לא סתם מוכרים!, מומחים! התקשרו עכשיו 09-8320333
החנות הפיזית והמעבדה למוצרי VR/AR הראשונה בישראל משנת 2013.
המעבדה ללקוחותינו בלבד.
חפש
מה זה משקפי מציאות מדומה colorcross ?

משקפי מציאות מדומה מדגם colorcross, הם למעשה דגמים רבים שיוצרו בסין באיכויות שונות, על מנת למכור בכמויות ולא משנה מה.
לדוגמא: ניתן לרכוש משקפי colorcross באתרים השונים ברשת בסכומים שונים לחלוטין.
 איך זה יתכן ?
התשובה פשוטה מאוד, על מנת לייצר חיקוי colorcross, צריך בסה"כ  מפעל אשר ייצר חיקוי של המוצר המקורי והמחיר יקבע על ידי איכות החלקים והחומרים.
במידה ונשתמש בעדשות זולות מפלסטיק, נוכל להוזיל את מחיר ה colorcross בעשרות אחוזים. בנוסף, במידה ונשתמש בפלסטיק זול ולא עמיד או נוותר על הכפתור המגנטי, נקבל מוצר יותר זול.
אבל מכיוון שבמשקפי המציאות המדומה, העדשות הן החלק החשוב ביותר,לא מומלץ להתפשר. מכיוון וכאן תיקבע איכות הצפייה, עדיף ורצוי ללכת על עדשות באיכות גבוהה. בנוסף, חשוב לדעת שבלי הכפתור המגנטי לא נוכל להפעיל חלק מהמשחקים של גוגל קארדבורד.
בכל מקרה, משקפי מציאות דומים נוספים נוכל למצוא גם בשם easy life google cardboard או בשם archos vr שלמעשה archos זה המשקפי מציאות מדומה המקוריים מדגם זה.
אז כשקונים משקפי colorcross מציאות מדומה, חשוב לשים דגש על העדשות, הרצועה אשר מרכיבים על ראשינו, גודל המשקף (כבר היו מקרים שבאינטרנט זה נראה אותו דבר ומקבלים משקפי מציאות מדומה גרועים) וחשוב להדגיש את נושא הריפוד סביב המשקף שלא יגרום ללחץ על הפנים, להזעה ולכאבים.
בסך הכל, כשיודעים לשים לב לפרטים הנכונים בוחרים באתר "מציאות מדומה ישראל" ויכולים להנות מהחוויה בצורה הכי טובה!

אתם מוזמנים לרכוש באתר "מציאות מדומה ישראל" מגוון דגמים שנבדקו על ידי מיטב המומחים בתחום משקפי המציאות המדומה בישראל, פשוט קונים ונהנים בלי דאגות, תוסיפו לזה את הפורום ללקוחות בלבד של "מציאות מדומה ישראל" ויש לכם את כל המידע באיך להפוך את חווית המציאות המדומה שלכם לחוויה בלתי נשכחת.