חפש

מצלמת 360 זאת מצלמה מהדור החדש, בניגוד לדור הישן של המצלמות שמצלמות תמונות חד מימד, מצלמות 360 מצלמות את כל הסביבה ממש בשלוש מאות שישים מעלות.
כיום כל החברות הגדולות בעולם עובדות על מצלמות 360 וכולם כבר יודעים שבעוד כמה שנים לא נבין, איך בכלל יכולנו לראות תמונות רגילות.

מה זה מצלמת 360 ?
אז אתם שואלים מה זה מצלמת 360 ? מצלמת 360 זאת מהפכה של ממש, פעם ציירו את התמונות לאחר מכן יצרו את המצלמות הראשונות בשחור לבן, כמו כן יצרו מצלמות בצבע ומצלמות וידאו בצבע.
לפני כעשור יצרנו את המצלמות הדיגטליות ששינו את העולם לחלוטין בתחום הצילום, עכשיו זה קורה שוב, אנחנו שוב עומדים מול מהפכה של ממש בתחום הצילום.

כותב המאמר: לארי סינגול מציאות מדומה ישראל.
כיום בשוק המצלמות 360 קיימות שלוש חברות מוכרות נכון לתאריך 30.04.16, חברת סמסונג, חברת lg, כמו כן חברות נוספות יכנסו לתחרות ממש בקרוב, כמו לדוגמא, חברת sony, חברת GOPRO וענקיות נוספות. אז איך זה עובד ? במצלמות ה- 360 החדשות יש שני מצלמות אחד מקדימה ואחת מאחורה, כל מצלמה מצלמת 180 מעלות, לאחר הצילום המצלמה יודעת לחבר את התמונות או הסרטונים לתמונה מלאה ב- 360. ניתן לצלם תמונות וסרטוני וידאו ב- 360 או ב – 180 מעלות, ניתן לצלם סטילס או וידאו 360, ניתן לעלות את הסרטונים ליוטיוב ולשתף חברים.