098320333
הודעה חשובה לכל לקוחותינו הנפלאים :)
עקב שדרוג למערכת חדשנית ומדהימה, האתר עובר שדרוג.
ביינתים אתם יכולים לבקר באתר העסקי שלנו: www.vr-glassese.co.il
או באתר החדשות הבין לאומי לדוברי אנגלית: www.caesarvr.com
בזמן שרוב בני האדם עוד לא מכירים בכוח העולה של המציאות מדומה, הרבודה והאינטליגנציה מלאכותית, אני מבין שלחוק מור יש חוקים משלו.

במידה ורק עכשיו נכנסתם לתחום המציאות מדומה, מציאות רבודה ואינטליגנציה מלאכותית אז ברוך הבא או בוקר טוב מה שעדיף לכם. התעוררתם ממש לקראת סוף הסרט של החיים של האנושות, אבל איך אומרים? עדיף מאוחר מאשר לעולם לא (אנחנו מתקרבים לסינגולריות טכנולוגית).

בכתבה זאת אני אתרכז בתחום המציאות מדומה הרבודה והאינטליגנציה מלאכותית נכון לעכשיו 2021 לכן במידה ואתם עושים את צעדיכם הראשונים בתחום המציאות מדומה כדי שתתחילו מהמאמרים המומלצים הבאים:

מה זה, מציאות מדומה?


מציאות מדומה? מתי זה התחיל?, לאן זה לוקח את המין האנושי ומה הקשר לאינטליגנציה מלאכותית ולסינגולריות הטכנולוגית. 

בזמן האחרון אנחנו שומעים על הרבה חידושים בתחום המציאות מדומה והמציאות הרבודה, חברות מובילות בתחום מציגות אביזרים חדשים, ג'ויסטיקי חישה מתקדמים מערכות ריח וטעם, מסכים מעולים יותר משנה לשנה, סאונד עיקפי בארבע מעלות 4D סאונד, חליפות רטט, כפפות, הליכונים 360 ומתחמי מציאות מדומה, צר לי להרוס את המסיבה, זה לא העתיד של המציאות מדומה.

למה הכוונה אתם שואלים ?
עמית קיסר מומחה למציאות מדומה רבודה ואינטליגנציה מלאכותית מסכם, בזמן שתחום המציאות מדומה והמציאות רבודה גדל באופן ניכר בשנת 2020, טכנולוגית האינטליגנציה מלאכותית עשתה זינוק שרק המשפט "המציאות עולה על כל דמיון" יוכל להסביר את ההתפתחות הטכנולוגית והשפעת הקורונה על העולם.

בזמן שתחום המציאות מדומה הנוכחי מתקדם בתחום האביזרים והשיפור, מציאות מדומה אמיתית מפותחת גם בצורה מקבילה, חיבור מוח מחשב, זה קיים ועובד.

על אלון מאסק שמעתם בטוח הבעלים של טסלה ו SPACE X בבעלות אייל ההון והגאון חברה ששמה NeuraLink החברה עוסקת כבר כמה שנים בחיבור מוחות למחשב, חשוב לציין שהטכנולוגיה ש- NeuraLink עושה בה שימוש היא סופר חדשנית, לאחרונה בניסוי של NeuraLink נסיין אפעיל משחק בעזרת כוח המחשבה בלבד והמטרה הסופית היא חיבור המוח והמחשב לאחד.


אלון מאסק מאמין שאין לנו סיכוי מול המחשבים ולכן הדרך היחידה של המין האנושי לשרוד היא רק להתמזג איתם.

אלון מאסק לא היחיד שעובד על הטכנולוגיה החדשה אבל NeuraLink בהחלט אחת החברות המפורסמות שביניהם, לאחרונה שמענו שגם חברת VALVE פיתחה התקן חדש שמסוגל לתרגם מחשבות לפעולות בחלל הווירטואלי, למעשה אפשר לצפות למציאות מדומה ראשונית אמיתית שתשודר מהמחשב ישירות לממשק קטן חיצוני שיושב על הראש, כבר בשנת 2025, כך שזה ממש בקרוב בסטנדרטים טכנולוגיים.

לסיכום: מציאות מדומה אמיתית היא כזו שמדמה את העולם האמיתית ב 100% ישירות למוח, לא במשקפיים ובאביזרים, אני בטוח שמשתמשי העתיד יהיו משועשעים מצפייה במשקפי המציאות מדומה בהם עשינו שימוש בשנת 2020.

אם יש לכם חוויה אישית או סיפור על מציאות מדומה? ספרו לנו על כך:
שלחו לי אימייל: caesaramit@gmail.com


כותב המאמר מומחה למציאות מדומה, מציאות רבודה ובינה מלאכותית, עמית קיסר, מציאות מדומה ישראל 2013.אולי גם יעניין אתכם: מהם משקפי מציאות מדומה? מה ההבדל בין משקפי מציאות מדומה למציאות רבודה ?


אולי גם יעניין אתכם: מציאות מדומה מההתחלה ועד היום, למי שפספס.


 
אולי גם יעניין אותכם: