098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
לפני שרצים לקנות משקפי מציאות מדומה, חשוב שתדעו כמה דברים, משקפי מציאות מדומה זה למעשה משקפיים שדרכם רואים תמונה או סרט בתלת מימד בשלוש מאות שישים מעלות.

השינוי הגדול בטכנולוגית התלת מימד במקרה הזה, זה שהמסך נמצא ממש קרוב לעיניים של המשתמש, הדברים שצריך כל אדם שרוכש משקפי מציאות מדומה לשאול זה מה לגביי קרינה ? או האם זה מזיק לעיניים ? ומכיוון שמדובר בנושא מאוד חשוב אני אסביר במדויק.

לגביי שאלת הקרינה במשקפי מציאות מדומה מבוססות סמארטפונים מין הסתם הקרינה גבוה יותר, יש דגמים של משקפי מציאות מדומה שיש להם רמת קרינה אפסית , בסמארטפונים לדוגמא מומלץ להעביר את הסמארטפון למצב טיסה בזמן השימוש. 

העדשות, פה זה ממש לא משחק, מדובר בעיניים שלכם או של ילדכם ולכן צריך לשים לב שמדובר בעדשות באופטיקה טובה על מנת לא לגרום לנזק, חשוב לציין שהחברות המוכרות והגדולות מיצרות עדשות באיכות טובה, לעומתם, בדגמים הזולים, העדשות שיותקנו יהיו עדשות פלסטיק זולות בדרך כלל, העלולות לסכן את עיני המשתמש במשקפי מציאות מדומה.

דבר נוסף שצריך לבדוק,  משקפי מציאות מדומה חייבים להיות נוחות, לשבת טוב על האף, לא ללחוץ על הפנים וגם שכמה שפחות אור יכנס לתוך המשקפיים. 

דבר נוסף וחשוב שצריך לבדוק, שימו לב שהמשקף יהיה מרופד בבד ספוגי נוח ונושם, שנותן לאוויר מתוך משקפי המציאות מדומה לצאת החוצה, בכדי שלא ישארו אדים על העדשות מה שיפריע לכם לראות בעדשות, בנוסף, חשוב שהספוג ידע לקלוט אוויר קר מבחוץ על מנת שלא יהיה חם בתוך משקפי המציאות מדומה, חשוב לציין שבחלק ממשקפי המציאות מדומה משתמשים בסיליקון ולא בספוג מומלץ לא להתקרב.

רצועת הראש, רצועת הראש היא למעשה מה שמחזיק את משקפי המציאות המדומה על הראש שלנו, חשוב שהרצועה תדע לתמוך בצורה הטובה ביותר ותתלבש על הראש בצורה נוחה, לכן תבדקו שהרצועה מתאימה לכל המידות לא לכולנו ראש זהה.

חשוב לבדוק שלמשקפי המציאות המדומה יש פוקוס שבו נוכל להשתמש על מנת לכוון טוב את העדשות.

במידה ואתם משחקים בגוגל קארדבורד תבדקו שלמשקפי המציאות המדומה שלכם יש כפתור מגנטי של פרוייקט משקפי המציאות המדומה של גוגל קארדבורד, על מנת שתוכלו לשחק בכל המשחקים, לא תמיד כיף לשחק בג'ויסטיק ורוצים לשחק בנוחות ובפשטות מה שגם לא צריך ג'ויסטיק בכל המשחקים.

ולא פחות חשוב, תמיכה במוצר, תשאלו את עצמכם, במידה ויש לכם משקפי מציאות מדומה  איך מפעילים ? תדעו להפעיל סרטים ללא הדרכה ? תדעו לחבר את משקפי המציאות המדומה למחשב בכדי לשחק משחקי מחשב ? תדעו לצלם סרטונים ותמונות בשלוש מאות שישים מעלות ? ועוד...
בשורה התחתונה, לאדם הממוצע אין ידע רב בתחום הטכנולוגי החדש ולכן חשוב שתהיה תמיכה או פורום, פשוט על תקנו משקפי מציאות מדומה ללא תמיכה.

אני מקווה מאוד שהמאמר הזה עזר לכם לעשות קצת סדר, לנו "במציאות מדומה ישראל" עומד לרשותכם פורום פתוח לכולם וגם פורום v.i.p עבור לקוחות האתר.

 
 
פלייסטישן 5 מה אנחנו יודעים ?