לא סתם מוכרים, מומחים. התקשרו עכשיו 09-8320333
חפש
משקפי המציאות מדומה של  htcו  האוזניות שלהם שנועדו להפוך סאונד לסאונד עמוק ונקי במיוחד באמצעות חיישנים לסאונד- 3D  בשיתוף HTC ו Valve Corporation, שוחררו בתאריך  5 באפריל 2016 ועונות לשם htc vive.
מה זה htc vive ?
כותב המאמר: עמית קיסר מציאות מדומה ישראל.
 
 


במשקפי המציאות מדומה של htc vive ישנם חישני מיקום שיודעים את מיקומנו בחלל החדר ומכניסים ממש את כל הגוף למשחק, ג'ויסטיקים מיוחדים שמכניסים את הידיים למרחב המציאות המדומה וכמו שאמרנו אוזניות בעלות צליל יחודי בתלת מימד.
כיום המשקפיים הכי משוכללים, הכי יקרים והכי טובים בעולם על פי הסיקורים זה משקפיים מדגמי htc vive וכמובן המפורסמים יותר oculus.
המשקפיים של htc זכו לביקורות מחמיאות רבות ממפתחים וגיימרים ברחבי העולם והחברה זכתה עד מרץ 2015 בלמעלה מ- 22 פרסים, כולל הפרס היוקרתי של ces ארצות הברית.
האב טיפוס הראשון של משקפי המציאות מדומה של htc הודגמו במהלך 2014, ביום 23 בפברואר, Valve הודיעה כמה חודשים לאחר מכן על שיתוף פעולה עם SteamVR בכנס מפתחי המשחקים 2015. באותו אירוע HTC חשפה באופן רשמי גם את אוזניות הגיימינג החדשות שלהם למציאות מדומה, והבטיחה שתחלק את האוזניות למפתחים ללא תשלום.
Valve שמה דגש חזק על המפתחים העצמאיים כמו גם על תוכן שמפתחים משתמשים פרטים, עד היום נרשמו לא פחות ממליון מפתחים פעילים.
Htc  ידועה כמי שתומכת גם במפתחים קטנים ונותנת תמלוגים הוגנים למפתחים שלה והיופי שהיא מתגמלת במיוחד ישומיים מעשיים כגון: שרותי בריאות חינוך, ישומי חלל שמוצגים בנאס"א ועוד רבים, בנוסף עובדת עם קוד פתוח משהו שהמפתחים אוהבים מאוד.