כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים, ניתן לשלם במזומן בלבד.  09-8320333 רב קווי  מוקד עשרים וארבע שבע. 
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה. 
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.

 
חפש
ניתן לשלם בהעברה בביט או ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח.
טיפול במציאות מדומה לגיל הזהב

שמרו על זיכרונות
חקרו את העולם
חזרו אל המקום האהוב עליכם
שחקו משחקים
צרו יצירות אמנות

מציאות מדומה ישראל בנתה והתאימה חבילות מוכנות מראש שתפקידן להביא מציאות מדומה (VR) לבני גיל הזהב ולאנשים עם מוגבלות בניידות. במציאות מדומה ישראל אנו רואים אותו ככלי להעשרה ולהעצמת אנשים בטיפול בזיכרון, דיור מוגן, בתי חולים ועוד. ככל שההשפעה שלהמציאות מדומה גדלה, אנו במציאות מדומה ישראל נחושים, לא לאפשר לדורות מבוגרים להחמיץ את ההיתרונות של המציאות מדומה גם 
לגיל הזהב.

קשה לעיתים קרובות לתאר מה זה מציאות מדומה לגיל הזהב למישהו שטרם התנסה בכך בעצמם. זו הסיבה שאנו מציעים ניסיון בתשלום סמלי לכל קשיש,  מרגש לחזות באותו הרגע בו המשתתפים מנסים את משקפי המציאות מדומה והם מבינים שהם באמת מרגישים שהם נמצאים במקום אחר. החדר נעלם והם נמצאים כעת על חוף ים, בגינה או יושבים מול מגדל אייפל.

אתם יותר ממוזמנים לקרוא על השירותים השונים שלנו באתר ולצפות בגלריית התמונות שלנו בכדי ללמוד עוד על האופן בו מציאות מדומה ישראל משתמשת בטכנולוגיה חדשה זו ב
מציאות מדומה לגיל הזהב, מדובר בנכס חשוב לקהילות המזדקנות שלנו!

טיפוח זיכרון


מציאות מדומה לגיל הזהב "אם אתם מדוכאים או מורדים, פשוט תרכיבו את המשקפיים וכנסו למטריקס, זה פשוט מרגיע וגורם להרגשה שאתם במקום שמח."


אווירה


מציאות מדומה לגיל הזהב "מעולם לא חשבתי שאנסה אי פעם משהו כזה. הנחתי זוג משקפי מציאות מדומה ופתאום אני שוב בסלון הישן שלי! זה מדהים ואני עדיין לא מצליח להתגבר על זה. עמית קיסר ממציאות מדומה ישראל אפילו התיישב איתי והראה לי איך להשתמש בכל הכפתורים, והנה אני לומד להסתובב בעולמות אחרים! "


ניסיון של עצמאי בן 85

מציאות מדומה ישראל יצרה חוויה חדשה עבור אחותי הגדולה שאובחנה לאחרונה עם דמנציה. הסיור הווירטואלי גרם לשינוי חיובי ומשפיע בניגוד לטיפול הרגיל. מוזיקת חוף שמנגנת האהובה עליה משנות ה -60  והסיור החזותי בדירת החוף המשפחתית הישנה שלה. בכסא הגלגלים שלה חייכה והתנדנדה למקצב הצלילים. היא לא מיהרה להסיר את המשקפי מציאות מדומה, אותי זה מלהיב, שכן הטיפול מציע שינוי תלת ממדי מהמציאות המוגבלת של דמנציה ועשוי לעורר זיכרונות מימים שמחים יותר. "

"זה לקח אותי למקום אמיתי ולא אמיתי. חוויתי מפלים, שוברי קרח, שוניות אלמוגים מהסוג הווירטואלי שהעניקו לי חוויה של דברים ומקומות שלא הייתי הולכת או לא הייתי יכולה ללכת ואני נהנה מאוד. חוויה נהדרת. "

 
נכתב על ידי עמית קיסר,מציאות מדומה ישראל 2013

ניתן לקבל עוד מידע וחדשות בעמוד החדשות שלנו , בעמוד הפייסבוק שלנו או בערוץ היוטיוב.