098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
1. מראה פנדה פישר פרייס – 40 ש”ח
צעצוע פנדה רך לתלייה עם קליפס – בובת פנדה בצבעי קונטרסט המתאימים לתינוקות רכים, עם מראה לחקירה עצמית, עם דבורה ועלים מרשרשים משתלשלים. עם תופסן (קליפס) שמאפשר לתלות את הצעצוע בכל מקום – בעגלה, במיטה, באוטו או על התיק.הזמינו עכשיו באמזון

2. קוביות רכות פישר פרייס – 42 ש”ח
קוביות רכות לתינוקות אמזון
4 קוביות רכות ומרשרשות לתינוק. עם מגוון מרקמים עליהן, עם חיות, צורות מספרים וצבעים. מכיל צבעים קונטרסטים, מראה לחקירה וגילוי עצמיים, ומגוון צלילים שונים. צעצוע קלאסי.הזמינו עכשיו באמזון

3. קובייה מוזיקלית רכה מליסה ודאג – 50 ש”ח
קוביה מנגנת מוזיקה לתינוקותקובייה מתוקה ורכה למשחק ולימוד כוללת מראה לחקירה עצמית, בדים מתקמטים ומרשרשים, והרבה טקסטורות שונות. לחיצה על האף של החיות אפילו תשמיע צלילים ומנגינות, ויש ידיות לאחיזה נוחה ונשכנים מחוברים לחניכיים הכואבות.הזמינו עכשיו באמזון

4. כדור נשכן עם מרקמים שונים – 42 ש”ח
כדור נשכן לתינוק

כדור פעילות מקסים עם בליטות למישוש וללעיסה. עם צבעים בניגודיות גבוהה, המון מרקמים שונים וגם צלילים שונים שמשמיע הכדור. הבליטות גם מאפשרות לפעוט לאחוז בכדור ולהעביר אותו מיד ליד או לפה ובחזרה. תינוקות מתים עליו.הזמינו עכשיו באמזון

5. זוג גרביים וזוג צמידים לתינוק עם רעשני חיות – 34 ש”ח
רעשני חיותזוג גרביים ושני צמידי ידיים עם דמויות מתוקות של חיות מרשרשות למשחק והתפתחות:

משפר את ההתפתחות החושית, עוזר לתיאום קשר יד עין ומספק לתינוק משחק והנאה. אין מחזה מתוק יותר מלצפות בתינוק מנסה להגיע לצעצועים שנמצאים על כפות רגליו ותופס אותם מאושר.הזמינו עכשיו באמזון

6. בובה אינטראקטיבית אריה של V-tech – ב-45 ש”ח בלבד
בובת משחק לתינוקותבובת אריה רך אינטראקטיבי עם טבעת תלייה, עם מראה, משמיע מנגינות, שואג כשמנערים אותו, מלמד ABC, מכיל טקסטורות שונות ומשמיע רעשי רשרוש. באמצעות טבעת התלייה ניתן לחבר למיטה, לעגלה, לסלקל, למושב באוטו ולכל מקום. מתוק וקלאסי.הזמינו עכשיו באמזון

7. זחל פעילות גדול – 76 ש”ח
בובת זחל פעילות 
זחל מתוק וארוך (56 ס”מ), רק ונעים. מעולה כבובה ראשונה של התינוק. הזחל מפעיל את כל החושים: משמיע מנגינה מרגיעה, יש לו המון מרקמים שונים לפיתוח המגע החושי, עשוי צבעים בניגודיות נעימה, עם צ’ופצ’יקים בולטים ומחושים שתינוקות מחבבים במיוחד.
הזמינו עכשיו באמזון

רוצים לדעת הכל על הפעילות של התינוק שלכם כשהוא לא לידכם? קפצו לראות את חמשת האינטרקומים הכי טובים (וזולים!) לתינוקות!

8. בובת קטיפה פיל – 36 ש”ח בלבד
בובה ממולאת פילפיל חמוד ורך העשוי מחומרים עמידים באיכות גבוהה. גודלו 30 ס”מ * 30 ס”מ ומשקלו 165 גרם. בובה אהובה שיכולה שמשמשת גם פריט עיצובי כשמונחת במיטת התינוק או על השטיחון.הזמינו עכשיו באמזון


נשכנים ורעשנים
כידוע אין סוף למגוון סוגי הנשכנים לתינוקות, ואת כולם אפשר למצוא ביותר זול אונליין מחו”ל. לדוגמא, את נשכני נובי (Nuby) הפופולריים תמצאו בשליש מחיר באמזון (בהשוואה לארץ). חסכנו לכם זמן והנה מה שמצאנו:

1. נשכן מחזיק מפתחות NUBY – ב-13 ש”ח (במקום 55 ש”ח בארץ)נשכנים לתינוקות
מחזיק מפתחות מעולה עם נשכנים עם מבנה מיוחד שמותאם לצורת החניכיים ולסת התינוק. מכיל בפנים ג’ל קירור שאם מניחים במקרר –  מסייע להרגיע את החניכיים של התינוק. ללא BPA כמובן.

