098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
סרט הזרוע של Myo כיום קורא חמש מחוות שונות, ויכול לשמש כשלט מתוחכם לדברים כגון מדיה, יצירת מוזיקה, אוטונומיה של הבית, משחקים, טלפונים חכמים, משקפיים חכמים, ועוד. זה מאפשר שליטה מרחוק עבור אנשים עם ידיים עסוקות, כמו רופאים או אנשים שעובדים עם כפפות, או בסביבות רועשות כמו רצפת מפעל, במקום בו אין יכולת להתשמש בשליטה קולית.
כאשר מדובר על העתיד, אף אחד לא יכול לדעת. גם לא אנחנו. אף פעם לא היה משהו כמו סרט הזרוע של Myo בעבר, וכאשר העולם ישיג את מה שהטכנולוגיה הזו מסוגלת לעשות, יהיה לנו דור של טכנולוגית מדע בדיוני שהעולם שלנו אף פעם לא ראה כמותה.
אנחנו לא יכולים לחכות לגבול הבא. מה מרגש אותך ביותר לגבי העתיד שבו תוכל "לענוד" את המחשב שלך ולשלוט בדברים באמצעות הידיים שלך? 
ישנן שתי תשובות לכך. ראשית, זה מאוד קשה ליצור זיהוי של מחוות ותנועות ידיים של כל אדם באופן פרטי. השרירים ומבנה השלד של כל זרוע הם ייחודיים: מה שנראה כמו ריווח אצבעות ביד אחת, יכול להיראות כמו "יד מקורננת" (אגרוף האצבעות ופתיחה של האצבע והזרת בלבד) ביד אחרת וכן הלאה. כמו כן סרט הזרוע של Myo צריך להיות יכול לעבוד בכל מצב וזווית של היד שלך: אתה אמור להיות יכול להעביר מצגת, להחליק בין שקפים, להעביר לאדם הבא (במצבים שונים וגם בצורה הפוכה) וזה צריך לעבוד בצורה מושלמת לאחר תיאום נכון בין המחוות הפיזיות. כל מי שקורא את זה ושעבד עם EMG בעבר, יודע עד כמה קשה המשימה הזו. לקבל קריאה מדויקת ומוצלחת מחיישני EMG זה אתגר אפילו בסביבה יציבה כשל בית חולים. שלא להזכיר את העובדה שבעל מנת לקבל קריאה נכונה של EMG בבית חולים, הם מסירים את השיער שלך ומורחים ג'ל מוליך. כאשר אחיות ורופאים שולטים במכשיר הם סרט הזרוע של Myo הם יהיו לגמרי מרוצים.
 
אז זו הסיבה הראשונה: מיון וסיווג. בכדי לאפשר לסרט הזרוע של Myo להבין בוודאות מה אומרים לו, מבלי לקרוא מחוות "מומצאות" שלא ניסית להביע, נדרשת עבודה רבה במעבדות של Thalmic. גאוני המתמטיקה שם בנו חדר מלחמה רק כדי לפצח את העניין הזה, והם בפועל חיים שם מוקפים בנוסחאות. וקופסאות פיצה.
 
זו בעיה לטווח קצר. כעת, כאשר שולחים סרטי זרוע של Myo ללקוחות נוספים, וכשהם משתפים את מאגר המידע שלנו במחוות הפיזיות שלהם, מערכת הזיהוי נהיית טובה יותר בכל יום. בעזרת נתונים מזרועות קטנות, שעירות או של מטפסי הרים, אנחנו לומדים יותר על האופן בו הן מתפקדות, ומשפרים את סרט הזרוע של Myo לקרוא אותן.
 
זו סיבה נוספת מהסיבות הרבות שבגללן אנחנו אוהבים את קהילת המפתחים והמתכנתים שלנו כל כך. הם מתמודדים עם כל האתגרים המוקדמים שמתלווים ליצירה של המצאה חדשה לגמרי בעולם, ומתוך האפליקציות שלהם, הם מפתחים סביבה ממוחשבת חדשה המונעת על ידי מחוות גוף. הסבלנות, הדמיון, המשוב והנתונים שלהם, הם בעלי ערך בלתי ניתן לשכפול כשאנחנו רוצים לשפר את סרט הזרוע של Myo. בייחוד הסבלנות שלהם.
 
לסיבה השנייה אין קשר לסרט הזרוע של Myo. זה קשור לעולם שלנו.
 
תסתכלו על השלטים שמסביבכם כיום. מה אתם רואים? כנראה משהו שנראה כמו קופסה עם כפתורים, נכון?
היום נדבר על צמיד הזרוע של Myo הוא דרך קיצור בין המוח שלך והטכנולוגיה. זה יחסוך לך זמן, אבל זה גם יצור דרך קיצור בין הידיים שלך, על ידי קריאת אותות חשמליים מהמוח שלך בזמן שהם עדיין בזרוע שלך. זה כמו להפוך מחשבה לפקודה עבור מכשיר.
שילוב של חמש תנועות מובחנות - נפנוף שמאלה, נפנוף ימינה, ריווח אצבעות, אגרוף והצמדת אגודל לזרת - עם תנועה, סרט הזרוע של Myo יהפוך את היד שלך לשלט טכנולוגי.
היישר מהקופסה, המכשיר יכול לשלוט בנטפליקס, נגן המדיה VLC ו- iTunes במחשב שלך ממרחק. הוא יכול לשלוט במטוס זעיר של Parrot.AR ובצעצועים של Sphero. הוא יכול לשלוט ממרחק על טכנולוגיה של בית חכם. הוא יכול לשלוט בתוכנות של מצגות כמו PowerPoint, Keynote ו-Adobe Acrobat. והוא יכול לשלוט על נגינת מוזיקה ממכשיר האנדרואיד או iOS שלך ומטאבלטים בעזרת חיבור בלוטות' חכם.
 
ביום שבו תחבר אותו, תוצג מולך דרך חדשה לגמרי ליצור אינטרקציה עם טכנולוגיה. החלק המדהים ביותר הוא שמפתחי תוכנה אפילו לא התחילו לעסוק בזה. ברגע שהם יתנו לדמיון שלהם לפרוץ לטובת בניית אפליקציות בשוק של Myo, השמיים הם הגבול.
 
אנשים לפעמים תוהים למה סרט הזרוע של Myo מאפשר רק חמש תנועות מתוך מיליוני התנועות שהידיים שלנו יכולות ליצר.
VIVE TRACKER פלא גדול
מצלמה 360 ,עכשיו גם לאפל
אולי גם יעניין אותכם:
דעה: HTC VIVE VS OCULUS RIFT
מחר
קן אולסון אמר את זה באופן הטוב ביותר ב-1977: "אין שום סיבה שלאדם פרטי יהיה מחשב בבית שלו".
או שאולי זה היה סטיב בלמר בראיון שלו ב-2007 שאמר: "אין סיכוי שהאייפון הולך לקבל מקום משמעותי בשוק".
הנקודה היא שלנסות ולחזות מה תהיה ההשפעה של המצאה טכנולוגית על העתיד, זה משחק של שוטים. בוא ניצמד לעובדות.
ביסודו, סרט הזרוע של Myo קורא נתוני EMG מהשרירים ביד שלך ומהמיקום של היד במרחב. זה כלי, כמו מברשת צבע או פטיש. מה שאפשר לעשות עם זה הוא מוגבל רק על ידי ידע או דימיון אנושיים.
רעיון כמו סרט הזרוע של Myo בא לעולם בזמן שמקדים את המציאות שלו, שלוקח זמן לגלות מה אפשר לעשות עם זה. אנשים המציאו את האינטרנט כדי לשתף נתונים פיסיקליים תיאורטיים ולבסוף גרמו לשינוי מוחלט של היחסים שבין בני אדם וחתולים. פה ושם מישהו במעבדות של Thalmic בטוח שואל: "רגע, האם אנחנו יכולים לעשות X?" ובכך מתחיל זרם חדש של מחקר. 
הנה דוגמה: בהאקאתון שנערך לאחרונה ראינו אפליקציה שנקראת Tremedic. יוזמה קצרה, שנעשתה תוך 36 שעות, הקבוצה של Tremedic לא השתמשה בסרט הזרוע של Myo בשביל שליטה באמצעות מחוות בכלל. הם הבינו שהמכשיר דורש מהמשתמשים ללבוש שמונה חיישני בית חולים כל היום, וזה בעצמו בעל ערך. הם כתבו תוכנה שמודדת רעידות ביד של החולה למשך זמן: חולה פרקינסון יוכל לענוד את סרט הזרוע של Myo בבוקר ולהזין נתונים שיועברו לרופא שלו במהלך היום. זה יעזור באבחון, שירות במקרה חירום, מעקב, טיפול וכן הלאה. זה מקור שימושי ביותר לחוקרי פרקינסון. רק המחשבה על סרט הזרוע של Myo באופן שונה, מאפשרת לך לדמיין מאות שימושים חדשים למוצר.
כאשר אנחנו אוספים נתונים שמשפרים את זיהוי המחוות על ידי סרט הזרוע של Myo, ומוחות מבריקים מכל רחבי העולם מגלים את זה ואת היכולות של המוצר, הרשימה של השימושים האפשריים תעלה על גדותיה.
זה הפער שעליו אנחנו מגשרים כיום. התפקיד שלנו הוא להפוך את היד שלך לבעלת שליטה על מכשירים שונים, שכולם נוצרו כדי לתקשר עם שלטים רגילים. זה לא קל, כיוון שליד שלך אין כפתורים.
 
הגרסה שלנו לכפתור היא מחווה פיזית. המחוות פשוטות, מצבים של כן ולא שהמחשב מבין. או שאתה עושה את המחווה או שלא. נטפליקס מבין את זה.
אבל זה לא השימוש הטוב ביותר ביד שלך כשלט. זה מה שמאפשר לסרט הזרוע של Myo לדבר עם טכנולוגיות עכשוויות באופן שהן יוכלו להבין.
אבל מה אם המחשב שלך היה מתוכנן באופן שבו הוא יכול לקרוא את המידע שעל סרט הזרוע של Myo במקום פקודות של השלט הרגיל? מה אם נגן המוזיקה שלך היה יודע שהוא מדבר לידיים שלך?