098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
זה כבר לא סוד, משקפי מציאות מדומה מזמן עזבו את ממלכת הגימיק ומיום ליום הן הופכות יותר ויותר למכשירים נוחים וחזקים שאנחנו יכולים להשתמש בהן ביום יום כדי לעשות כמעט כל מה שאנחנו רוצים.
ועם העובדה שהמשקפיים נהיים יותר ויותר פופולארים וקלים לשימוש מתחילים לצאת כל מיני תוספת להן שמאפשרות למשתמש לעשות הרבה יותר עם המשקפיים שלו מממה שהיה אפשרי מקודם, ושמאפשרות לנו להתקדם לסוגים חדשים של הצורות שדרכן אנו צופים בכל תכני הבידור שלנו, והמוצר הכי מרגש בזה, הוא
מצלמות 360 מעלות

מהן מצלמות 360 מעלות?
להגיד את האמת, היה לי קצת קשה למצוא עכשיו תמונה שתוכל להסביר לכם באופן וזיואלי מה זה מצלמת 360 מעלות, אבל אני חושב שהתמונה הזאת תספיק. מצלמת 360 זו בעצם מצלמה שכפי שאתם רואים בתמונה יש לה יותר מעדשה אחת (יכול להיות 2, 3 ואפילו 9) וכל עדשה מצלמת חלק מסוים מהתמונה הכוללת ולאחר מכן אפליקציה (או המצלמה עצמה, תלוי במצלמה) מחברת את כל המידע מהעדשות האלה לתמונה/סרטון של 360 מעלות (כלומר, אתם יכולים לזוז במרחב, ולהסתכל לאן שאתם רוצים), המצלמה מצלמת את כל מה שמסביבה. אחרי שהתמונה/הסרטון אצלכם אתם יכולים לראות אותו דרך מסך הסמארטפון או דרך משקפי המציאות מדומה שלכם.
אז.. איך זה עובד ואיך האיכות?
דבר ראשון, האיכות תלויה במצלמה שקניתם, אם המצלמה מצלמת רק ברזולוציה של 1280x720 אתם תוכלו לצלם ברזולוציה הזאת, אם המצלמה מצלמת ב4k (וקיימות כבר מצלמות כאלה) אתם תוכלו לצלם ב4k.
ואיך זה עובד? זה מאוד פשוט, בואו ניקח רגע מצלמה שיצא לי להתנסות איתה, ה-lg 360 (שאנחנו מוכרים בחנות). במצלמה כל עדשה מצלמת 180 מעלות, כלומר חצי מכל המרחב שתשימו אותה בו, חצי מהתמונה האפשרית ולמצלמה יש 2 עדשות בצדדים מנוגדים. אחרי שאתם מסיימים לצלם אפליקציה שמותקנת בפלאפון שלכם לוקחת את שני התמונות והופכת אותן לתמונה הגדולה ב-360 מעלות. (דרך האפליקציה אתם גם יכולים לראות את הסרטון מהמשקפיים שלכם). 
חוץ מזה יש כל מיני סוגים שונים של מצלמות כאלה וכל מפתחת עושה אותן שונה, למשל כמו שאתם יכולים לראות בתמונה מעל, יש מפתחים שגם יוצרים מכשירים גדולים שאתם מכניסים אליהם הרבה (בדרך כלל 9) מצלמות רגילות וכשכל המצלמות פועלות ביחד תוכנה הופכות את מה שמצולם לסרטון של 360 מעלות.  
עכשיו אני הולך להשאיר אתכם עם גרסת 360 של איפה אפי. אני ממליץ לכם לראות את זה פעם ראשונה על מסך רגיל כדי שזה יתן לכם רעיון של איך זה נראה, ואחרי זה תנסו במשקפיים, זה מאוד מגניב. ומאוחר יותר אני גם אוסיף כתבה אל האם סרטונים וסרטים כאלה יהפכו לעתיד של הבידור הסינמטי
כותב המאמר: רועי אלבז מציאות מדומה ישראל.
 
 
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?