צורת מחזיק המפתחות אהובה מאוד על הקטנטנים והיא מסייעת להם לאחוז בצרור היטב.


הזמינו עכשיו באמזון

2. נשכן שמיכה NUBY – ב- 27 ש”ח (במקום 55 ש”ח בארץ)
שמיכת נשכןשמיכת נשכן קלאסי ואיכותי מבית נובי. עם דמות צבעונית ושמחה באמצע ונשכנים צבעוניים בצדדים. הבד מרשרש כאשר מקמטים אותו והדמות משמיעה קול כאשר לוחצים עליה. עוד מוצר חובה בזיל הזול.


הזמינו עכשיו באמזון

👈 ואיפה מוצאים את הטיולון המעולה והפופולרי של YOYA במחיר הכי זול? מצאנו לכם את כל התשובות כאן!

3. נשכן פיצה פישר פרייס – 17 ש”ח
נשכן לבקיעת שיניים לתינוקנשכן מתוק ומעולה לחניכיים דואבות בצורת משולש פיצה צבעוני. עשוי סיליקון איכותי ללא ביספנול A, המרגיע את החניכיים. את הפיצה אפשר לכווצץ, לקמט, והיא משמיעה רשרושים נעימים. צעצוע קל ומשקל ונוח לאחיזה לידיים הטנות,עוזר לפתח מיומנות תיאום קשר עין יד.


הזמינו עכשיו באמזון

4. מארז ענק של 10 רעשנים ונשכנים – 83 ש”ח
מארז ענק מושלם במחיר פצצה – עשרה נשכנים ורעשנים, כל רעשן משמיע צלילים אחרים, מכיל טקסטורות שונות ומפתח מיומנות מוטורית עדינה אחרת.


הזמינו עכשיו באמזון

👈 וכל חבילת הנשכנים המפוארת הזאת תיכנס לכם בקלות בתיק ההחתלה לעגלה שלכם (לחצו על הקישור כדי לראות איפה מוצאים תיקי החתלה אופנתיים – במחיר מעולה)

5. זוג רעשנים פישר פרייס –  17 ש”ח בלבד
רעשן לתינוק פישר פרייסרעשנים איכותיים של פישר פרייס בגודל המתאים בדיוק לאחיזה של הידיים הקטנטנות. מצד אחד רכים ומצד השני משקשקים ומשמיעים צלילים. מותג מוביל במחיר מדהים.

הזמינו עכשיו באמזון

6. נשכן מרשרש עם כדורונים – 10 ש”ח בלבד (במקום 40 ש”ח בארץ)
נשכן מרשרשנשכן נוח לאחיזה, שאפשר לשקשק אותו ולסובב אותו, לנגוס בו ולשחק בו. מספק תעסוקה ומרגיע חניכיים כואבות.

הזמינו עכשיו באמזון


טרמפולינות וג’אמפרים לתינוקות

7. טרמפולינה עם רטט Bright Starts – ב- 184 ש”ח (במקום 300 ש”ח בארץ)
טרמפולינה לתינוקות bright starsעבור הטרמפולינה הזו, בארץ תאלצו להיפרד ממינימום 300 ש”ח. עוד טרמפולינה קפיצית עם מצב רטט להרגעת התינוק. גם כאן הקשת היא עם צעצועים מסתובבים, וניתנת להסרה והכיסוי כביס במכונה.


הזמינו עכשיו באמזון

8. ג’אמפר תלוי של Bright Starts – ב-70 ש”ח (במקום 190 ש”ח בארץ)
ג'אמפר לתינוקותג’אמפר שמתחבר בקלות לכל משקוף ללא צורך בהתקנה והרכבה. מספק לתינוק המון כיף והנאה – הוא קופץ וקופץ ומתנדנד לצדדים, מרגיש גדול שהוא מסוגל לעמוד ולצעוד.  אין דבר שתינוקות אוהבים יותר.

