חפש
ניתן לשלם בהעברה בביט או ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח.
מציאות מדומה ישראל מפיקה לכם את האירוע, הזמינו אותנו לאטרקציות מציאות מדומה ממגוון רחב של אפשרויות והפעלות ואנחנו מגיעים לכל מקום בישראל.
מציאות מדומה ישראל מומחים באירועי מציאות מדומה ורבודה ואנחנו מבטיחים שגם האירוע שלכם יהיה יחודי ובלתי נתפס, בשילוב טכנולוגיותמציאות מדומה באירוע שלכם ובעזרת לווי צמוד של עמית קיסר מומחה המציאות מדומה והרבודה הכי מקצועי וותיק בישראל. 
למציאות מדומה ישראל מעל מ- 6 שנים ניסיון, שירות הלקוחות שלנו אנושי, אדיב ומקצועי, למציאות מדומה ישראל ניסיון רב בהפעלות מציאות מדומה, מיום הולדת חגיגי ועד הפקת ענק.

הפעלות במציאות מדומה ורבודה באירועים זאת חגיגה של כיף באירוע שלכם. אז כשיש לכם אירוע ? הגעתם למקום הכי נכון במזרח התיכון. אצלנו תוכלו למצוא את מיטב טכנולוגיות המציאות מדומה לאירועים לכל הגילאים ולכל אירוע שתקיימו. אנחנו במציאות מדומה ישראל מבינים את הצורך שלכם באטרקציות מיוחדות לאירוע. במיוחד לשם כך בנינו עבורכם חבילת חוויות והפעלות של מציאות מדומה ורבודה שתעשה לכם את האירוע. סוגי הפעילות שלנו כוללים הפעלה ומדריכים מקצועיים. תוכלו גם לקבל ייעוץ ללא עלות ע"י המומחים שלנו, שיעזורו לכם לבחור את הפעילות הטובה ביותר עבור הקהל שלכם.
משקפי מציאות מדומה\רבודה זה המרחב העתידי והאין סופי של של המין האנושי, מדובר בעולם של קסם וחוויה. ניתן לטייל במקומות בעולם, לשחק משחקים, לבקר בלונה פארק או בקרקס שיש בו את כל המתקנים, הכי כייפים ומפחידים בעולם.
מציאות מדומה מעוררת את אותן התחושות והרגשות זה ממש כמו לחוות זאת בעולמנו האמיתי ואנחנו במציאות מדומה ישראל פעילים מעל לשש שנים בתחום המציאות מדומה ומעל 15 שנים בתחום המחשוב והייטק, ברשותינו גם חנות פיזית היחידה בישראל בה ניתן לבוא ולהתרשם מהמגוון האין סופי של טכנולוגיות המציאות מדומה והרבודה שלנו.

 

אנחנו מפעילים עמדות של מציאות מדומה באירועים פרטיים, כנסים, תערוכות ומייצגים בארץ ובעולם.

 

ימי הולדת- בר/בת מצווה

בואו לחוות מציאות שעולה על כל דמיון. אצלנו יש את האפשרות לחבר גם עשרות ילדים לשחק בו זמנית.
התהליך פשוט, אתם מתקשרים ומספרים לנציג שלנו מה תרצו ממבחר האטרקציות מציאות מדומה שלנו לימי הולדת, ניתן להתאים אירועים ספציפית לכל ילד והסגנון יום הולדת שירצה. 
הילדים יוכלו לבחור ממגון משחקים והנציג ידע להתאים את הרמה המתאימה של המשחק או החוויה לפי גיל או בקשת הילד.

בגלל הניסיון הרב שלנו בתחום אנו מכירים את כל ההפעלות VR וכל המשחקים ואנחנו גם מציעים חבילות יצרתיות כגון יום הולדת פורטנייט מציאות מדומה.

 

אירועים למבוגרים- אירועים עסקיים

מציאות מדומה הפעלות VR למבוגרים זוהי חוויה מלאה באנדרנליין ואתם רק צריכים להוציא ניידים ולצלם את הצחוקים.

מבחר חדרי בריחה, בואו להיות גיברי על, בואו להתגבר על הפחדים הכי חשוכים, בואו להרגיש שוב צעירים.

פתרון מצויין לגיבוש עובדים, בואו להפיק לעובדים שלכם חוויה שלא ישכחו ולבדוק איזה אישיות מתחבאת אצל העובדים במשרד.

ניתן להתייעץ על ידי המומחים שלנו על מנת להתאים את מטרת האירוע למקום העבודה או על פי בקשה אישית שלכם, ניתן להביא עליכם את חדרי הבריחה הטובים ביותר, ניתן להריץ ערב צחוקים בלתי נשכח או סתם לצרוח כל הערב מהתרגשות.
משחקים משותפים ותחרויות VR בין העובדים יגרמו לכולם לצאת מהשגרה ולחזור לעבודה רעננים ומגובשים יותר.

כמו כן, ניתן להשתיל סרטוני מיתוג והסברה במשקפיים בתערוכות ובאירועים שונים. אם אתם מחפשים לבלוט מול המתחרים ולקחת את תשומת הלב של האורחים.


לסיכום: מציאות מדומה ישראל מפיקה פתרונות למגזר העסקי הפרטי, ואירועים למגזר החינוך, סימולציות, שיווק, קידום מכירות, ,כח אדם והפעלות לאירועי V.I.P והשקות כנסים טכנולוגים, פסטיבלים, אירועי חברה ופעילויות גיבוש, ובמגזר הפרטי ימי הולדת, בר\בת מצווה, מסיבות ולמעשה אירוע מכל סוג שאפשר לחשוב עליו.
לקוחותינו – עיריות וגופים, פסטיבלים , כנסים, ‘חבר’ ועוד...

יש לכם שאלות ? התקשרו עכשיו 09-83203333