חפש

אז מה זה בעצם מקרן מאוורר לד ואיך מתחילים ?

מקרני מאוורר לד התחילו להיות נפוצים בעולם בשנים האחרונות , מדובר למעשה בשלט פרסומי מסתובב, ההבדל בין מקרן מאוורר לד לבין מקרן רגיל, זה שבמקרן מאוורר לד מקבלים תצוגת תלת ממד אמתית שנוצרת על ידי סיבוב מאוד מהיר של הלדים על מנת ליצור תמונה בתלת מימד.

האפקט שנוצר על ידי הסיבוב המהיר של הלדים גורם למריחה של האור מה שיוצר אשליה של תלת ממד אמתי ללא משקפיים, ניתן להשתמש  ב-מקרן מאוורר לד להרבה צורות של שיווק העסק ואני מדביק קצת תמונות להמחשה מעסקים שעשו שימוש  ב- מקרן מאוורר לד ברחבי העולם.

 

 

 

 

 

מאווררי תלת ממד הולוגרמה הומצאו בסין אף אחד לא יודע באמת על ידי מי, אבל יש עשרות אלפי חברות שמוכרות דגמים שונים ומשונים של מקרני לד מאוורר, המוצרים גם כולם מיוצרים בסין ולכן בסין כמו בסין תוכלו למצוא כל מיני איכויות למוצר.

לפניכם מספר דברים שצריך לדעת לפני שקונים מאוורר לד 3D:

אז מה צריך לבדוק לפני שקונים מאוורר לד 3D הולוגרמה, קודם כל חשוב לדעת איזה גודל של מקרן מאוורר הולוגרמה אנחנו צריכים, דבר שני אנחנו צריכים לדעת מה הגודל המבוקש לנו.

צריך לבדוק איזה רמת הארה יש למקרן ומה הרזולוציה שאנחנו רוצים, כמות הלדים המותקנים במאוורר לד שלכם, יש חשיבות רבה לצפיפות ולאיכות המנורות לד, אחרת האיכות תהיה נמוכה ומאכזבת\ אז חשוב להקפיד.

אחריות מהסינים זה נושא חשוב מאוד, הסינים מנסים בדרך כלל להתחמק מאחריות חשוב שהמוצר יהיה מחברה בעלת שם שיש לה מה להפסיד.

חשוב שלמאוורר הלד שלכם תהיה אפליקציה איכותית שתומכת בכל סוגי הקבצים על מנת שתוכלו להעלות מוצרים בקלות וביעילות.

חשוב שלחברה שמייצרת את מאווררי הלד יהיו אישורי בטיחות, מדובר במוצר שמסתובב במהירות גבוה ועלול לגרום לנזק גופני.

חשוב שלמאווררי הלד יהיו חיבורים כגון wifi או בלוטוס לחיבור אלחוטי.

 

אומנם מדובר במדריך קצר, אבל הנקודות החשובות ברורות, לעוד שאלות ויעוץ ניתן להתקשר למציאות מדומה ישראל בטלפון 09-8320333