לג’אמפר מחוברות תגיות צבעוניות למשחק, מישוש וכיווצ’וץ’.

הג’אמפר קליל ונייד – אם עוברים חדר או נוסעים לבית של סבתא, פשוט לוקחים איתכם את הג’אמפר ותולים על משקוף חדש (זאת הודות למסגרת קלת המשקל והתפעול הידידותי). מוצר מעולה שתינוקות מתים עליו , ולהורים הוא מספק את האפשרות רגע להניח את התינוק ולתקתק כמה עניינים נוספים בבית (כוס קפה מישהו?)

מתאים לשימוש עד למשקל של 11.7 ק”ג
הזמינו עכשיו באמזון

משטחי פעילות ואוניברסיטאות
גם כאן כידוע המחירים בארץ גבוהים בהרבה מאמזון ואלי אקספרס. בכתבה הזו מצאנו לכם משטחי פעילות מעולים במחירים מגוחכים באלי אקספרס, אבל באמזון אפשר למצוא את המותגים המקוריים – במחירים זולים בהרבה מישראל.

1. אוניברסיטה לתינוקות עם צלילים, אורות וקשת – 226 ש”ח (במקום 180 ש”ח בארץ)
אוניברסיטה לתינוקמזרן רך ונעים, עם קשת פעילות רכה וצבעונית, נשכנים וצעצועים תלויים, וכפות הרגליים דוחפות ורוקעות על בית עם קלידים שמשמיע צלילי פסנתר.

הזמינו עכשיו באמזון

2. משטח פעילות מעודד זחילה המתקפל לתיק – 108 ש”ח (במקום 260 ש”ח בארץ)
משטח פעילות מעודד זחילהמשטח פעילות מיוחד ויפהפה, רך ונעים לסביבת פעילות נעימה, בקוטר 150 ס”מ, נכנס בקלות לתיק נשיאה עם כתפיות וקל לקחת אותו לכל מקום על מנת שאפשר יהיה להניח את התינוק בבטחה בכל מקום. עשוי אריג עמיד לכתמים וניתן לכביסה במכונה.

משתתף במבצע משלוח חינם מעל 49 דולר.


הזמינו עכשיו באמזון

3. משטח פעילות עולם החיות שניים באחד –  73 ש”ח (במקום 240 ש”ח בארץ)
משטח פעילות מתקפל לתיק
משטח פעילות מתקפל בקוטר של 110 ס”מ. המשטח העגול ובעל הצבעים העדינים, מתקפל לתיק שקל ונוח לשאת אותו ממקום למקום. עשוי אריג רך מכותנה באיכות גבוהה. ניתן לכביסה במכונה.

זכאי למשלוח חינם מעל 49 דולר.


הזמינו עכשיו באמזון

4. שטיח פעילות כבשה רכה – 121 ש”ח בלבד
שטיח פעילותשטיח כיבשה מהמם רך ונעים במידות 76*76 ס”מ, עם ריפוד בעובי 5 ס”מ, מתקפל בקלות ומותאם במיוחד לתינוקות עם עיניים שלא ניתנות לתלישה, מושלם לזמן הבטן של התינוק. ניתן לכביסה במכונה. משתתף במבצע משלוח חינם.


הזמינו עכשיו באמזון

צעצועים מעץ
באמזון יש מגוון מהמם של צעצועי עץ איכותיים. לדוגמא, כל הצעצועים המבוקשים של מליסה ודאג זולים יותר באמזון מאשר בכל חנות בארץ. הנה מה שמצאנו לכם, במחירים הכי טובים:


1. קוביית פעילות משולבת מעץ – 97 ש”ח 
קוביית פעילות מעץ לתינוקותקוביית פעילות עשויה עץ בטוח ועמיד בעלת קצוות חלקים, צבוע צבעים לא רעילים על בסיס מים.

הקובייה מספקת 6 פעילויות שונות המעודדות גירוי חושי והתפתחות קוגניטיבית: מבוכים עם חרוזים, חשבונייה של פעם לראשית ספירה, חיפושית, שעון ועוד פעילויות.הזמינו עכשיו באמזון

2. מגדל טבעות מליסה ודאג – 28 ש”ח במקום 50 ש”ח בארץ
מגדל טבעות צעצוע התפתחותמגדל טבעות קלאסי של מליסה ודאג הכולל 8 טבעות ובסיס (כולם מעץ מלא). מעולה להיכרות עם צבעים, צורות וגדלים. הכל מותאם לקטנטנים – מעוגל וצבע לא רעיל. בנוסף השחלה ושליפה של טבעות ממגדל הטבעות משפרים את מיומנות תיאום יד עין ואת כישורי המדידה שלה הפעוט.


הזמינו עכשיו באמזון

3. רכבת מעץ מליסה ודאג – 42 ש”ח (במקום 120 ש”ח בארץ)
רכבת צעצוע מעץרכבת מעץ עם קטר ושני קרונות וגם שלוש חיות מעץ שיכולולת להיכנס ולצאת מהרכבת. הקרונות מתחברים ביניהם בפשטות ואת הרכבת אפשר למשוך בחוט ולהסיע אותה. מעודד התפתחות מוטורית עדינה. אורך הרכבת כ-  14 ס”מ.


הזמינו עכשיו באמזון

פאזלים מעץ
פאזלים מעץ בארץ עולים 60-70 ש”ח, ובאמזון תמצאו אותם ב-35 ש”ח בלבד!


1. פאזל חיות מהמם עם ידית ג’מבו לפיצפונים – 34 ש”ח 
פאזל חיות מעץפאזל מתוק של ג’ירפה, נמר ואריה עם ידית ג’מבו בתור אף (נועד להקל את האחיזה בחלקי הפאזל לידיים הקטנטנות). מתחת לחתיכות הפאזל יש תמונות תואמות, הפאזל מעודד התפתחות מוטורית עדינה. מידות הפאזל 35*20 ס”מ.


הזמינו עכשיו באמזון

2. פאזל חיות מעץ מליסה ודאג – 35 ש”ח (במקום 70 ש”ח בארץ)
פאזל מליסה ודאגפאזל חיות מטריף עם מרקמים שונים על כל חיה וגם מראה במרכז לוח הפאזל! החלקים כוללים חתלתול, גור, ארנב וציפור, ומתחת לחתיכות הפאזל יש ציורים של החיות. הפאזל מעודד התפתחות חושית, ותיאום קשר עין יד. מידות: 25*25 ס”מ.


הזמינו עכשיו באמזון


צעצועים לאמבטיה

1. מארז צעצועים לאמבטיה – 45 ש”ח
צעצועים לאמבטיהמארז מעולה של  3 ספרים רכים ו-4 צעצועים לחיצים לשדרוג חווית האמבט של התינוק. בספרים מודפסות דמויות ברורות ומתוקות, במיוחד לגיל הרך.

דפי הספר לחיצים ומשמיעים צליל כשמועכים אותם. הספרים ללא תפרים, והצבע אינו דוהה, הודות להדפסה דיגיטלית באיכות גבוהה כוללת צבעים בהירים יותר, איורים ברורים יותר.  בנוסף 4 חיות ים מתוקות ולחיצות.


הזמינו עכשיו באמזון

2. מארז 20 מדבקות אמבטיה מליסה ודאג – 45 ש”ח
מדבקות לאמבטיה מליסה ודאג20 יחידות מוקצפות למשחק באמבט שנדבקות לצדדים של האמבטיה או לאריחי הקירות: יצורי ים, בנות ים, טירות ואונייה. מגיע עם אריזה שמתאימה לתלייה באמבט.


הזמינו עכשיו באמזון

3. תמנון השחלת טבעות לאמבט NUBY – ב-33 ש”ח
משחק השחלה לאמבטיהמשחק אליפות לאמבט – השחלת טבעות על גבי תמנון חייכן שצף בעצמו על המים. איזה כיף לעשות אמבט! ללא BPA  מסייע לחיזוק קשר יד עין.
הזמינו עכשיו באמזון

4. סט 4 בועות שקופות צפות לאמבט – 35 ש”ח
בועות צפות במים – בכל בועה שקופה מסתתרת הפתעה – דמות או חרוזים צבעוניים מרשרשים ומסתובבים. כיף גם באמבט וגם מחוצה לו.הזמינו עכשיו באמזון

צעצועים מוזיקליים

1. מארז חיות מוזיקליות מעץ מליסה ודאג – 62 ש”ח (במקום 100 ש”ח בארץ)
צעצוע מוזיקלי לתינוקות6 חיות ספארי מעץ שמשמשות גם ככלי נגינה- תוף אריה, ג’ירפה שמגרדים לה את הגב והיא משמיע צליליים, ההיפופוטם שהוא קסטנייטה, הקרוקודיל הוא מצלתיים והפיל עם אוזניות מקליקות. חגיגה לעיניים ולאוזניים.

