חפש
מה מצפה לנו בעתיד בתחום ה- VR ?
שלום, נשמח לקבל את הערכתכם לכתבה ולכותבים שלנו באמצעות לחיצה קטנה על כפתור הלייק! תודה

מספר החברות שנכנסות לתחום המציאות מדומה\רבודה, הולך וגדל בקצב מסחרר, אבל עכשיו אחרי ההכרזה של מיקרוסופט אפשר להבין שהכפפות הוסרו ואנחנו במלחמה כוללת של חברות הענק על השליטה בטכנולוגיה החדשה\ישנה.
חברת מיקרוסופת וחברות ענק אחרות משתפות פעולה יחד על מנת לייצר מספר מכשירים מתקדמים למציאות מדומה ורבודה במחירים זולים במיוחד.

מיקרוסופט נכנסת בכל הכוח לתחום המציאות מדומה\רבודה
החזון של פייסבוק בתחום ה- VR
משקפי מציאות רבודה לסמארטפונים
כותב המאמר: עמית קיסר, מאמר בלעדי לאתר מציאות מדומה ישראל.
 
 
אולי גם יעניין אותכם:

Terry Myerson, אחד האנשים הנחשבים במיקרוסופט עלה על הבמה אתמול בכנס טכנולוגית המחר בארצות הברית וביחד עם השותפות שלהם חברות כמו: HP, LENOVO,DELL,ASUS,ACER, הם הציגו כמה מהמכשירים החדשים שלהם שעובדים על מערכת ההפעלה ווינדוס 10 עבור VR\AR.
מה שברור לחלוטין עכשיו, שמתחילה מלחמת עולם על השליטה בתחום המציאות מדומה רבודה, הלא הטכנולוגיה החדשה הולכת לסמן את סוף עידן הסמארטפון, בדיוק כמו שהסמארטפון סימן את סופו של מכשיר הביפר.
מיקרוסופט ,משיקה מערכת הפעלה של ווינדוס 10 שתתאים גם למשקפי מציאות מדומה וגם למשקפי מציאות רבודה, אבל לפני שאתם שולפים את הארנק, מיקרוסופט מודיעה שאת הדגמים החדשים שלהם יהיה ניתן לרכוש החל מהאביב של 2017.

 

במיקרוסופט, אומרים שמשקפי המציאות מדומה שלהם יהיו הראשונות בעולם שמקרינות מבפנים החוצה, לא כמו הדגמים שקיימים היום שמקרינים מבחוץ פנימה, כך שלא יהיה שום צורך להיות בחדרים נפרדים במרחב.
בניגוד למשקפי מציאות מדומה כגון HTC VIVE שעולות נורא יקר, מיקרוסופט מכריזה שמשקפי המציאות מדומה\רבודה שלהם יעלו החל מ- 299$.
עדיין לא ברור לי, מה החומרה המדוייקת במשקפי המציאות מדומה של מיקרוסופט, בכנס לא נתנו יותר מדי פרטים והכל נאמר בכלליות רבה.