098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
טיפול במציאות מדומה לגיל הזהב

שמרו על זיכרונות
חקרו את העולם
חזרו אל המקום האהוב עליכם
שחקו משחקים
צרו יצירות אמנות

מציאות מדומה ישראל בנתה והתאימה חבילות מוכנות מראש שתפקידן להביא מציאות מדומה (VR) לבני גיל הזהב ולאנשים עם מוגבלות בניידות. במציאות מדומה ישראל אנו רואים אותו ככלי להעשרה ולהעצמת אנשים בטיפול בזיכרון, דיור מוגן, בתי חולים ועוד. ככל שההשפעה שלהמציאות מדומה גדלה, אנו במציאות מדומה ישראל נחושים, לא לאפשר לדורות מבוגרים להחמיץ את ההיתרונות של המציאות מדומה גם לגיל הזהב.

קשה לעיתים קרובות לתאר מה זה מציאות מדומה לגיל הזהב למישהו שטרם התנסה בכך בעצמם. זו הסיבה שאנו מציעים ניסיון בתשלום סמלי לכל קשיש,  מרגש לחזות באותו הרגע בו המשתתפים מנסים את משקפי המציאות מדומה והם מבינים שהם באמת מרגישים שהם נמצאים במקום אחר. החדר נעלם והם נמצאים כעת על חוף ים, בגינה או יושבים מול מגדל אייפל.

אתם יותר ממוזמנים לקרוא על השירותים השונים שלנו באתר ולצפות בגלריית התמונות שלנו בכדי ללמוד עוד על האופן בו מציאות מדומה ישראל משתמשת בטכנולוגיה חדשה זו במציאות מדומה לגיל הזהב, מדובר בנכס חשוב לקהילות המזדקנות שלנו!

טיפוח זיכרון

מציאות מדומה לגיל הזהב "אם אתם מדוכאים או מורדים, פשוט תרכיבו את המשקפיים וכנסו למטריקס, זה פשוט מרגיע וגורם להרגשה שאתם במקום שמח."


אווירה

מציאות מדומה לגיל הזהב "מעולם לא חשבתי שאנסה אי פעם משהו כזה. הנחתי זוג משקפי מציאות מדומה ופתאום אני שוב בסלון הישן שלי! זה מדהים ואני עדיין לא מצליח להתגבר על זה. עמית קיסר ממציאות מדומה ישראל אפילו התיישב איתי והראה לי איך להשתמש בכל הכפתורים, והנה אני לומד להסתובב בעולמות אחרים! "


ניסיון של עצמאי בן 85

מציאות מדומה ישראל יצרה חוויה חדשה עבור אחותי הגדולה שאובחנה לאחרונה עם דמנציה. הסיור הווירטואלי גרם לשינוי חיובי ומשפיע בניגוד לטיפול הרגיל. מוזיקת חוף שמנגנת האהובה עליה משנות ה -60  והסיור החזותי בדירת החוף המשפחתית הישנה שלה. בכסא הגלגלים שלה חייכה והתנדנדה למקצב הצלילים. היא לא מיהרה להסיר את המשקפי מציאות מדומה, אותי זה מלהיב, שכן הטיפול מציע שינוי תלת ממדי מהמציאות המוגבלת של דמנציה ועשוי לעורר זיכרונות מימים שמחים יותר. "

"זה לקח אותי למקום אמיתי ולא אמיתי. חוויתי מפלים, שוברי קרח, שוניות אלמוגים מהסוג הווירטואלי שהעניקו לי חוויה של דברים ומקומות שלא הייתי הולכת או לא הייתי יכולה ללכת ואני נהנה מאוד. חוויה נהדרת. "

 
נכתב על ידי לארי סינגול,מציאות מדומה ישראל 2013

ניתן לקבל עוד מידע וחדשות בעמוד החדשות שלנו , בעמוד הפייסבוק שלנו או בערוץ היוטיוב.


הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021, כתב ספר על חווייתו עם מציאות מדומה, אינטליגנציה מוגברת ומלאכותית.

אולי גם יעניין אתכם: מהם משקפי מציאות מדומה? מה ההבדל בין משקפי מציאות מדומה למציאות רבודה ?

אולי גם יעניין אתכם: מציאות מדומה מההתחלה ועד היום, למי שפספס.