עשוי חומרים איכותיים, עם קצוות מעוגלים וחלקים מותאם לתינוקות.


הזמינו עכשיו באמזון

2. בייבי איינשטיין צעצוע מוזיקלי – 31 ש”ח
בייבי איינשטיין צעצוע מוזיקלי11,000 פידבקים לצעצוע בייבי איינשטיין הפופולארי הזה, מפתח שמיעה מוזיקלית כשהוא משמיע 7 מנגינות קלאסיות. יש אפשרות לכוון את עוצמת הקול המועדפת.

הצעצוע בדיוק בגודל מותאם לידיים קטנטנות של כמה חודשים והוא מכיל נשכני חרוזים צבעוניים, נדרשות 2 בטריות AA (לא כלולות).


הזמינו עכשיו באמזון

3. פסנתר לפעוטות פישר פרייס – 30 ש”ח (במקום 80 ש”ח בארץ)
כלי נגינה לפעוטות פישר פרייס4 סוגי צלילים לבחירה: צלילי ברווז, צלילי פרה, צלילי פסנתר, ומספרים ואותיות באנגלית. מכיל אורות, שירים וצלילים

וידית נשיאה קלה שקל לקחת איתך ממקום למקום. 3 סוללות AA כלולות.הזמינו עכשיו באמזון

4. סט כלי מוזיקה מעץ – 87 ש”ח בלבד (במקום 150 – 170 ש”ח בארץ)
כלי מוזיקה מעץ לילדיםערכת גלי נגינה ענקית (וגם מגדל טבעות!), כולם מעץ. כולל תיק נשיאה המכיל: קסילופון, תוף מרים, רעשן פעמונים, רעשנים וקסטנייטה לחינוך מוזיקלי ולפיתוח חוש הקצב. כיף גדול ומחיר פצצה.הזמינו עכשיו באמזון

צעצועי גרירה ודחיפה

1. הליכון  דחיפה פישר פרייס – 104 ש”ח כולל משלוח
הליכון לתינוקות פישר פרייסצעצוע דחיפה לפעוטות הלומדים ללכת בכוחות עצמם. הפעוטות לומדים סיבה ותוצאה כשמגלים שדחיפה גורמת לכדורים להסתובב ולהרעיש ואילו דחיפה חזקה יותר ומהירה יותר גורמת לכדורים לנוע מהר יותר. כך מעודד ההליכון את הפעוט לנסות ללכת מהר יותר ויותר.


הזמינו עכשיו באמזון

צעצועים התפתחותיים

1. מוט השחלה טבעות פישר פרייס – 17 ש”ח

מוט השחלה קלאסי – תינוקות קטנים יאהבו לאחוז, להחזיק, לנער ולחקור את חמש הטבעות הצבעוניות.

לטבעת העליונה יש משטח מבריק ובתוכה חרוזים צבעוניים ומסתחררים היוצרים צליל רשרוש. כאשר התינוק מוכן לשבת ולערום, הם יכולים לערום את הטבעות על העמוד ולהכות בבסיס המתנדנד כדי לגרום לו להתנדנד קדימה ואחורה.

פעילות הערימה מסייעת לפתח תיאום עין-יד וחושפת את התינוק לרעיון של גודל יחסי, כאשר התינוק לומד למיין ולערום את הטבעות מהגדולה ועד לקטנה ביותר.


הזמינו עכשיו באמזון

2. קוביית פעילות וי טק – 62 ש”ח (במקום 130 ש”ח בארץ)
קוביית פעילות מעודדות מחקר וגילוי, ניסוי וטעייה. 4 כפתורים המשמיעים קולות של חיות ומהבהבים. 14 פיצ’רים אינטראקטיביים לפיתוח מוטוריקה עדינה ותיאום קשר יד עין. משמיע צלילים לעידוד זחילה, מנגנת 25 מנגינות שונות. עשוי פלסטיק נטול  BPA.


הזמינו עכשיו באמזון

3. פרת פעילות מוזיקלית V-Tech – ב-
פרה מהממת רכה ונעימה להתכרבלות, הכוללת הרבה מרקמים להתפתחות חוש המישוש של התינוק. הכפתורים הגדולים מאירים ויש 30 שירים שהפרה יודעת להשמיע! נדרשות שתי בטריות AA להפעלה.


הזמינו עכשיו באמזון
​​​​​​​
מקווים שהצלחנו לחסוך לכם כמה מאות שקלים והמון זמן 😊
אולי גם יעניין אותכם: