098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
htc זה חברת סמארטפונים גדולה שלמעשה פיתחה את המציאות מדומה הכי טובים שיצאו ראשונים. כל אחת בסדרה שלהם מתחילה בשם HTC והשם של הדגם.האוזניות במשקפיים נועדו להפוך סאונד לסאונד עמוק ונקי במיוחד באמצעות חיישנים לסאונד- 3D  בשיתוף HTC ו Valve Corporation, המשקפיים שוחררו בתאריך  5 באפריל 2016 וענו לשם HTC vive.


במשקפי המציאות מדומה של htc vive ישנם חישני מיקום שיודעים את מיקומנו בחלל החדר ומכניסים ממש את כל הגוף למשחק, ג'ויסטיקים מיוחדים שמכניסים את הידיים למרחב המציאות המדומה וכמו שאמרנו אוזניות בעלות צליל יחודי בתלת מימד.
המשקפיים של htc זכו לביקורות מחמיאות רבות ממפתחים וגיימרים ברחבי העולם והחברה זכתה עד מרץ 2015 בלמעלה מ- 22 פרסים, כולל הפרס היוקרתי של ces ארצות הברית.
האב טיפוס הראשון של משקפי המציאות מדומה של htc הודגמו במהלך 2014, ביום 23 בפברואר, Valve הודיעה כמה חודשים לאחר מכן על שיתוף פעולה עם SteamVR בכנס מפתחי המשחקים 2015. באותו אירוע HTC חשפה באופן רשמי גם את אוזניות הגיימינג החדשות שלהם למציאות מדומה, והבטיחה שתחלק את האוזניות למפתחים ללא תשלום.
Valve שמה דגש חזק על המפתחים העצמאיים כמו גם על תוכן שמפתחים משתמשים פרטים, עד היום נרשמו לא פחות ממליון מפתחים פעילים.
Htc  ידועה כמי שתומכת גם במפתחים קטנים ונותנת תמלוגים הוגנים למפתחים שלה והיופי שהיא מתגמלת במיוחד ישומיים מעשיים כגון: שרותי בריאות חינוך, ישומי חלל שמוצגים בנאס"א ועוד רבים, בנוסף עובדת עם קוד פתוח משהו שהמפתחים אוהבים מאוד.
ניתן לרכוש מוצר זה בחנות שלנו בישראל 

באיביי

אמזון