098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
מה זה ? Valve Index
כמה מסקנות אישיות שלי לגביי valve index בכללי , אז נתחיל בזה שלא מצאתי משחקים רבים שבהם העובדה שיש לכם אצבעות במציאות מדומה ממש עוזר. כמה משחקי אומנם, פרסמו עדכונים המאפשרים לכם קצת לעשות שימוש באצבעות במשחק, אבל אף אחד לא מגיב ממש כמו שצריך. וממש כמו שהרובוטים ניסו לספק לי חופשה אנושית אותנטית, מצאתי את עצמי אינסטינקטיבית מסמן להם באגודלים רק כדי להכיר בכך שהם המשיכו כאילו לא עשיתי כלום. הטכנולוגיה ב- valve index היא מהטובות ביותר בתחום נכון לרגע זה 27.11.2019, אך עד כה חסרים בה יישומים. הוויזואליות בקלות הכי טובה שחוויתי במציאות מדומה בשש שנים האחרונות, אך עדיין לצערי מצאתי כמה דברים שלא היה לי כיף איתם. התרשמתי ממערכת הסואנד המובנית של valve index, האוזניות לא נוגעות באוזניים שלכם בכלל, אבל הצליל ברור ונקי, והאלמנטים הכיווניים מדהימים. כששיחקתי באחד המשחקים בו הייתי בתוך חדר עצום כשרובוט מחזיק כדור ענק לעברי ועשיתי הרבה רעש. שאלתי במשרד את  הסובבים בחדר, אם הם שמעו משהו מהאוזניות כששיחקתי ב- valve index. הייתי בטוח שכולם שמעו ומסתבר שאף אחד סביבי לא שמע כלום. אינדקס עדיין משתמש בתחנות הבסיס הישנות לאיתור משקפי המציאות מדומה והבקרים, Valve משתדלת שהתהליך הזה יהיה קצר וקל  יחסית, אבל המשרד שלי לא גדול כל כך והחיבור הכיול והכל, לקח לי כמעט שעה. ב- velve index מתחברים למחשב וממש כמו ב VIVE, הכבל מהווה מטרד נצחי, נגרר ונעטף סביב הרגליים כשאתם מסתובבים. אפילו אחרי שהספקתי את כל זה, הייתי צריך למקם מחדש את תחנות הבסיס כדי שלא יאבדו פתאום את אחת הידיים שלי. ב- valve index מרגישים בהעתיד. הוויזואליות, הצליל. הידיים ועוד. אבל נכון לעכשיו, יישומים עם מלוא הפוטנציאל עדיין לא קיימים. הדעה האישית שלי היא ש- Valve תסבות מאותו גורל של ה- Vive, אחרי חודש-חודשיים מעוררי וואו אנשים פשוט יתייעפו מההתעסקות הרבה במכשיר, אני עייף מתהליך ההתקנה ומטרדות שונות אחרות ולעתים רחוקות אני רק משחק בו. בעולם בו קיימות אפשרויות נוחות יותר בעלות מול תועלת בתחום המציאות מדומה, יש דברים אחרים שאני יותר ממליץ נכון לעכשיו. במידה ואתם אנשים טכנולוגים שרוצים את הכי טוב כרגע בתחום זה המוצר בשבילכם. לפניכם מפרט ה- valve index הכתבה נכתבה על ידי לארי סינגול, מציאות מדומה ישראל 2013. המוצר זמין בישראל דרך החנות הפיזית שלנו,

עדכון (09\06\2020):
​אינדקס שסתומים
כולל חיים מחצית החיים: אליקס בחינם עם הרכישה
Valve שחרר את האינדקס בשנת 2019. זהו אוזניות VR בעלות כושר חזק ומלוכד, הנשענים על מגדלורים למקם את עצמם במרחב המשחק שלך, גם אם אתה יושב לשחק. אוזניות זה תואם לתחנות בסיס ישנות יותר של מגדלור המיועדות ל- HTC Vive המקורי, כך שתוכלו לחסוך קצת כסף אם כבר יש לכם או שתוכלו למצוא אותן בזול. תחנות הבסיס של הדור השני של Valve הן בעלות טווח טוב יותר, ובמחיר של 149 דולר ליחידה, כרגע הן לא עולות הרבה יותר מהמחיר החדש עבור תחנות בסיס מהדור הראשון.

לאוזניות שתי צגי LCD 1440 על 1600 עם קצב רענון של עד 120 הרץ (עם תכונת קצב רענון של 144 הרץ הניסיונית) לקבלת משוב חלק ומענה יותר לפעולות הגופניות שלך. בסקירת The Verge על האינדקס, עדי רוברטסון אומר כי איכות המסך "עולה על בקלות על ה- Rift או Vive", למרות שהיא שווה מבחינת הרזולוציה עם Vive Pro ו- Oculus Quest.


צילום: אמיליה הולובטי קראלס / הקצה
אחת התכונות המושכות ביותר של המדד היא בקרי האופציונל שלה, שעובדים גם עם אוזניות HTC Vive מאז שהם מבוססי SteamVR. עדי בחן אותם לפני שהאוזנייה שחררה והשווה אותם לבקרי Oculus Touch שהגיעו עם הגרסה המסחרית הראשונה של Oculus Rift.

בדף המוצר של Valve עבור האינדקס נכתב כי Half-Life: Alyx פותחה באמצעות חומרת אינדקס. זה לא אומר שלא תיהנו עם אוזניות אחרות, אבל הכל, מהאמינות החזותית של התצוגה וכלה בבקרי האינדקס האינטואיטיביים, ככל הנראה יתאימו לחוויה הטובה ביותר.


קניית כמעט כל רכיב באוזניות האינדקס תקבלו עותק חינם של Half-Life: Alyx.

מה אתה יכול לקנות בפועל?
האינדקס של Valve אזל במשך רוב 2020, אם כי לאחרונה הוא מציע אספקה ​​מוגבלת. זה נמכר, וכרגע יש המתנה של שמונה שבועות עד שהאוזניות שלך ישלחו, אם כי מסגרת הזמן הזו עלולה להסתובב בצורה טובה או רעה בהתחשב באופי הנוזלי של כל מה שמושפע מוירוס הקורונוס. אם אתה רוצה את האוזניות שלך בהקדם האפשרי, הזמן עכשיו.


הכתבה נכתבה על ידי עמית קיסר מומחה למציאות מדומה, רבודה ובינה מלאכותית 2021, כתב ספר על חווייתו עם מציאות מדומה, אינטליגנציה מוגברת ומלאכותית.

אולי גם יעניין אתכם: מהם משקפי מציאות מדומה? מה ההבדל בין משקפי מציאות מדומה למציאות רבודה ?

אולי גם יעניין אתכם: מציאות מדומה מההתחלה ועד היום, למי שפספס.
אולי גם יעניין אותכם: