כל המוצרים שלנו כבר במלאי בישראל, מלאי בתקן N95 ומעלה נגד וירוס הקורונה מלאי מוגבל בהחלט. שימו לב שאתם קונים ברשת שלא תרכשו בטעות מסכות מחודשות,או מסכות אבק שימו לב לתקנים09-8320333 רב קווי
אין ביטולים לאחר הזמנה אין החזרות ואין החלפות! לאחר התשלום תצא חשבונית מס קבלה.  עובדים תמיד כולל בסגר! משלמים ב- BOX ומקבלים ספריי 99% משמיד חיידקים במתנה.
הגיעו מסכות פחם N99 לילדים.
 
חפש
ניתן לשלם בהעברה ב- PAYBOX לטלפון נייד מספר 055-887-6899, לאחר מכן תצא חשבונית מס קבלה ויצא משלוח. עובדים גם בחול המועד.
htc זה חברת סמארטפונים גדולה שלמעשה פיתחה את המציאות מדומה הכי טובים שיצאו ראשונים. כל אחת בסדרה שלהם מתחילה בשם HTC והשם של הדגם.האוזניות במשקפיים נועדו להפוך סאונד לסאונד עמוק ונקי במיוחד באמצעות חיישנים לסאונד- 3D  בשיתוף HTC ו Valve Corporation, המשקפיים שוחררו בתאריך  5 באפריל 2016 וענו לשם HTC vive.
מה זה htc vive ?
כותב המאמר: עמית קיסר מציאות מדומה ישראל.


 
 


במשקפי המציאות מדומה של htc vive ישנם חישני מיקום שיודעים את מיקומנו בחלל החדר ומכניסים ממש את כל הגוף למשחק, ג'ויסטיקים מיוחדים שמכניסים את הידיים למרחב המציאות המדומה וכמו שאמרנו אוזניות בעלות צליל יחודי בתלת מימד.
המשקפיים של htc זכו לביקורות מחמיאות רבות ממפתחים וגיימרים ברחבי העולם והחברה זכתה עד מרץ 2015 בלמעלה מ- 22 פרסים, כולל הפרס היוקרתי של ces ארצות הברית.
האב טיפוס הראשון של משקפי המציאות מדומה של htc הודגמו במהלך 2014, ביום 23 בפברואר, Valve הודיעה כמה חודשים לאחר מכן על שיתוף פעולה עם SteamVR בכנס מפתחי המשחקים 2015. באותו אירוע HTC חשפה באופן רשמי גם את אוזניות הגיימינג החדשות שלהם למציאות מדומה, והבטיחה שתחלק את האוזניות למפתחים ללא תשלום.
Valve שמה דגש חזק על המפתחים העצמאיים כמו גם על תוכן שמפתחים משתמשים פרטים, עד היום נרשמו לא פחות ממליון מפתחים פעילים.
Htc  ידועה כמי שתומכת גם במפתחים קטנים ונותנת תמלוגים הוגנים למפתחים שלה והיופי שהיא מתגמלת במיוחד ישומיים מעשיים כגון: שרותי בריאות חינוך, ישומי חלל שמוצגים בנאס"א ועוד רבים, בנוסף עובדת עם קוד פתוח משהו שהמפתחים אוהבים מאוד.
ניתן לרכוש מוצר זה בחנות שלנו בישראל 

באיביי

אמזון