חפש
ניתן לשלם בהעברה בביט או ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח.

סקס ופורנו במציאות מדומה
 

מאז האירוע למבוגרים VR VR 01, פסטיבל המציאות המדומה הראשון למבוגרים שנערך בסוף יוני בטוקיו, חלה עלייה ברכישות משקפי מציאות מדומה, מה שמעלה את השאלה ? הסקס עובר למציאות מדומה ? שעות ספורות לאחר פתיחת השערים הופסק האירוע ובוטל לחלוטין על ידי המשטרה המקומית, בגלל עודף מבקרים וחשש מצפיפות, עד כדי סכנת בטיחות אמתית. 

התמונות מהוועידה מראות את הצעירים כשהם מצטופפים ברחובות סמוך לשער הכניסה בהמתנה יפנית שקטה - ציבור גדול ונאמן של פורנוגרפיה של מציאות מדומה (VR) שנשאר בחוץ, לא מרוצה אך מאופק. "הובאו עשרים בחורים ברי מזל שהיו קרובים לדלת", תיאר הבלוגר היפני Eizo0000 זמן קצר לפני שהודיע על הביטול. "הגעתי לשם לפני שעה במצב רוח מרומם, אבל כבר כל האזור היה עמוס. 

 

היו כל כך הרבה אנשים ולא ניתן היה לשמור על המצב תחת שליטה." מי שעדיין הצליח לגנוב טעימה מהפסטיבל, התבונן מקרוב בחידושים הלוהטים של סצנת המין במציאות וירטואלית, כולל חומרה בדמות בובות מין מהדור החדש וגאדג'טים מיניים אחרים שכבר אמורים לספק מינית מלאכותית רב חושית.

 

בעוד הטכנולוגיה מורכבת, מערכות יחסים אינטימיות אנושיות מורכבות באותה מידה. "האנשים האלה לא מסופקים מסקס, ויודעים שנשים לא מסתכלות עליהן באור חיובי", טוען אייזו0000, ולא טורח לכלול את עצמו באותה קבוצה. "יש להם צרכים שלא נענו והם לא רוצים להפריע לאף אחד, ולכן הם פונים לעולם החדש." בינתיים, באותו עולם חדש, המבקרים התמסרו למכשירים וגאדג'טים מן המניין ומשקפי VR.

 

המבקרים בתערוכה ראו בובות מין בתנוחות על רובוטים ממוחשבים, ישבו ליד יד נשית מכנית סיליקון, או תחבו אותם לתיבה שנותנת תחושת מגע בשד בטכניקת זרימת אוויר. 

 

אתם רק יכולים לדמיין את מפגשי העבודה - בהם חלק מהנדסים, מתכנתים, כלכלנים ומפתחי מוצרים לוקחים חלק - במשרדי התאגידים סביב תהליכי פיתוח מוצרים אלה. מהצד, נראה כי הקשר בין חגיגה טכנולוגית זו למין מזדמן בהחלט.

אלה רק הצעדים הראשונים של VR Porn, שהגיעו לשיאם עוד לפניו. מי שיעז לחשוב כמה צעדים קדימה משוכנע שמעתה והלאה, הפנטזיה המינית תטפס צעד אחר צעד על סולם הטכנולוגיה, ותמתח את הריגוש של מחוזות חדשים: היא תספק לצרכנים סרטים המשתמשים בסביבה פורנוגרפית של 360 מעלות, אלה הנועזים ישתמשו במשקפי VR בחדרי המיטה שלהם, כפי שהם משתפים בסצנת המין שלהם - דמויות וגלימות נמשכות ומופשטות. יחד עם זאת, תתקיים סצנת סקס סוערת בחדרים וירטואליים ברשת, שתארח מפגשים מיניים מרוחקים מכל סוג, צורה או דרך - כיד הדמיון הטוב. 

 

מפגש זה - בין מודל מיני למודל עסקי - מעורר גועל נפש וחששות רבים. "זהו טרנד צפוי, כמעט טבעי, כשאתה מסתכל על האינטרנט כמדיום שעיקר השימוש בו הוא לתכני פורנו. המדיום הטכנולוגי של המציאות המדומה יהפוך את החוויות האנושיות למוחשיות כל כך, וזה בטח ישמש כדרך של פיתוח פורנו ", אומר ד"ר עמית קיסר, המייסד של CaesarVR, "באופן כללי, טכנולוגיות חדשות מאפשרות חוויות אנושיות בסיסיות ללא ההקשר שבו הן נטועות וצומחות. הסיבה לכך שיש משיכה כה אינטנסיבית לפורנו ברשת היא שהיא מאפשרת חוויה מסוימת של סקס ללא המעטפת שמלווה תמיד את יחסי מין ומשמעויות חברתיות, ביניהם דתיים.

 

ניתן  צפות בפורנוגרפיה באמצעות משקפי מציאות מדומה ולגרום למוח להרגיש ריגוש של מפגש מיני. פורנו וירטואלי הוא סוג חדשני של בידור למבוגרים ולא רק.

כדי ליצור פורנו וירטואלי אמיתי, השחקנית, או פחות נפוצה השחקן, לובשת נקודות לכידת תנועה זעירות העוקבות אחר תנועותיה. יותר ממאה מצלמות מצלמות אותה ומבטיחות שכל תנועה וחלק בגוף יתפסו. היא עושה תנוחות שונות והבעות פנים, ומאפשרת ליוצרי הפורנו הווירטואלי ליצור גרסא ריאליסטית שלה לסרטון שלהם. בכל אחת מהקלטות היא מתאמנת בתנועת שרירים שונה. זה מאפשר למפיקים למתוח תנועות שונות יחד כדי ליצור כמעט כל הבעת פנים או תנועה פיזית.

 

לאחר סיום העבודה, הצרכנים יכולים לצפות בה באמצעות אוזניות מציאות מדומה כמו Oculus Rift ו- Samsung Galaxy VR. זה נותן את התפיסה שהצופה נמצא באותו החדר בו מוצגת הכוכבת הבוגרת. נראה שכוכב זה מגיב לדבריו ולמעשיו של הצופה, מה שהופך את הצפייה בפורנו הווירטואלי לפעיל בהרבה מאשר צפייה בפורנוגרפיה מסורתית. ממשק המציאות המדומה יכול להתחבר לאביזרים מעולם האמת כמו דילדואים וויברטורים כדי לשפר את החוויה.

 

בחברות הפרנו יודעים שהצופים יכולים לשמש פורנו וירטואלי ליצירת קשרים וירטואליים. במקום הנאה מבודדת, החברות יוצרות עולם שבו האווטרים  שלכם הם שמקיימים את היחסים על ידי וויברטור בלוטוס..

 

ישנם סרטונים פורנוגרפיים פחות מתקדמים המכונים גם פורנו וירטואלי. עם זאת אלה פשוט נקודת מבט של קטעי וידאו פורנוגרפיים שצולמו בפנורמה 360 וזה ממש לא פורנו מציאות מדומה, בשביל זה תהיו צריכים קווסט כדי להנות. 

 

מציאות מדומה יכולה לשפר את החוויה המינית בין בני זוג. ולתת לאנשים שאין להם את היכולת להגיע לפורקן, מה שיסיע להעלים את הזנות או ההפך.


כתבה על ידי עמית קיסר מציאות מדומה ישראל