חפש

מה המחיר לרצפה\מקרן אינטרקטיבי לג'ימוברי ?

 

שילוב מקרן אינטראקטיבי בג'ימבורי ,זהו תחום חוויתי לילדים שהולך וצובר תאוצה בג'ימוברי ברחבי העולם וגם בישראל, לילדים יש משחקי חברה , ויזואליות, צלילים ועוד על ידי שילוב מקרן אינטראקטיבי לג'ימוברי יש הרבה מאוד משחקים לבחירה על פי בחירתכם.

מדובר במוצר חוויתי ההופך כל משטח (קירות, שולחנות, רצפות) לאזור אינטראקטיבי. התוכן המוקרן על המשטח מגיב לתנועות המשתמשים באמצעות טכנולוגיה ללכידת תנועה. המערכת יוצרת סביבה ייחודית למשתמש ומעניקה חוויה רב חושית מרגשת של שינוי תצוגה וצליל ביחס לשינוי בתנועה. המשטח הופך לאזור משחקים וירטואלי קסום בעל תוכן חינוכי ופרסומי. כל תנועה קטנה תגרום לשינוי בתצוגה לדוגמה: ילדים יכולים לשחק על משטח פלזמה כדורגל תחרותי באמצעות שימוש בכדור ווירטואלי.

על ידי שילוב של שילוב מקרן אינטראקטיבי לג'ימבורי ניתן להקרין תמונות , קולות, ומוזיקה אינטראקטיביות, ניתן לשחק לבד או בקבוצה במשחקים או תכנים וריטואלים , על פי ההחלטות של המפעיל.
תגרמו לילדים והורים לרקוד ולשחק על רצפה אינטראקטיבית שתמשוך אליכם עוד קהל, בואו לשדרג את האירוע. רצפה אינטראקטיבית הופכת כל רצפה פשוטה למגרש משחקים אינטראקטיבי המזהה כל תנועה שחלה עליו ומגיב בהתאם.

החלום של כל ילד מתגשם –  מקרן אינטראקטיבי לג'ימבורי יהפוך את עולם הג'ימוברי  לעולם משחק גדול על ידי הקרנת משחקים על רצפה או קיר, כאשר השליטה בו מתנהלת באמצעות תנועות במרחב.

הטכנולוגיה המשחקית של ימינו משאירה בידי המפעילים יכולת הפעלה מקסימה למשחק אקטיבי, בזמן שהדור הצעיר נעשה אדיש למשחקים רגילים, אנו רואים יותר ויותר הפעלות מבוצעות על ידי מציאות מדומה, מדובר בלהיט שיהפוך כל משחקיה רגילה לאינטראקטיבית וטכנולוגיות.

בארצות הברית  ג'ימבוריות רבות משתמשות בטכנולוגיות מקרן משחקים אינטראקטיביים לג'ימבורי, בגלל ההצלחה המסחררת ג'ימבוריות ברחבי העולם מפיצים את דבר הבשורה ואת הפוטנציאל שטמון בטכנולוגיה הזאת לשינוי המבנה הקיים של המשחקיות בישראל, במקום  שבו ושחקו לכיוון של קומו ושחקו, על ידי ריצפה אינטראקטיבית בג'ימוברי על הקיר או הרצפה.

ריצפה אינטראקטיבית בג'ימוברי בעצם הופכת את העולם האמיתי למשחק, על ידי כך שמקרין משחקים ואפקטים הדורשים תגובה פיזית על רצפה של כל חדר. מעבר למשחקים הקיימים במקרן כדוגמת ׳הוקי אווירי או ׳פונג׳, ניתן ליצור ולבצע התאמה אישית לכל משחק כך שיהיה ייחודי לכל משתמש.