
מפתח: nDreams
תאריך שחרור: 2020
תשלח לאזורים רטובים עוינים בקיאק הטקטי שלך, השתמש בנשק וציוד צבאי כדי להתחמק ולהתמודד עם איום האויב. צור קשר עם המטרות הקטלניות שלך או התגנב פנימה בלי לשים לב מהצללים: זו המשימה שלך לעקוב. פנטום: דמות סמויה מוגדרת מחדש כמעשה התגנבות.

 שם המשחק: Lone Echo II
משקפי מציאות מדומה: Rift, Quest
חברה מפתחת: nDreams
תאריך שחרור: 2020
תיאור הסטודיו: נשלח לאזורי רטובות עוינים בקיאק הטקטי שלך, השתמש בכלי נשק וציוד צבאי כדי להתחמק ולנטרל את איום האויב. צור קשר עם היעדים שלך קטלנית או להסתנן מבלי שים לב מהצללים: זו המשימה שלך לבצע את דרכך. פנטום: אופי סמוי מוגדר מחדש כפעולת התגנבות.

 

שם המשחק: מדליה של כבוד
משקפי מציאות מדומה: Rift
חברה מפתחת: Respawn Entertainment
תאריך שחרור: 2020
"מדליית הכבוד": medal of honor מעל ומעבר הוא חוויית VR מלאת-פעולה ומפליאה להפליא שמתרחשת במלחמת העולם השנייה, שם אתם נכנסים למגפיים של סוכן המשרד לשירותים אסטרטגיים (OSS) באירופה שנמצאת במלחמה. קמפיין מעולה לשחקן יחיד שמוביל אתכם דרך אירועים היסטוריים ,ביבשה, באוויר ובים, תחבלו בבסיסים נאציים, חסלו את תוכניות האויב, תעזרו למחתרת הצרפתית, והרבה, הרבה יותר.

 

שם המשחק: low fi vr
משקפי מציאות מדומה: Rift, Quest, SteamVR
חברה מפתחת: IRIS VR
תאריך שחרור: סוף 2020
שריפים אתם מוכנים ? שכונת עוני רטרו-עתידנית בסייבר-פאנק, שם תושבי היחידה שנמצאים בה הם ה- "נמוכים". בני אדם עניים מכדי להיכנס לרציף או רובוטים ישנים שלא השיגו את הייחודיות המודיעינית. מה שאתם עושים עם הזמן שלכם תלוי בכם. האם אתם שוטרים טובים או פושעי פאנק ?

 

שם המשחק:: ורטיגו 2
משקפי מציאות מדומה: Rift, Quest, SteamVR
חברה מפתחת: זאק ציאקאליס-בראון, ארול בוסי
מו"ל: Zulubo Productions
תאריך שחרור: 2020
תיאור הסטודיו: ורטיגו 2 הוא הרפתקה VR עם נגן יחיד. חקור את מעמקי כור הקוונטים העצום כשירד לסיום המסע שלך הביתה.

 


שם המשחק:: צלף עלית VR
משקפי מציאות מדומה: SteamVR, PSVR
חברה מפתחת: Rebellion, Just Add Water
תאריך יציאה: 'בקרוב'
תיאור הסטודיו: חווית התגנבות של יצרני Battlezone והצלף עלית 4 , בשיתוף עם Just Add Water.בואו להילחם למען ההתנגדות האיטלקית במשימה נועזת להיפטר מסיציליה של מלחמת העולם השנייה מהסכנה הנאצית.

 

משקפי מציאות מדומה: Rift, Quest, PSVR
חברה מפתחת: First Contact Entertainment
תאריך שחרור: 2020
תיאור: Solaris: Offworld Combat הוא משחק מרובה שחקנים שפותח על ידי First Contact Entertainment, האולפן שמאחורי Firewall Zero Hour 2018.

 

שם המשחק: המשרד
משקפי מציאות מדומה: SteamVR, PSVR, PC, PS4
מפתח: Cyan Worlds
תאריך שחרור: יולי 2020
תיאור סטודיו: המשרד הוא מסע פנטסטי שופע דרך תחומים מגוונים והדרכה עמוקה ומרגשת על כרוניקה רגשית של חונך .

 

שם המשחק: המתים המהלכים: קדושים וחוטאים
משקפי מציאות מדומה: Rift, Quest, SteamVR, PSVR
מפתחים: Skydance Interactive
תאריך שחרור: 23 בינואר, 2020
משחק המתים המהלכים, ההחלטות שלכם חשובות. כל אתגר שעומד בפניכם והחלטה שאתה מקבלים משנה את העלילה. במקרה הזה אני נותן לכם להחליט מה העלילה.

 

שם המשחק:  אוכלוסייה מספר אחת
משקפי מציאות מדומה:: SteamVR, Quest
מפתח: BigBox VR
תאריך שחרור: 2020
משחק רויאל קרב מהאולפן שמאחורי המשחק האינדי VR והלהיט משנת Smashbox Arena 2016. המשחק התעכב מחלון ההשקה המקורי של תחילת 2019 למועד השחרור "מעורפל" של 2020, אנחנו עדיין מצפים למה שמבטיח להיות קרב רויאל פיקח וסולידי. ב- VR.

 

הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021, כתב ספר על חווייתו עם מציאות מדומה, אינטליגנציה מוגברת ומלאכותית.

אולי גם יעניין אתכם: מהם משקפי מציאות מדומה? מה ההבדל בין משקפי מציאות מדומה למציאות רבודה ?

אולי גם יעניין אתכם: מציאות מדומה מההתחלה ועד היום, למי שפספס.